STUDENTIJA vs AMENTIA AD ASTRA (101:51)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 25 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas LT-45486

Penkiese žaidę "Amentia Ad Astra" nesugebėjo pasipriešinti "Studentijai"

2010 vasario 25 d., Ketvirtadienis, 21:25 val., peržiūros: 4775
Ketvirtadienį, Vasario 25 dieną, Vaišvydavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos H grupės varžybos. Aikštės šeimininkai „Studentija“ priemė svečius „Amentia Ad Astra“. „Studentija“ iki šių varžybų savo sąskaitoje turėjo septynias pergales ir vieną pralaimėjimą. „Amentia Ad Astra“ buvo laimėjusi šešis kartus, bei du pralaimėjus. Pirmas šių komandų varžybas techniniu rezultatu 20:0 laimėjo „Studentija“. Į šias varžybas „Amentia Ad Astra“ atvyko ne pilnos sudėties – aikštelėje pasirodė tik penki žaidėjai. Nuo pat pirmų varžybų minučių taikliai atakavę ir puikiai gynęsi, šeimininkai įgijo 18 taškų persvarą (20:2). Antrame kėlinyje „Amentia Ad Astra“ puolimas truputį pagerėjo, bet „Studentija“ atakavo dar taikliau. Sužaidus pusę varžybų rezultatu 51:17 pirmavo „Studentija“. Trečiame kėlinyje „Studentija“ dar septiniais taškais padidino persvarą (77:36), o ketvirtame taip pat nepaliko jokių vilčių laimėti varžovam. Rungtynės baigėsi rezultatu 101:51. „Studentija“ iškovojo aštuntą pergalę, o „Amentia Ad Astra“ patyrė trečią pralaimėjimą H grupėje.

Pirmas kėlinys prasidėjo „Studentijos“ spurtu. Tikriausia visą pirmą kėlinį galima pavadinti šeimininkų spurtu. Sužaidus tris minutes, rezultatu 10:0 pirmavo šeimininkai. Netrukus „Studentija“ pelnė dar penkis taškus, o rezultatas buvo 15:0.Pirmus taškus svečiam sužaidus keturias minutes pelnė K.Aliukevičius (15:2). Netrukus po to, „Amentia Ad Astra“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos svečių žaidimas nei kiek nepagerėjo. „Studentija“ toliau gerai gynėsi ir atakavo. Sužaidus septynias minutes 16:2 pirmavo šeimininkai. Per likusias tris minutes, „Studentija“ pelnė keturis taškus. Sužaidus pirmą ketvirtį, rezultatas buvo 20:2.

Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes 29:9 pirmavo „Studentija“. Po šios atkarpos, keturias minutes „Amentia Ad Astra“ nepelnė taškų, o tuo metu, daugiausia taikliais metimais iš po krepšio „Studentija“ pelnė 15 taškų (44:9). Sužaidus truputį daugiau nei aštuonias minutes, po ilgos pertraukos tritaškį pataikė „Amentia Ad Astra“ komandos žaidėjas. Kėlinio pabaiga vyko lygiai. Sužaidus du kėlinius „Studentija“ triuškino varžovus rezultatu 51:17.

Trečią kėlinį penkiais taškais pradėjo šeimininkai (56:17). Vėliau dviejų minučių atkarpą rezultatu 2:7 laimėjo „Amentia Ad Astra“ (58:24). Kurį laiką šeimininkų pranašumas nedidėjo. Sužaidus penkias minutes rezultatas buvo 63:29. Antrą ketvirčio pusę 8:0 spurtu pradėjo „Studentija“. Komandom dar buvo likę žaisti dvi minutes trečiame kėlinyje. Per jas vienu tašku skirtumą pavyko sumažinti „Amentia Ad Astra“ komandai. Sužaidus tris kėlinius, rezultatas buvo 77:36

Ketvirtą ketvirtį dviem taikliais metimais pradėjo „Amentia Ad Astra“ (77:40). Vėliau šeimininkai pelnė keturis taškus, o į tai E.Zaurys („Amentia Ad Astra“) atsakė tritaškiu, neleisdamas varžovam dar labiau padidinti persvaros (82:43). Po šio metimo V.Zalaga („Studentija“) pataikė tritaškį, R.Marozas („Amentia Ad Astra“) du dvitaškius ir šeimininkų persvara pasiekė 46 taškus (89:43). Per likusias penkias minutes komandos žaidė apylygiai. „Studentija“ padidino persvarą dar keturiais taškais ir iškovojo įtikinamą pergalę rezutatu 101:51. „Amentia Ad Astra“ komanda šiose varžybose žaidė be savo lyderių, rungtynių metu išliko ramūs ir kovojo iki pat varžybų pabaigos.

„Studentijos“ treneris po varžybų sakė: „Mes susirinkom, varžovai penkiese pradžioje saugojosi, mes greit užpuolėm. Gerai krito, gerai apsigynėm, gerai užpuolėm – viskas sekėsi labai gerai.“

„Studentija“: N.Petravičius 30 (11/15 dvitaškių, 38 naudingumo balai), T.Gaurilčikas 24 (6/6 dvitaškių, 10 atk. kam.), R.Marozas 17
„Amentia Ad Astra“: E.Zaurys 16, D.Vaičekauskas 12, T.Laucevičius 10
"Amentia Ad Astra" turėjo pripažinti "Akies" pranašumą (2010 sausio 30 d., šeštadienis, 20:09 val.)"Amentia Ad Astra" svečiuose pasiekė pergalę prieš "Iki dugno" ekipą (2010 sausio 19 d., antradienis, 21:28 val.)Sustiprėję "Amentia Ad Astra" nutraukė nesėkmių seriją (2009 gruodžio 02 d., trečiadienis, 20:26 val.)"Amentia Ad Astra" lieka be pergalių (2009 lapkričio 17 d., antradienis, 22:04 val.)"Amentia Ad astra" nesuteikė vilčių "Prienų vėjas" komandai (2010 kovo 17 d., trečiadienis, 23:21 val.)"Vaišvydava" nesunkiai nugalėjo "Studentiją" (2009 gruodžio 15 d., antradienis, 22:38 val.)"Amentia ad astra" permainingose rungtynėse palaužė "Robotukų armija" komandą (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 20:33 val.)"Prienų vėjas" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti prieš kur kas gausesnes "Amentia ad astra" pajėgas (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 19:06 val.)"Amentia Ad Astra" ir toliau buksuoja (2009 lapkričio 14 d., šeštadienis, 19:04 val.)"Amentia ad Astra" ir toliau palieka "Iki dugno" komandą be pergalių (2010 vasario 16 d., antradienis, 20:40 val.)