SABONIO KC ADMIN vs RAPALA (78:67)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio KC Admin“ namuose įveikė „Rapala“ ekipą

Dariaus Sirtauto taiklus metimas
2012 lapkričio 29 d., Ketvirtadienis, 01:19 val., peržiūros: 3137

Trečiadienį (11.28), A. Sabonio krepšinio centro sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos „Sporto fėja“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Sabonio KC Admin“ (šeimininkai) ir „Rapala“ (svečiai) ekipos. Rungtynių pradžioje vyko atkakli ir lygi kova, o įpusėjus mačui „Sabonio KC Admin“ pirmavo 8 taškais (39:31). Antroje rungtynių dalyje „Sabonio KC Admin“ ekipai pavyko išlaikyti pranašumą savo pusėje bei iškovoti pergalę rezultatu 78:67.

Rungtynės prasidėjo taikliu Gedimino Mickevičiaus tritaškiu, dvitaškį pridėjo Mindaugas Pažėra ir „Rapa“ ekipa išsiveržė į priekį rezultatu 0:5. Po „šalto dušo“ atsigavę „Sabonio KC Admin“ ekipos krepšininkai kėlinio viduryje sugebėjo išlyginti rezultatą (8:8). Įsibėgėję „Sabonio KC Admin“ ekipos krepšininkai surengė spurtą 10:2 ir po pirmojo ketvirčio turėjo jau 8 taškų pranašumą (18:10).

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo „Rapala“ komandos krepšininkai, kurie sugebėjo sumažinti savo komandos deficitą iki 5 taškų (20:15), o kėlinio viduryje jį ir persverti (25:26). Šeimininkų ekipos žaidėjai nesutriko ir sugebėjo susigrąžinti pranašumą, kuris po dviejų kėlinių išliko nepakitęs (39:31).

Trečiasis kėlinys, priešingai nei pirmieji du, geriau prasidėjo „Sabonio KC Admin“ komandos krepšininkams, kurie po spurto 5:0 įgijo jau dviženklį pranašumą (44:31). Ketvirčio viduryje skirtumas tarp komandų siekė jau 20 taškų (58:38), o po trijų kėlinių „Sabonio KC Admin“ pirmavo 18 taškų skirtumu (63:45).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Nors pačioje rungtynių pabaigoje „Rapala“ ekipos žaidėjams pavyko šiek tiek sumažinti savo komandos atsilikimą, bet pergalę iškovojo „Sabonio KC Admin“. Galutinis rungtynių rezultatas – 78:67.

Po pralaimėtų rungtynių „Rapala“ komandos treneris Gediminas Mickevičius kalbėjo: „Pralaimėjimą lėmė tai, kad jie yra ženkliai geresni už mus, užmėtė tritaškiais – neapsigynėm. Galvojom , kad pralošim didesniu skirtumu, bet rezultatas ne toks jau blogas, tai kitą kartą pasistengsim ir bandysim laimėt prieš kitus lyderius“.

Po laimėtų rungtynių „Sabonio KC Admin“ komandos treneris Algimantas Žukauskas kalbėjo: „Neblogai sužaidėm, pas mus yra ir žalgiriečių buvusių, sunku buvo priešininkam, bet ir taip skaitau, kad neblogai pasipriešino“.

„Sabonio KC Admin“: Marius Kiltinavičius (28 tšk., 13 atk. kam., 7 rez. perd., 5 išpr. praž., 5 kld., 24 naud. bal.), Remigijus Bardauskas (14 tšk., 7 atk. kam., 18 naud. bal.), Darius Sirtautas (13 tšk., 16 naud. bal.), Andrius Brusokas (12 tšk., 10 atk. kam., 21 naud. bal.).

„Rapala“: Mindaugas Pažėra (20 tšk., 13 atk. kam., 5 rez. perd., 29 naud. bal.), Raimundas Mickevičius (16 tšk., 5 atk. kam., 5 perimt. kam., 22 naud. bal.), Gediminas Mickevičius (8 tšk., 5 atk. kam., 9 naud. bal.).

"Sabonio KC Admin" penketukas įveikė "Detus H & Freolitus - Doremus" ekipą (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 00:06 val.)Sunkiai įsibėgėję "Sabonio KC Admin" įveikė "Omegos" ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 23:32 val.)"Sabonio KC ADMIN" ekipa be didesnio vargo įveikė "Topo centrą" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 23:31 val.)"Sabonio KC Admin" nesustabdė ir "Baubilas" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 23:21 val.)"Sabonio KC Admin" šventė įtikinamą pergalę (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)Dar viena "Sabonio KC Admin" komandos pergalė (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 22:17 val.)"Sabonio KC Admin" penketukas palaužė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 00:16 val.)"Sabonio KC Admin" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš "Topo Centro" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 23:40 val.)"Sabonio KC Admin" atsirevanšavo "Celsiui" (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 23:19 val.)Itin nervingose rungtynėse „Omega“ iškovojo pergalę prieš „Rapalos“ ekipą (2012 gruodžio 21 d., penktadienis, 00:04 val.)