Volinta Energy vs BC „Rhino“ (97:50)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 birželio 12 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Volinta Energy“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš BC „Rhino“

2023 birželio 12 d., Pirmadienis, 21:46 val., peržiūros: 710

Birželio 12 d., pirmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Vasaros lygos rungtynės tarp „Volinta Energy“ ir BC „Rhino“ ekipų.

Rungtynių pradžioje „Volinta Energy“ iškart tolo 17:4. Visgi, antroje pirmo kėlinio pusėje kiek atsigavo BC „Rhino“ ekipos puolimas, kas leido priartėti iki 20:13.

Antrojo kėlinio pabaigoje šeimininkų spurtas leido jiems įgyti dviženklį pranašumą ir įpusėjus susitikimui pirmauti 42:27.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Volinta Energy“ surengė dar vieną spurtą, laimėjo kėlinį 32:11 ir pasibaigus jam jau buvo priekyje 74:38.

Ketvirtame kėlinyje R.Balčius papuošė rungtynes dėjimu, o „Volinta Energy“ užtikrintai uždarė rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 97:50 (20:13, 22:14, 32:11, 23:12).

7 taškai

„Volinta Energy“ įrodė savo pranašumą prieš „Dust2“ (2023 birželio 22 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Dust2“ pergalė prieš „BC „Rhino“ (2023 birželio 20 d., antradienis, 22:04 val.)„Plastena“ išvargo pergalę prieš „Volinta Energy“ (2023 birželio 21 d., trečiadienis, 22:08 val.)Vasaros lygoje ‒ nesunki MB „TR Project“ pergalė. (2023 birželio 26 d., pirmadienis, 23:25 val.)„KKL Next Generation Select Team“ pasiekė eilinę pergalę (2023 birželio 21 d., trečiadienis, 22:16 val.)Autsaiderių dvikoje ‒ „Rimo & Patikima linija“ pirmoji pergalė (2023 birželio 26 d., pirmadienis, 22:30 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „Volinta Energy“ (2023 birželio 14 d., trečiadienis, 09:20 val.)„KKL Next Generation Select Team“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Volinta Energy“ (2023 birželio 19 d., pirmadienis, 21:47 val.)BC „Rhino“ neturėjo jokių vilčių prieš nesulaikomą MB „TR Project“ puolimą (2023 birželio 27 d., antradienis, 21:17 val.)