KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs EKODORA (38:73)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Ekodora" be gailesčio sutriuškino "Kauno Technikos Kolegijos" krepšininkus

2009 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 19:13 val., peržiūros: 5032

Pirmadienio vakarą "Kauno Technikos Kolegijos" krepšininkai egzaminavo svečius – "Ekodora" ekipą. Šį kartą šeimininkams nepadėjo net namų sienos. Jie beviltiškai pralaimėję pirmąjį ir paskutinįjį ketvirčius turėjo pripažinti "Ekodoros" pranašumą 38:73. Svečiams ši pergalė buvo jau septintoji iš aštuonių galimų ir kilstelėjo komandą į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Visas pirmasis rungtynių kėlinys priminė vieną didžiulį „Ekodoros“ spurtą 23:3. Būtent tokiu rezultatu svečiai laimėjo pirmąsias dešimt žaidimo minučių. Savo komandos taškų saskaitą „Ekodoros“ ekipoje pirmasis atidarė Vaidotas Stankevičius. Žaidėjas pataikė iš toli, taip tarsi užvesdamas savo komandos puolimo lokomotyvą, kurio „KTK“ jaunieji krepšininkai niekaip nesugebėjo sustabdyti. Įpusėjus ketvirčiui svečiai pirmavo rezultatu 11:0. Galbūt kiek keistoka, tačiau būtent „Ekodoros“ treneris pirmasis paprašė minutės pertraukėlės. Po jos šeimininkai praleido dar 4 taškus, kol galiausiai taiklų tolimą šūvį pataikė Karolis Simokaitis 3:15. Galiausiai ketvirtį svečiai užbaigė dar viena sausa atkarpa 8:0. Po dešimties minučių 3:23 „Ekodora“ priekyje.

Antrąjį rungtynių kėlinį šeimininkai pradėjo kiek labiau pasitikėdami savo jėgomis. Iš pradžių du taškus pelnė Karolis Simokaitis, kitos atakos metu jo ekipos draugas Dovydas Znutas pridėjo taiklų tritaškį ir sušvelnino atsilikimą iki 15 taškų 8:23. Visgi, svečiai ilgiau nesiruošė žiūrėti kaip „Kauno Technikos Kolegijos“ krepšininkai renka taškus, o „Ekodora“ neatsako nieko. Trys svečių žaidėjai Remigijus Kulikauskas, Vaidotas Stankevičius ir Darius Bliudžius – paeiliui pelnė po du taškus ir rezultatas tapo 8:29. „KTK“ gretose Martynas Ignatavičius ir Marius Nenartavičius kartu pelnė 4 taškus ir sumažino savo ekipos deficitą iki 17 taškų 12:29. Tačiau šio kėlinuko pabaiga ir vėl sėkmingiau susiklostė „Ekodoros“ komandai. Ekipos kapitonas Vaidotas Stankevičius pataikė taiklų tolimą tritaškį, o Petras Aleksonis realizavo abi baudas, po to kai Marius Nenartavičius jį neleistinai sustabdė. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatu 12:34 svečiai priekyje.

Trečiasis kėlinukas buvo bene atkakliausias visose rungtynėse. Šeimininkų gretose ketvirtąjį savo tašką pelnė Marius Nenartavičius, o svečių atsakas buvo du taiklūs Vaidoto Stankevičiaus tritaškiai bei Petro Aleksonio dvitaškis. Nors pirmasis įspūdis galėjo būti, kad svečiai ir vėl spurtuos ir galutinai palauš „KTK“ jaunimo charakterį – taip neįvyko. Martynas Ignatavičius pelnė komandai du taškus, o „Ekodora“ atsakė Dariaus Bliudžiaus ir Vaidoto Stankevičiaus dvitaškiais. Tačiau tada aukštesnę pavarą įjungė jauniejį šeimininkai. Karolis Simokaitis pataikė taiklų tolimą šūvį, o Dovydas Znutas pridėjo 5 taškus iš eilės. Erikui Slabačiauskui realizavus vieną baudos metimą iš dviejų, „KTK“ krepšininkai pelnė dar 5 „sausus“ taškus ir laimėjo šį ketvirtį rezultatu 17:13. Skirtumas tarp komandų po trisdešimties minučių vis tiek liko solidus 29:47 svečių naudai.

