ELTECHA vs LIETUVOS DUJOS (66:85)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 10 d., Antradienis, 20:30 val. @ Jachtklubo sporto salė, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas LT-52337

„Lietuvos dujos“ nepasigailėjo varžovų

2009 vasario 11 d., Trečiadienis, 01:27 val., peržiūros: 3638

Šiandien (02,10 Jachtklubo sporto salėje vyko „Įmonių+“ lygos rungtynės tarp „Eltechos“ (šeimininkai) ir „Lietuvos dujų“ (svečiai) komandų. Rungtynes gana užtikrintai ir tik paskutiniame kėlinyje leidę sau atsipalaiduoti ir mėgautis žaidimu svečiai iškovojo pergalę rezultatu 66-85.

Rungtynės prasidėjo „Lietuvos dujų“ komandos spurtu ir po pirmųjų minučių svečiai pirmavo 0-8. Po sukrėtimo rungtynių pradžioje, labai sunkiai, tačiau įsijungė į žaidimą ir aikštelės šeimininkai, tačiau jiems pirmame kėlinyje sekėsi daug prasčiau nei jų varžovams, kurie sugebėjo laimėti pirmąjį ketvirtį rezultatu 10-25.

Antrame kėlinyje ir toliau tęsėsi panašus žadimas. Kėlinio pradžioje beveik dešimtimi taškų padidinę persvarą nei turėtoji, svečiai jau pirmavo 12-36. Buvo panašu į tai, kad laukiamas visiškas „Eltechos“ komandos sutriuškinimas, tačiau iš miegų pabudę šeimininkų komandos žaidėjai pradėjo mažinti skirtumą ir kėlinio pabaigoje sumažinti skirtumą iki 16 taškų, bei pralaimėti antrąjį kėlinį rezultatu 29-45.

Po ilgosios rungtynių pertraukos svečiai ir toliau rinko nesunkius taškus. Abi komandos šios dienos varžybose labai vangiai žiūrėjo į gynybą ir dažnai leisdavo savo varžovams mesti netrukduomiems, ypač iš toliau. Puikiai sužaidę antrąją kėlinio pusę „Lietuvos dujų“ krepšininkai dar labiau padidino skirtumą ir po tryjų kėlinių jau pirmavo rezultatu 44-69.

Paskutinis rungtynių ketvirtis buvo jau tik savotiškas formalumas, nes ir patys aikštelės šeimininkai jau buvo susitaikę su pralaimėjimu. „Lietuvos dujos“ laido sau atsipalaiduoti paskutiniame kėlinyje ir priešininkai tuo pasinaudoję skirtumą šiek tiek sumažino, tačiau tas neturėjo lemiamos reikšmės, nes „Lietuvos dujos“ nugalėjo rezultatu 66-85.

Po rungtynių „Lietuvos dujų“ krepšininkai džiaugėsi iškovota pergale, kadangi tiems patiems varžovams praeityje jie buvo pralaimėję, todėl savo priešininko tikrai nenuvertino ir dėkojo fortūnai, kuri suteikė jėgų ir sėkmės šios dienos kovoje.

Graži „Lietuvos Dujos“ ekipos pergalė (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 17:18 val.)"Lietuvos Dujos" nesunkiai nugalėjo "Lytagra" (2009 kovo 22 d., sekmadienis, 15:36 val.)"Lietuvos dujos" nugalėjo "Araušos" ekipą (2009 vasario 24 d., antradienis, 22:58 val.)„Lietuvos Dujos“ uždusino „Servisa-ICT“ (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 15:14 val.)"Lietuvos dujos" ir toliau žengia be pralaimėjimų (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 16:47 val.)"Lietuvos Dujos" toliau žengia be pralaimėjimų (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)"Lietuvos Dujos" laimėjo prieš "Arauša" (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 16:04 val.)"Lietuvos Dujų"ekipa pergalingai pradėjo sezoną (2008 spalio 21 d., antradienis, 22:15 val.)"Lietuvos dujos" grupės varžybas užbaigė dar viena pergale (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 15:25 val.)"Lietuvos Dujos" tik antroje rungtynių pusėje palaužė "Mikrokodą" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 15:23 val.)