BC RYKLIAI vs ROBOTUKŲ ARMIJA (75:57)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 15 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

"BC Rykliai" be didesnio vargo įveikė "Robotukų Armija" ekipą

2010 lapkričio 15 d., Pirmadienis, 23:03 val., peržiūros: 5957
Pirmadienį, lapkričio 15 dieną, Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos rungtynės tarp šeimininkų "BC Rykliai" ir svečių "Robotukų Armija" ekipų. Du kėlinius apylygiai žaidę "BC Rykliai", antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė svečių komandą "Robotukų Armija". 75:57 (22:16, 9:8, 24:13, 20:20).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis. Po A.Narmonto dvitaškio metimo šeimininkų komanda buvo priekyje (6:4). Vėliau sekė L.Dabulskio tritaškis, išvedęs svečių komandą į priekį (8:9). Kėlinio pabaigoje pasipylė pražangos, žymiai daugiau jų atliko "BC Rykliai" ekipa, turbut todėl, po pirmojo kėlinuko pirmavo 22:16.

Antrasis ketvirtis buvo itin nerezultatyvus, nes komandos, taškų daugumą rinko baudų metimais.N.Čekaitis nerealizavo baudos metimo, o K.Adomavičius atsakė dviem taškais ir sumažino deficitą iki penkių taškų (25:20). Poto sekė keturi iš eilės A.Ivanausko taškai ir pranašumas vėl išaugo iki devynių taškų (29:20). Dar vėliau N.Kundrotas pelnė taip pat keturis taškus iš eilės ir sugrąžino penkių taškų deficitą (29:24). Kėlinio pabaigoje P.Lukošius pelnė du taškus ir rezultatas po dviejų kėlinių, šeimininkų naudai 31:24.

Trečiasis kėlinys, turbūt buvo lemiamas, kadangi per šį ketvirtį "BC Rykliai" susikrovė dar didesnį, 18 taškų pranašumą. Šiame kėlinyje akivaizdžiai dominavo trys šeimininkų žaidėjai, tai A.Narmontas, T.Ramanauskas ir N.Čekaitis. Svečių ekipoje, pavieniais veiksmais komandą bandė gelbėti A.Eitutis, tačiau nesėkmingai. 55:37.

Atrodė, jog paskutinė rungtynių dalis taps tik formalumu šiose rungtynėse, tačiau taip nebuvo. Svečiai, nors ir pavieniais veiksmais, kibo i atlapus šeimininkams. Komandos dažnai keitėsi rezultatyviomis atkarpomis, tačiau iš abiejų komandų labiausiai išsiskyrė "Robotukų Armija" atstovas A.Eitutis. "BC Rykliai" nebuvo linkę atiduoti pergalės ir susigrąžino turėtą pranašumą. Taigi, po nesunkios kovos šeimininkai nugalėjo rezultatu 75:57.

"BC Rykliai": A.Narmontas 23, T.Ramanauskas 17 (15 atk.kam.), A.Ivanauskas 10 taškų.

"Robotukų Armija": A.Eitutis 20 (10 atk.kam., 7 išprov.praž.), K.Adomavičius ir L.Dabulskis po 9 taškus.

Po rungtynių, nugalėtojų vairininkas sakė, jog pergalę lėmė gera gynyba ir dėl to komanda pradėjo geriau pataikyti.

Pralaimėtojų treneris sakė : " Nebuvo įžaidėjo, aišku dabar galima teisintis, bet nesusižaidus komanda, nesigauna komandinis žaidimas. Nebuvo poros pagrindinių žaidėjų".

"BPG & Banga" nugalėjo "Robotukų armiją" (2010 lapkričio 06 d., šeštadienis, 16:59 val.)Atkakliose rungtynėse "Robotukų Armija" privertė pasiduoti "Bipą" (2011 sausio 19 d., trečiadienis, 22:21 val.)"Šakių splitas" sutriuškino "Robotukų armiją" (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 23:28 val.)"Bipa" po atkaklios kovos palaužė "Robotukų Armiją" (2011 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)Po sunkios antros rungtynių dalies "BC Rykliai" įveikė "BC Studentai" ekipą (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 23:12 val.)SK "Neveronys" namuose užtikrintai laimėjo prieš "Robotukų Armiją" (2011 sausio 09 d., sekmadienis, 16:51 val.)"KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" nušlavė "Robotukų armiją" (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 23:33 val.)Prastesnė "Koluna" komandos pabaiga atnešė "Robutukų armijai" pergalę (2011 sausio 13 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)BC "Rykliai" atsilaikė prieš "Akį" (2010 gruodžio 13 d., pirmadienis, 23:30 val.)BC "Rykliai" apgynė namų sienas (2011 sausio 31 d., pirmadienis, 23:27 val.)