Rajonas vs UNO (67:86)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 28 d., Antradienis, 20:15 val. @ Lietuvos policijos mokykla, Mokslo g. 2, Mastaičiai, Kauno raj., LT-53313

Antroji UNO pergalė

2023 lapkričio 28 d., Antradienis, 23:12 val., peržiūros: 187

Lapkričio 28 dieną, Antradienį, Lietuvos policijos mokyklos salėje įvyko II lygos rungtynės tarp Rajonas ir UNO ekipų.

Pirmąjį kėlinį tvirčiau startavo UNO komanda. Taikliais metimais baudų zonoje UNO žaidėjai įsitvirtino priekyje rezultatu 2:10. Įpusėjus kėliniui Rajonas komanda ėmė vytis priešininkus, tačiau UNO išlaikė poziciją ir kėlinį užbaigė rezultatu 12:19

Antrojo kėlinio metu UNO vis dar išliko priekyje, nors Rajonas komandos žaidėjai kiek atsigavę ėmė pelnyti tritaškius. Pirmoji rungtynių pusė buvo užbaigta rezultatu 29:41

Po ilgosios pertraukos UNO išlaikė žaidimą savo rankose. Rajono komandos žaidimas buvo gan švarus, iš viso žaidimo metu turėdami vos dvi pražangas.

Lemiamojo kėlinio metu vaizdas aikštelėje nepakito, UNO išlaikė žaidimą savo rankose, o Rajonas komanda išlaikė taškų skirtumą stabiliai.

Rezultatu 67:86 (12:19, 17:22, 17:21, 21:24) šį vakarą švenčia pergalę UNO komanda

Povilas Patackas

2 lygoje ‒ lengva jaunųjų žalgiriečių pergalė. (2023 gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:36 val.)Svečiuose „Pikenpokas“ iškovojo pergalę. (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 22:59 val.)„Kauno Rami“ atlaikė „UNO“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)BC „Game On“ atsirevanšavo „UNO“ ekipai ir žengia toliau (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 17:33 val.)M. Namikas atvedė MB „TR Project“ į pergalę prieš „UNO“ (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Skroblų alėja“ (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 22:06 val.)Išlaikė pranašumą „UNO ir pavogė pergalę iš „Pikenpoko“ (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:41 val.)2 lygoje ‒ „UNO“ išplėšė pergalę prieš „VU Kauno fakultetą“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:01 val.)Dominavęs R. Gudynas atvedė „UNO“ į pergalę prieš „Kautech ‒ 2“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 20:24 val.)Permainingose rungtynėse: Sunki „ICE“ pergalė prieš „Rajonas“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:56 val.)