KG Group & Paskoliukas vs Panemunė (81:105)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 18 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Tritaškius pagirtinai metusi „Panemunė“ pasiekė užtikrintą pergalę

2015 gegužės 18 d., Pirmadienis, 22:33 val., peržiūros: 1204

Pirmadienį, gegužės 18 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės rungtynės, tarp vietos „KG Group & Paskoliuko“ ir svečių „Panemunės“ ekipų. Susitikimo pradžioje abi komandos dar žaidė apylygiai, tačiau vėliau ėmė ryškėti svečių pranašumas, ko pasekoje jie buvo įgiję dviženklį pranašumą. Vis tik, aikštės šeimininkams pavyko atsitiesti ir jie dar buvo rezultatą išlyginę, tačiau laiku susiėmę „Panemunės“ krepšininkai pademonstravo greitą puolimą, ko pasekoje ir vėl atitolo bei pasiekė pergalę rezultatu 81:105 (23:32, 25:23, 21:25, 12:25).

Rungtynių pradžioje abi komandos dar žaidė apylygiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau laikui bėgant vis labiau ėmė ryškėti „Panemunės“ pranašumas, ko pasekoje įpusėjus kėlinukui jų pranašumas siekė dešimt taškų. Kiek vėliau žaidimas ir vėl išsilygino, todėl skirtumas tarp komandų pernelyg nepakito ir po pirmojo kėlinuko jas skyrė devyni taškai. 23:32.

Antrasis kėlinukas prasidėjo žymiai rezultatyvesniu svečių ekipos žaidimu, ko pasekoje skirtumas tarp komandų staiga šoktelėjo iki septyniolikos taškų. Kiek vėliau atsibudę aikštės šeimininkai dar sugebėjo atsitiesti ir sumažinti deficitą iki vienuolikos taškų, tačiau čia pat spurtavusi „Panemunė“ ir vėl atitrūko. Vis tik, nusileisti nesiruošęs „KG Group & Paskoliukas“ sugebėjo pasivyti priešininkus iki septynių taškų. 48:55

Po ilgosios pertraukos ir toliau sėkmingiau rungtyniavęs „KG Group & Paskoliukas“ sugebėjo rezultatą išlyginti, tačiau iškart po to sekė „Panemunės“ spurtas 1:12, kurio dėka skirtumas tarp komandų ir vėl šoktelėjo iki vienuolikos taškų. Per likusį laiką iki trečiojo ketvirčio pabaigos žaidimas tarp komandų klostėsi labai panašiai, ko pasekoje skirtumas tarp jų nepasikeitė ir svečių komandos žaidėjai nusinešė į paskutinę rungtynių dalį vienuolikos taškų persvarą. 69:80.

Jau pačioje lemiamo kėlinuko pradžioje tolimais metimais priešininkus užbombardavusi „Panemunė“ įgijo aštuoniolikos taškų persvarą. Į tai aikštės šeimininkai atsakė vos dviem rezultatyviais išpuoliais, po kurių dar šešis taškus be varžovų atsako pelnę svečiai padidino skirtumą tarp komandų iki dvidešimties taškų. Per likusį laiką iki susitikimo pabaigos ir toliau varžovų gynybą terorizavusi „Panemunė“ dar šiek tiek padidino atotrūkį, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 81:105.

Po pergalės nugalėtojai kalbėjo: „Šiandien, man atrodo, varžovai nebuvo susirinkę, o šiaip pergalę pasiekti padėjo geras nusiteikimas. Taip pat komanda gerai pataikė tritaškius.

„KG Group & Paskoliukas“: Karolis Pupinis – 20 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Rokas Ūzas – 20 tšk. (10 atk. kam.), Matas Ragauskas – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Paulius Kleiza – 17 tšk. (13 atk. kam.)

„Panemunė“: Adomas Drungilas – 22 tšk. (21 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Matas Lisajevičius – 21 tšk. (7 rezult. perd.), Giedrius Kurtinaitis – 19 tšk. (9 rezult. perd.), Tadas Padegimas – 16 tšk., Rolandas Jakštas – 12 tšk., Arūnas Rimas – 12 tšk.

Ketvirtą kėlinį užtikrinčiau sužaidusi „Banga“ pasiekė sunkią pergalę (2015 gegužės 22 d., penktadienis, 23:05 val.)Permainingoje kovoje „Panemunė“ įveikė „Kauno SRC“ (2015 birželio 01 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Panemunė“ tik po atkaklios kovos įveikė „Bangą“ (2015 gegužės 22 d., penktadienis, 00:11 val.)„Kauno autobusai“ įveikė „Panemunę“ ir kovos dėl „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 21:54 val.)Permainingos kovos finiše „KG Group & Paskoliukas“ nepaleido pergalės iš rankų (2015 gegužės 15 d., penktadienis, 23:28 val.)Po itin atkaklios kovos „Laikinosios Sostinės“ Didžiosios taurės bronza atiteko „Bangai“ (2015 birželio 09 d., antradienis, 00:02 val.)Beveik visas rungtynes atsilikinėjusi „Sporto manija“ rungtynių pabaigoje atėmė pergalę iš „Panemunės“ (2015 gegužės 25 d., pirmadienis, 22:22 val.)