UNITED vs BOKŠTUVA (82:92)B lyga, "Baltik Sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 sausio 06 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

"Bokštuva" išliko nepralaimėjusi

2013 sausio 06 d., Sekmadienis, 18:52 val., peržiūros: 1840

Sekmadienį, Sausio 6 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybių rungtynės, tarp "United" (šeimininkai) ir "Bokštuvos" (svečiai) ekipų. Po atkaklios kovos, kur pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą, pergalę šventė svečių komandos krepšininkai. Jie išliko vis dar nepralaimėję, o „United“ patyrė antrą nesėkmę. Rungtynių rezultatas – 82:92 (13:23, 29:17, 26:28, 14:24).

Pirmą kėlinuką komandos pradėjo vangiai ir sužaidus penkias minutes rezultatas buvo 9:3. Netrukus L.Ivanovas pelnė keturis taškus iš eilės ir sumažino savo komandos deficitą. Po G. Jevstignejevo dvitaškio komandas vėl skyrė penki taškai, tačiau tada svečiai surengė spurtą 0:15 ir kėlinį užbaigė turėdami dešimties taškų pranašumą. Daugiausiai prie šio spurto prisidėjo L. Ivanonvas pataikęs du dvitaškius ir smeigęs tritaškį paskutinę kėlinio sekundę . Rezultatas po kėlinio – 13:23.

Antrą kėlinuką tritaškiu metimu pradėjo A.Gedminas, taip sumažindamas skirtumą. Deja, svečiai į tai atsakė keturiais taškais iš eilės ir dar labiau padidino savo persvarą. Tačiau šeimininkai nenuleido rankų ir pelnę devynis taškus be atsako, sumažino skirtumą iki dviejų taškų. Po to komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atkarpomis, o kėlinio pabaigoje šešis taškus be atsako pelnę šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir ilsėtis išėjo turėdami dviejų taškų pranašumą. Šeimininkams šiame ketvirtyje daugiausiai taškų pelnė A.Gedminas – 10, svečiams D.Bartkus pridėjo penkis taškus. Rezultatas po dviejų kėlinių – 42:40.

Trečią kėlinuką sėkmingiau pradėjo šeimininkai ir po D. Raziulio tritaškio jie įgijo jau dešimties taškų pranašumą. Tačiau tada svečiai prisiminė, kaip reikia žaisti ir sužaidę atkarpą 2:19, vėl persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo septynių taškų pranašumą. Daugiausiai prie šio svečių komandos spurto prisidėjo M.Kvedaras, jis pataikė tris tolimus metimus. Deja, kėlinio pabaiga vėl sėkmingiau susiklostė šeimininkams. Po dviejų A. Gedmino tritaškių jie vėl buvo įgavę pranašumą, tačiau kėlinį užbaigė dar vienas M. Kvedaro tolimas metimas ir rezultatas tapo lygus. Rezultatas po trijų kėlinių – 68:68.

Ketvirtą kėlinuką tritaškiu metimu pradėjo L.Žukauskas, taip išvesdamas svečių komandą į priekį, tačiau šeimininkai atsakė šešias taškais iš eilės ir vėl susigražino pranašumą. Svečiai sužaidę atkarpą 2:9 persvėrė rezultatą savo naudai, o kėlinio pabaigoje jiems savo pranašumą pavyko dar labiau padidinti. Šeimininkai bandė gelbėtis tolimais metimais ir pražangomis, bet daugiau nieko jiems nepavyko nuveikti. Taigi po įtemtos ir nervingos kovos pergalę šventė „ Bokštuva“. Rezultatas po keturių kėlinių – 92:82.

Šeimininkų komandos treneris Marius Lebedys nuo komentarų susilaikė.

Svečių komandos treneris Ričardas Petraitis sakė: „ Iš tikrųjų po Naujų metų yra sunku žaisti, kas prisivalgę, kas dar neatsigavę. Priešininkų komanda labai stipri. Tik leisdavome sau atsikvėpti, tai jie mus pasivydavo ar net aplenkdavo. Tačiau rungtynių pabaigoje sugebėjome susitelkti, todėl ir pavyko iškovoti pergalę“.

"United" komandoje geriausiai pasirodė Andrius Gedminas 26 tšk., Donatas Gudeliauskas 19 tšk., Donatas Razulis 11 tšk.

"Bokštuvą" į pergalę vedė Leonardas Ivanovas 22 tšk., Mantas Kvedaras 20 tšk., Denas Bartkus 17 tšk.

"Bokštuva" po sunkios kovos palaužė "Šilainius" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 23:54 val.)Bokštuva po atkaklios kovos palaužė Sporto manija & oto (2012 spalio 29 d., pirmadienis, 23:47 val.)"Bokšuva" įveikė "Sporto Maniją & OTO" ir laimėjo reguliarujį sezoną (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 23:05 val.)"Bokštuva" antroje rungtynių pusėje sutriuškino "Šilainius" (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:55 val.)"Bokštuva" antroje rungtynių pusėje įveikė "BK Centre" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:19 val.)"Bokštuva" du kėlinius diktavo sąlygas varžovams, vėliau švaistė pranašumą, bet laimėjo (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 21:09 val.)Etatinė "B" lygos finalo dalyvė "Bokštuva" ir vėl kovos dėl aukso (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)"Bokštuva" rungtynių pabaigoje palaužė "Topo centrą" ir pateko į pusfinalį (2013 kovo 19 d., antradienis, 22:55 val.)Vangiai startavusi "Bokštuva" parklupdė "Topo Centrą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 21:43 val.)Antroje rungtynių pusėje pabudus "Bokštuva" įveikė varžovus (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 00:48 val.)