Paskutinįjį ketvirtį „KTK“ pradėjo taikliu Karolio Simokaičio tritaškiu, į kurį „Ekodora“ atsakė septyniais Remigijaus Kulikausko ir Eriko Slabačiausko kartu pelnytais taškais 32:54. Marius Nenartavičius realizavo tik vieną baudos metimą iš dviejų priartindamas savo ekipą prie varžovų tik vienu tašku. Remigijus Kulikauskas antrą kartą šiame kėlinyje pataikė iš toli, o Dovydas Znutas atsakė dviem taškais 35:57. Skirtumui tarp komandų esant 22 taškams, „Ekodora“ savo varžovus galutinai pasiuntė į nokautą pelnydami 16 taškų, į kuriuos „Kauno Technikos Kolegijos“ krepšininkai atsakė vienu taikliu Dovydo Znuto metimu. Galutinis rungtynių rezultatas 38:73.

Po varžybų kalbintas „Ekodoros“ vyriausiasis treneris Modestas Vaškūnas sakė: „Šiandien viskas vyko pagal planą. Varžovai buvo silpnesni, todėl daugiau treniravomės artėjančioms kito pogrupio kovoms. Šiaip nenorėjome juos ten beviltiškai nugalėti, žaidėme malonų akiai žaidimą. Visi kas buvo aikštelėje stengėsi. Varžvai nusipelnė pagyrimo. Jie jauni, kovojo ir stengėsi. Manau paguodos turnyre jie pasirodys gerai, nes nėra silpni“.
„Kauno Technikos Kolegijos“ trenerė kaip įprasta buvo lakoniška: „Varžovai buvo labai stiprūs, o mūsų gretose trūko dviejų pagrindinių žaidėjų. Tačiau vis tiek reikia žaisti. Pirmasis kėlinys tragiškas. Nesame tokie stiprūs, kad galėtume prieš tokią komandą kaip „Ekodora“ žaisti be dviejų pagrindinių žaidėjų“.

„KTK“ gretose išsiskyrė Dovydas Znutas 16 taškų 7 atkovoti kamuoliai, Karolis Simokaitis 11 taškų 6 atkovoti kamuoliai, Marius Nenartavičius 7 taškai ir 19 atkovotų kamuolių.

„Ekodora“ ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo Vaidotas Stankevičius 25 taškai, Erikas Slabačiauskas 15 taškų ir 12 atkovotų kamuolių, Darius Bliudžius 10 taškų.

„Sparta“ nugalėjo „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (video) (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 19:14 val.)"Ekodora" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš "Kaunas" krepšininkų (2010 kovo 22 d., pirmadienis, 22:14 val.)"Baltvesa" nugalėjo "Kauno technikos kolegija" penketuką 58 taškų skirtumu (2010 vasario 06 d., šeštadienis, 18:09 val.)"Ekodora" lengvai laimėjo prieš "Statybų vizija & LVA" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)Permainingoje kovoje "Kauno techniko kolegija" įveikė "Ragai" penketuką (2010 kovo 03 d., trečiadienis, 19:09 val.)"Ekodora" po nervingos ir atkaklios kovos palaužė "Kaunas" komandą (2010 sausio 04 d., pirmadienis, 22:19 val.)"Krepšinis.net" įveikė Kauno technikos kolegiją (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 19:01 val.)"Ekodora" iškovojo triuškinamą pergalę (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 22:14 val.)Kauno technikos kolegija palaužė svečius iš Girionių (2009 lapkričio 04 d., trečiadienis, 19:48 val.)"Kauno technikos kolegija" pergalę iškovojo paskutinėmis rungtynių akimirkomis (2010 sausio 18 d., pirmadienis, 18:52 val.)