BMS & KK POLICIJA - 2 vs PANEVĖŽIO KK STABDŽIAI (79:64)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 20 d., Penktadienis, 20:00 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

Pogrupio varžybas "BMS & KK Policija - 2" pabaigė pergalingai

Tomas Adomaitis jau eilė rungtynių sužaidžia tiesiog fantastiškai
2007 balandžio 20 d., Penktadienis, 22:27 val., peržiūros: 4288

Šį vakarą (04.20) "VRM" sporto salėje vietos "BMS & KK Policija – 2" priėmė svečius "KK Stabdžiai" iš Panevėžio. Rungtynės apylygiai vyko tik pirmuosius du kėlinius. Vėliau šeimininkai perėmė iniciatyvą ir šventė pergalę rezultatu 79:64. Su dvejomis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu jie "F" pogrupyje užėmė antrąja vietą. Tuo tarpu "KK Stabdžiai" nepatyrė pergalės skonio ir liko paskutinėje, ketvirtoje vietoje.

Dvikovos pradžioje šeimininkams buvo pavykę atitrūkti 9:2, tačiau vėliau įsižaidė svečiai ir greitai jų deficitas išnyko. „BMS & KK Policija – 2“ į priekį vedė Tomas Adomaitis, pelnęs net 17 iš 19 komandos taškų. Po pirmojo ketvirčio minimalia persvara pirmavo „KK Stabdžiai“.

Antrajame kėlinyje panevėžiečių persvara buvo pasiekusi penkis taškus – 36:31, bet labai prastai sužaista ketvirčio pabaiga neleido jiems išlaikyti šio pranašumo. Šeimininkai spurtavo 9:0 ir prieš ilgąją pertrauką susigrąžino keturių taškų atotrūkį – 40:36. Pažymėtina, jog abi ekipos per pirmuosius du kėlnius darė labai daug klaidų. „BMS & KK Policija – 2“ suklydo 10 kartų, o „KK Stabdžiai“ – 14.

Po pertraukos įvyko esminis rungtynių lūžis. Šeimininkai pagerino žaidimą gynyboje ir neleido priešininkams lengvai rinkti taškus. Svečiai ir toliau darė vieną apmaudžią klaidą po kitos. Tuo tarpu šeimininkai greitose kontraatakose pelnydavo lengvus taškus. Keletą kartų įspūdingais dėjimais atakas užbaigė Tomas Adomaitis, sulaukęs žiūrovų ovacijų. Laimėję kėlinuką 21:10 „BMS & KK Policija – 2“ prieš lemiamą dvikovos dalį turėjo 15 taškų pranašumą.

Paskutinioje dvikovos atkarpoje šeimininkams tereikėjo neatsipalaiduoti ir sėkmingai pabaigti varžybas. Jų gretose pasirodė visi krepšininkai, net tie kurie mažiau žaidė. Tačiau tai galutiniam rezultatui įtakos neturėjo. Nuaidėjusi finalinė sirena skelbė „BMS & KK Policijos – 2“ pergalę rezultatu 79:64.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teisėjams skyrė po 9 balus, o pralaimėtojų – po 5.

„BMS & KK Policija – 2“ į pergalę vedė Tomas Adomaitis, pelnęs daugiau nei pusę komandos taškų – 45 ( 34 naud.kfc.). 9 taškus įmetė Mindaugas Grigonis.

Panevėžio ekipoje rezultatyviausiai žaidė Karolis Sendzikas, pelnęs 29 taškus ir išprovokavęs 9 pražangas ( 13 naud.kfc.). 13 taškų Andriaus Liutkevičiaus sąskaitoje.

„Varžybos buvo lengvos. Pažaisti gavo visi krepšininkai. Tai buvo tarsi gera treniruotė“, – po dvikovos teigė nugalėtojų treneris Giedrius Klimavičius.

"BMS & KK Policija - 2" iškovojo pirmąją pergalę (2007 balandžio 17 d., antradienis, 22:57 val.)"BMS & Policija - 2" nesulaikė "Kauno SRC" (2007 gegužės 15 d., antradienis, 20:43 val.)"BMS-KK Policija 2" lengvai sutriuškino "STOKKER" ekipą (2007 gegužės 01 d., antradienis, 21:24 val.)"BMS & KK Policija - 2" pateko tarp aštuonių geriausiųjų "Mažosios Mero taurės" komandų (2007 gegužės 06 d., sekmadienis, 20:41 val.)Lygiosios leido "Kauno SRC" patekti į pusfinalį (2007 gegužės 20 d., sekmadienis, 21:52 val.)"Kauno energija" žengia neklupdami (2007 balandžio 06 d., penktadienis, 22:16 val.)Vilniečiai iškovojo pirmąją pergalę (2007 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)"Kauno Energija" įsitvirtino pirmoje pogrupio vietoje (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 19:46 val.)