KK SNAIPERIAI vs KREPŠINIS.NET (70:86)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 31 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ J.Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas LT-44173

„Krepšinis.net“ tik po ilgosios pertraukos palaužė „KK Snaiperių“ komandą

2010 sausio 31 d., Sekmadienis, 20:20 val., peržiūros: 5130
Sekmadienį (01-31) J.Jablonskio gimnazijos sporto salėje susitiko „KK Snaiperiai“ (šeimininkai) ir „Krepšinis.net“ (svečiai).Pirmoje varžybų pusėje iniciatyva priklausė šeimininkų komandai, kuri sugebėjo diktuoti gan aukšto tempo žaidimą. Po ilgosios pertraukos pradėjus strigti „KK Snaiperių“ komandos puolimui varžovai pasinaudojo tuo ir sugebėjo išsiveržti į priekį. Paskutiniame ketvirtyje komandas jau skyrė dviženklis taškų skirtumas. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 70:86.

Rungtynės prasidėjo 5 iš eilės L.Žukausko taškais. Pirmosiomis minutėmis svečiai sunkiai rasdavo kelių link varžovų krepšio , todėl jų deficitas praėjus keliom minutėm išaugo iki septynių (9:2). Įpusėjus kėlinio laikui „Krepšinis.net“ krepšininkai priartėjo prie savo varžovų (14:12). Tačiau toks rezultatas išliko neilgai. Vos po kelių atakų šeimininkai smeigė du tolimus metimus be jokio atsako ir vėl padidino savo persvarą iki 6 taškų (22:14). „KK Snaiperiai „ šią persvarą išlaikė iki kėlinio pabaigos 26:20.

Antrame kėlinyje svečiams pagaliau pavyko surasti savo žaidimą ir artėti prie varžovų. Pirmoje kėlinio pusėje šeimininkai dar pirmavo 7 taškų persvara (36:29). Paskutinėmis ketvirčio akimirkomis svečiai sugebėjo pataikyti du tolimus metimus ir taip nubraukti beveik visą priešininkų turėtą persvarą. Du pirmieji kėliniai pasibaigė rezultatu 38:37 (12:17).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Krepšinis.net“ komandai pavyko išlyginti rezultatą (38:38). Ketvirčio viduryje šeimininkai sugebėjo vėl susikrauti penkių taškų pranašumą (44:39). Tačiau po 7 iš eilės A.Grigaičio taškų svečiai pirmą kartą varžybose išsiveržė į priekį (44:46). Laikui tiksint į pabaigą jų pranašumas šoktelėjo iki 6 taškų. Paskutinę savo ataką „KK Snaiperiai“ užbaigė tolimu metimu ir nubraukė varžovų pranašumą per pus 52:55 (14:18).

Ketvirtasis ketvirtis buvo lengvas pasivaikščiojimas svečių komandai.Laimėję kėlinio viduryje atkarpą 7:0 „Krepšinis.net“ krepšininkai padidino savo persvarą iki dviženklės (59:70). Šeimininkai nesugebėjo atsigauti po šios varžovų atkarpos. Bandydami gelbėtis tolimais metimais „KK Snaiperiai“ dar labiau save „skandino“. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 70:86 (18:31).

Po varžybų pakalbintas džiaugsmu trykštantis nugalėtojų treneris teigė: „ – Varžovų komanda buvo labai gera, tačiau manau jie nemoka pralaimėti. Pralaiminėdami aštuoniais taškais jie pradėjo žaisti taip, lyg iki varžybų pabaigos būtų likusi vos minutė. Mes išnaudojome progas ir pasiekėme teigiamą rezultatą“

"KK Snaiperiai" : L.Žukauskas ir J.Sarapas surinko po 20 taškų.
"Krepšinis.net" : A.Grigaitis 27 , T.Gaurilčikas 21, A.Vanagas 18 (11 atk.kam).

"Grizliai" važybų pabaigoje palaužė "KK Snaiperiai" komandą (2009 gruodžio 12 d., šeštadienis, 17:47 val.)"Krepšinis.net" tik per plauką išlaikė vadžias (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 20:43 val.)"Krepšinis.net" po sunkios kovos įveikė pogrupio autsaiderius (2009 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Krepšinis.net“ žengė į "C" lygos "Iššūkio" taurės pusfinalį (2010 kovo 26 d., penktadienis, 00:05 val.)"KK Snaiperiai" po įnirtingos kovos palaužė "Kolpingo kolegiją" (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:12 val.)"Krepsinis.net" tik rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę (2010 vasario 09 d., antradienis, 21:33 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo "KK Snaiperiai" ekipa (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 19:22 val.)"Krepšinis.net" pasidabino KKL "C lygos" "Iššūkio taurės" bronzos medaliais (2010 balandžio 18 d., sekmadienis, 20:09 val.)"Krepsinis.net" pasiekė nesunkią pergalę (2010 sausio 30 d., šeštadienis, 18:10 val.)"Krepšinis.net" įveikė Kauno technikos kolegiją (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 19:01 val.)