KAMESTA vs RADIJAS TAU (43:58)Kauno Mero taurė 2009 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 spalio 05 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Garliavos Jonučių vid. mokykla, Vasario 16-osios g. 8 Garliava,Kauno raj.

Nerezultatyviose rungtynėse "Radijas Tau" įrodė savo pranašumą prieš "Kamestos" ekipą

2009 spalio 06 d., Antradienis, 00:06 val., peržiūros: 4118
0
0

Šiandien,spalio 5 dieną, Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje, aikštės šeimininkė "Kamesta" susitiko su "Radijas Tau" komanda. Nors rungtynės buvo atkaklios, tačiau svečiai jau nuo pirmųjų minučių paėmė iniciatyvą į savo rankas, kurios nepaleido iki finalinio švilpuko. Rungtynės baigėsi nerezultatyvia "Radijas Tau" komandos pergale rezultatu 43 : 58 .

Jau nuo pirmųjų minučių svečiai parodė, jog jie yra pranašesni už savo varžovus. Jie padarė vos dvi klaidas, karaliavo po varžovų krepšiais ir per pirmąjį ketvirtį jie susikrovė jau aštuonių taškų persvarą ( 7 : 15) . Antrajame kėlinyje scenarijus kartojosi. Nors abiejų komandų pataikymo procentas buvo labai prastas, tačiau nusiimdami vieną kamuolį po kito "Radijas Tau" komandos krepšininkai vis didino savo pranašumą. Rungtynėms įpusėjus jie jau turėjo keturiolikos taškų pranašumą – 19 : 33.

Prasidėjus trečiąjam kėlinukui, aikštelės šeimininkai ėmė aktyviau gintis. Tai privertė svečius daugiau klysti bei atakuoti iš nepatogių padėčių, kas leido sumažinti pranašumą iki dešimties taškų – 35 : 45. Paskutiniojo ketvirčio pradžia buvo intriguojanti, pradžioje "Kamestos" ekipai pavyko sumažinti pranašumą iki aštuonių taškų, tačiau ilgesnis svečių komandos atsarginių žaidėjų suolelis leido panaudoti presingą jau nuo trečiosios ketvirtojo kėlinuko minutės ir galutinai sužlugdyti šeimininkų komandos viltis laimėti rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas 43 : 58, svečių komandos naudai.

Kamestos ekipą visas rungtynes "traukė" A.Nutautas, pelnęs 12 taškų bei sugriebęs net 13 atšokusių kamuolių. Tarp varžovų geriausias buvo D.Pugžlys, pelnęs devynis taškus bei puikiai sužaidęs gynyboje.

Po rungtynių pakalbintas "Radijas Tau" komandos treneris A. Lapinskas sakė,jog dar nelabai turi patirties laviruoti su dvylikos žaidėjų komanda, be abejo, džiaugėsi savo komandos pergale, tačiau iš akių buvo matyti, jog iš savo komandos nori išspausti daug daugiau nei šiandien parodė. Tuo tarpu oponentų komanda komentavo visi kartu. Nors ir pralaimėjo, tačiau visi buvo puikios nuotaikos, matyt komandoje vyrauja olimpinis principas – svarbu ne laimėti, o dalyvauti.

Kauno "SRC" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą svečiuose prieš "Kamesta" ekipą (2009 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:47 val.)Dominavimas pirmoje rungtynių pusėje leido "Kamestai" iškovoti įtikinamą pergalę (2009 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:55 val.)Pirmajame kėlinyje susikrautą pranašumą "Banga" išlaikė iki finalinio švilpuko ir pateko į "Kauno Mero didžiosios taurės" pusfinalį (2009 spalio 14 d., trečiadienis, 21:13 val.)Išlaikę iniciatyvą iki galo "Radijas TAU" šventė pergalę (2009 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 22:13 val.)"Radijas Tau" antrajame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir nebepaleido jos iš rankų (2009 rugsėjo 16 d., trečiadienis, 21:16 val.)"Radijas Tau" nesunkiai namuose nugalėjo "Colts" ir užėmė 1-ąją vietą D pogrupyje (2009 spalio 07 d., trečiadienis, 20:49 val.)"Baltvesa" be didesnio vargo pateko į "Kauno mero taurės" pusfinalį (2009 spalio 12 d., pirmadienis, 22:18 val.)"Kamesta" turėjo pripažinti "Energijos Sistemų Serviso" pranašumą (2009 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 22:49 val.)