KAUNO LIBERALAI vs LOKIAI (64:47)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 06 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

'''Lokiai'' neatsilaikė prieš ''Kauno Liberalų'' tritaškių krušą

2013 sausio 07 d., Pirmadienis, 11:49 val., peržiūros: 1573

Šiandien, sausio 6d. Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje, vyko KKL ''C'' lygos ''Top Sport'' pirmenybės, kuriose susitiko šeimininkai ''Kauno Liberalai'' ir svečiai ''Lokiai''. Pirmąją rungtynių pusę geriau sužaidė ''Lokiai'', bet jiems nepavyko išsivežti pergalės. ''Kauno Liberalai'' subombardavo krepšį tritaškiais metimais ir šventė pergalę rezultatu 64-47.
Rungtynės abi komandos pradėjo žvalgydamosi. Šeimininkams ''Kauno Liberalams'' nesisekė užpulti. ''Lokiai'' puikiai išnaudojo šeimininkų klaidas ir pabėgo į priekį (0-9). Tuomet šeimininkai susiėmė ir į svečių spurtą atsakė dviem tritaškiais (6-9).Einant į pabaigą pirmajam ketvirčiui komandos apsikeitė klaidomis, greitais taškais užbaigė savo atakas ir po pirmojo ketvirčio ''Lokiai'' buvo priekyje 10:15.

Antrajame ketvirtyje ''Kauno Liberalai'' sušvelnino skirtumą iki vieno taiklaus metimo (15-17). Tuomet komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais (17-19). Po taiklaus L.Sakalausko tritaškio metimo ''Kauno Liberalai'' pirmąkart šios dienos rungtynėse įšsiveržė į priekį (20:19). ''Lokių'' komandos žaidėjas D.Mažeika turėjo porą galimybių persverti rezultatą, bet visi 4-ri jo baudos metimai skriejo pro šalį. Užsivedę šeimininkai pridėjo dar tris tritaškius ir šiek tiek atitrūko nuo varžovų (31: 23). Svečiai geriau sužaidė kėlinio pabaigą ir skirtumas tarp komandų po dviejų kėlinių buvo 31-27.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai truktelėjo į priekį ir turėjo jau 9-nių taškų persvarą (36-27). Svečiai nekėtino paleisti pergalės iš rankų ir atotrūkį sušvelnino iki 5-kių taškų (38-33). Antroje rungtynių pusėje L.Stirbys įmetė du tritaškius metimus ir vieną dvitaškį. Skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 13-os taškų (46-33). Kėlinio pabaigoje, skirtumas buvo padidėjęs iki 15-os taškų, bet ''Lokiai'' gerai sužaidė dvi paskutinės atakas ir ''Kauno Liberalų'' pranašumas liko 10-mt taškų (48-38). Ketvirtajame ketvirtyje vaizdas aikštėje nepasikeitė. Ketvirčio pradžioje skirtumas tarp komandų buvo šoktelėjęs iki 16-kos taškų (56-40). Komandos nemažai klydo, bet šeimininkai išsaugojo savo saugų pranašumą ir laimėjo rungtynes 64-47.

Po laimėtų rungtynių ''Kauno Liberalų'' žaidėjas R.Žėbrauskas džiaugėsi: ''Nu kaip sakoma Liberalai parodė, jog moka ne vien tik švęsti, bet ir krepšinį žaisti. Šia smagia pergale pradėsim naujus metus. Varžovas nieko, stiprus, tik šiandien mes buvome trečiame kėlinyje geresni, pabėgom, varžovas nepavijo. Kitose rungtynėse gali taip nesisekt.''

Nugalėtojus į pergalę vedė: L.Sakalauskas ( 21pts) L.Stirbys ( 16pts) V.Rukuiža ( 9 pts)

''Lokių'' gretose išsiskyrė: A.Kasperavičius (11pts) R.Kuzas ( 8 pts) J.Seniuta ( 8 pts)

''VU KHF'' įveikė ''Kauno Liberalus'' (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:39 val.)''Lituanica'' šventė lengvą pergalę prieš ''Lokius'' (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 15:21 val.)''Lokiai'' priešinosi vos du kėlinius (2013 sausio 29 d., antradienis, 23:22 val.)Beveik viso susitikimo metu pirmavę "Lokiai'' iškovojo pirmąją pergalę prieš ''Dice'' ekipa (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 01:03 val.)"Kauno Liberalai" neatsilaikė prieš "Lituanicą" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 22:59 val.)Elektrėnų ''Senoji Versmė'' užtikrintai įveikė ''Lokių'' ekipą (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:52 val.)"Lokiai" nepasipriešino "SK Mattas" ekipai (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)BC ''Straight'' jau antrajame kėlinyje pažabojo ''Lokius'' (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 23:07 val.)BC "Gazuotas pienas" sunkiai susitvarkė su "Kauno liberalais" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 23:48 val.)Negausiai susirinkę "Kauno Liberalai" neatsilaikė prieš "Krepsininkas.net" (2013 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)