AKS ANGARO PREKYBA & NEKTURTAS vs BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA (66:106)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 15 d., Penktadienis, 19:40 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija LT-53361

"Bangos Energetika & Diremta" nepasigailėjo savo varžovų

2009 gegužės 15 d., Penktadienis, 21:52 val., peržiūros: 3604

Šiandien (05.15) LŽŪU sporto salėje susitiko Respublikos taurės ekipos "Aks Angaro Prekyba & Nekturtas" (šeimininkai) ir "Bangos Energetika & Diremta" (svečiai). Pirmajame kėlinyje ekipos demonstravo panašų žadimą, tačiau svečiai buvo truputi stipresni ir laimėjo šį ketvirtį. Antrajame kėlinyje "Bangos Energetika & Diremta" puikiai žaidė puolime ir po truputi pradėjo tolti nuo varžovų. Trečiajame kėlinyje įsibėgėjusį svečių puolima pavyko pažaboti, tačiau priartėti vis tiek nepavyko. Paskutiniajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje ir toliau nesikeitė, o "Bangos Energetika & Diremta" iškovojo triuškinančią pergalę (66:106).

Pirmasis kėlinys geriau prasidėjo svečiams kurie laimėjo pirmąją atkarpą (10:3). Kėlinio viduryje atsigavo aikštelės šeimininai, o po trijų iš eilės Egidijaus Vaitkevičiaus taiklių tritaškių metimų rezultatą pavyko persverti, tačiau kėlinio pabaigoje geriau sužaidusi "Bangos Energetika & Diremta" laimėjo šį kėlinį rezultatu (18:22).

Antrasis kėlinys prasidėjo galingu svečių spurtu, po kurio pastarieji nuo savo persekiotojų nutolo jau 14 taškų, o kėliniui įpusėjus žaidimas truputi susilygino ir visą likusį laiką komandos žaidė panašiu rimtu, tik kėlinio pabaigą vos geriau sužaidė svečiai ir pridėjo dar 3 taškus prie turėtos persvaros (35:52).

Trečiasis ketvirtis šį kartą buvo pakankamai pastovus, kadangi nei vienai komandai nepavyko nutolti ar priartėti, tačiau iniciatyvos vistiek nepaleido "Bangos Energetika & Diremta" ir po truputi vis tolo nuo savo varžovų, tiesa labai nepastebimai, nes po šio kėlino skirtumas pakito 5 taškais (49:71).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dar blogiau "Aks Angaro Prekyba & Nekturtas", kadangi svečiai surengė spurtą po kurio savąją persvarą padidino iki 33 taškų, į tai neblogai atsakė ir šeimininkai, tačiau po kėlinio pabaigos svečiai galutinai sumindė savo varžovus ir laimėjo rungtynes triuškinančiu rezultatu (66:106).

"Aks Angaro Prekyba & Nekturtas" komandoje rezultatyviausi buvo Egidijus Vaitkevičius pelnęs 25 taškus ir atkovojęs 6 kamuolius, jam puikiai talkino Stasys Kisielius pridėjęs 11 taškų ir atkovojęs 4 kamuolius

"Bangos Energetika & Diremta" ekipoje išsiskyrė Tomas Rickevičius įmetęs 31 tašką ir atkovojęs 11 kamuolių, bei atlikęs dvigubą dublį, taip pat pasižymėjo Darius Naudžiūnas surinkęs 21 tašką ir sugriebęs 9 kamuolius.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris kalbėjo, kad džiaugiasi laimėjimu, bet yra kur tobulėti. Pralaimėjusiųjų treneris teigė, jog šiandien penktadienis ir sunku lošti.

"Bangos Energetika & Diremta" nušlavė "Omega" (2009 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)"Bangos energetika & Diremta" vargais negalais palaužė "Ragus" (2009 gegužės 14 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)"Bangos energetika & Diremta" aštunfinalio varžybose vos išplėšė pergalę prieš "Glasveka" (2009 gegužės 25 d., pirmadienis, 21:13 val.)"Bangos energetika & Diremta" pasiekė saldų revanšą ir iškėlė į viršų "Respublikos" didžiąją taurę (2009 birželio 11 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)"Bangos Energetika & Diremta" užtikrintai žengė į "Respublikos" Didžiosios taurės finalą (2009 birželio 05 d., penktadienis, 21:18 val.)"Bangos energetika & Diremta" antroje rungtynių pusėje tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose ir pateko į pusfinalį (2009 birželio 04 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Užtikrintai laimėto antrojo kėlinio dėka, "Bangos energetika & Diremta" sugebėjo išsaugoti pranašumą savo pusėje (2009 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)Stabilus žaidimas visą susitikimą leido "Bangos energetikai & Diremtai" iškovoti lengvą pergalę (2009 gegužės 12 d., antradienis, 22:42 val.)"AKS Angaro prekyba & Nekturtas" lengva pergalė prieš "Ragus" (2009 gegužės 10 d., sekmadienis, 22:09 val.)"AKS Angaro prekyba - Nekturtas" nesugebėjo pasipriešinti "Dumblo" ekipai (2009 gegužės 28 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)