HELVINA vs ANTAKORA (85:80)Laikinoji sostinė M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gegužės 15 d., Antradienis, 18:30 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

Nervingose rungtynėse pergalę iškovojo "Helvina"

Aikštėje vyko atkakli kova
2007 gegužės 15 d., Antradienis, 20:53 val., peržiūros: 4172
Laikinosios sostinės M rungtynėse, tarp aikštės šeimininkų "Helvinos" ir "Antakoros" įtampa išsilaikė iki pat rungtynių pabaigos. Visgi atkaklaus mačo pabaigoje sėkmė lydėjo namų ekipą, kuri ir šventė pergalę rezultatu 85:80 (14:11, 21:26, 19:18, 31:25).

Permainingų varžybų metu laiminti komanda keitėsi dažnai, o per visas varžybas, nei viena komanda nebuvo įgijusi didesnės nei 7 taškų persvaros.

Rungtynių pradžia buvo labai nerezultatyvi, komandos atakavo dažnai, bet pataikyti pavykdavo tik retsykiais, abi ekipos per pirmąjį kėlinį kartu surinko tik 25 taškus (14:11).

Visiškai priešingas vaizdas aikštelėje buvo antrame ketvirtyje. Abu klubai demonstravo greitą, akiai patrauklų žaidimą ir rezultatas staigiai šoktelėjo. Bet po pirmos rungtynių dalies, nei vienam iš lygiaverčių varžovų nepavyko susikraut ryškesnės persvaros – 35:37, priekyje "Antakora"

Galingai ir rezultatyviai trečiąjį kėlinį pradėję "Helvinos" krepšininkai, daugiausia A.Zinkaus ir A.Savicko pastangomis susikrovė rekordinį, 7 taškų pranašumą – 47:40. Bet P.Žėkonio ir L.Steikūno vedami antakoriečiai nesiruošė taip lengvai paleist rungtynių vadžių iš savo rankų ir iki ketvirčio pabaigos persvėrė rezultatą savo komandos naudai – 54:55.

Kulminacija savo epogėjų pasiekė pačioje paskutinio kėlinio pabaigoje. M.Neščiokas ("Antakora") iki rungtynių pabaigos likus 22 sekundėms dviem taikliais baudų metimais sumažino taškų deficitą iki minimumo (81:80), bet greitos "Helvinos" atakos metu du taškus su pražanga uždirbo N.Urbanavičius, bet netaiklus pastarojo baudos metimas suteikė progą svečiams išlyginti rezultatą. Visgi greitas P.Žėkonio tritaškis skriejo pro šalį. Beliko stabdyt oponentus pražanga. Du taiklūs šeimininkų žaidėjo A.Zinkaus baudų metimai užtikrino pergalę "Helvinai", rezultatu 85:80.

"Helvina": A.Zinkus – 31 tšk. (
5/5 (100%) – baudos, 10/17 (59%) – dvitaškiai, 2/3 (67%) – tritaškiai, 11 atk. kam., 5 išpr. pražangos, 37 naudingumo balai), N.Urbanavičius – 25 tšk. (12/16 (75%) – dvitaškiai, 10 atk. kam., 5 rez. perdavimai, 4 perimti kam., 5 klaidos, 35 naudingumo balai), A.Savickas – 13 tšk. (4/10 (40%) – tritaškiai).

"Antakora": A.Neščiokas – 21 tšk. (9/12 (75%) – baudos, 7 rez. perdavimai, 9 išpr. pražangos), L.Steikūnas – 17 tšk. (7/14 (50%) – dvitaškiai, 15 atk. kam.), P.Žekonis – 13 tšk. (3/8 (38%) – tritaškiai, 5 perimti kam., 7 klaidos).
"Antakora" išplėšė įspūdingą pergalę prieš "ELTEL Networks" po pratęsimo (2007 gegužės 21 d., pirmadienis, 21:35 val.)"Helvina" žengia be kluptelėjimų (2007 gegužės 22 d., antradienis, 22:57 val.)"BMS & KK Policija" iškovojo teisę žaisti "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės ketvirtfinalyje (2007 birželio 05 d., antradienis, 22:08 val.)Tris kėlinius atsilikinėję "Projektų gamos" krepšininkai išplėšė pergalę (2007 gegužės 08 d., antradienis, 22:51 val.)"Helvina" iškovojo antrąją pergalę "Laikinosios sostinės" Mažojoje taurėje (2007 gegužės 18 d., penktadienis, 20:33 val.)