REMZA & IRMCO vs SPORTO MANIJA - FSM APSKAITA (90:106)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 10 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Nervingose rungtynėsę ''Sporto Manija - FSM Apskaita'' šventė pergalę prieš ''Remza & IRMCO'' ekipą

2013 sausio 11 d., Penktadienis, 00:34 val., peržiūros: 4265

Sausio 10 dieną T.Ivanausko vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos antro turo rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Remza & IRMCO" priėmė svečius ''Sporto Manija – FSM Apskaita'' ekipą. Rungtynes geriau pradėjo svečiai. Gerai gindamiesi , bei įspūdingu taiklumu pasižymėjusi ''Sporto Manijos'' ekipa laimėjo pirmą ketvirtį rezultatu 18:34. Antrame kėlinyje "Remza & IRMCO" neleido varžovams didinti persvaros , bet sumažinti jos taipogi nepavyko. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 17 taškų (36:53). Trečiame ketvirtyje šeimininkams vienu momentu pavyko sumažinti atsilikimą iki 9 taškų , bet įsibėgėją svečiai vėl atstatę persvarą (61:82). Paskutinį kėlinį komandos sužaidė apylygiai , likus žaisti kiek daugiau negu 2 minutes , komandas skyrė 10 taškų , bet šeimininkams nepavyko priartėti prie varžovų , o svečiai dar labiau padidinę apsukas iškovojo solidžią pergalę rezultatu 90:106.

Sužaidus pirmas dvi rungtynių minutes "Sporto Manija" turėjo vieno taško persvarą (6:7). Sekančią dviejų minučių atkarpą svečiai laimėjo rezultatu 1:9 (7:16). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Baigiantis šeštai minutei tris taškus pelnė L.Akstinavičius (10:23). Paskutines keturias kėlinio minutes dominavo svečiai , kurie pelnė 11 taškų , o šeimininkai tik 8 taškus. Rezultatas po kėlinio 18:34.

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "Sporto Manijos" persvara išaugo iki 20 taškų (18:38). Trečią minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (20:40). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė "Remza & IRMCO", o tai privertė "Sporto Manija" paprašyti minutės pertraukėlės (26:40). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki pirmos rungtynių pusės pabaigos komandas skyrė 18 taškų (30:48). Per likusį laiką šeimininkams 6 taškus pelnė M.Šumlinskas , o svečiams 5 taškus L.Ankstinavičius. Rezultatu 36:53 po pirmosios rungtynių pusės pirmavo ''Sporto Manija – FSM Apskaita''.

Prasidėjus trečiam ketvirčiui "Sporto Manijos" persvara šoktelėjo iki 20 taškų (36:56). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė "Remza & IRMCO" (39:56). Įpusėjus septintai minutei minutės pertraukėlės paprašė "Remza & IRMCO" (41:61). Po jos šeimininkai pradėjo žaisti , M.Šateikos trys tritaškiai metimai , bei M.Šumlinsko keletas reidu po krepšiu sumažino šeimininkų atsilikimą iki 9 taškų persvaros , bet svečiai vėl geriau sužaidę antrają kėlinio pusė , tebeturėjo labai solidžią persvarą. Po trečiojo kėlinio rezultatu 61:82 vis dar priekyje buvo ''Sporto Manijos'' krepšininkai.

Ketvirto kėlinio pradžioje du taškus pelnė L.Akstinavavičius, o netrukus T.Dudzevičius į tai atsakė dviem taškais su varžovo pražanga (64:84). Įpusėjus ketvirtai minutei "Remza & IRMCO" paprašė minutės pertraukėlės (67:87). Po jos komandos žaidė apylygiai. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos sekė šeimininkų spurtas 10:0 , kuris jiems leido priartėti prie varžovų iki 10-ties taškų persvaros. Paskutines dvi kėlinio minutes ''Remza & IRMCO'' ekipai nepavyko dar labiau sumažinti savo komandos atsilikimo , o ''Sporto Manija – FSM Apskaita'' ženkliai padidinę pranašumą iškovojo sunkią pergalę rezultatu 90:106.

Po rungtynių ''Sporto Manija – FSM Apskaita'' ekipos treneris Modestas Vaškūnas kalbėjo : ''Iš pat pradžių tikrai neblogai sužaidėm , neblogai pataikėm , galbūt varžovai ne taip greitai apšilo , todėl jiems ir sunkiau sekėsi žaisti , pasekoje to mes pasidarėm solidų pranašumą , po kurio mums buvo tikrai lengviau laikytis visus likusius tris kėlinius. Paskutinis kėlinys buvo gana nervingas , varžovai pataikė fantastiškus metimus iš trijų taškų zonos , sumažino vienu momentu rezultatą iki vienženklio , gavosi truputi tokia lengva intrigėlė , bet mes susikaupę iškovojom pergalę''.

Po rungtynių ''Remza & IRMCO'' ekipos strategas Žilvinas Zakrasas teigė : ''Galbūt šiandien nelabai ir tikėjomes pergalės , ištikrųjų todėl ir taip prastai pradėjom rungtynes , o šiaip varžovų ekipa tikrai puiki , matosi , kad aukšto lygio , pataikymas idealus , šiandien darė ką norėjo. Mūsų komandai šiandien greičiausiai trūko užsidegimo , vieną kėlinį gerai sužaidėm ir tiek''.

''Remza & IRMCO'' : Marius Šumlinskas (38 tšk. 14 atk.kam. 5 per.kam. 7 išpr.praž. 45 naud.balų.) , Mantas Šateika (17 tšk.) , Tadas Dudzevičius (11 tšk.) , Mindaugas Mindėla (10 tšk. 12 rez.perd.)

''Sporto Manija – FSM Apskaita'' : Linas Akstinavičius (43 tšk. 11 atk.kam. 5 rez.perd. 5 per.kam. 12 išpr.praž. baudos metimai 21/21. 65 naud.balų.) , Paulius Grigaitis (15 tšk. 7 išpr.praž.) Rytis Adžgauskas ir Deividas Stirbinskis po (12 tšk.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2013 sausio 11 d., 09:49 val.

Ziauriai Linas pavare. O siaip Sporto manija jau matua C lygos finalininku ketvertuke. Su tokiu zaidimu ir Sporto fejai nebutu labai saldu :)

izaidejas2013 sausio 11 d., 08:42 val.

panašu, kad Linukas vėl po biški į formą grįžta.. :D

Emocingas rungtynes laimėjo ''Remza & Irmco'' ekipa (2013 sausio 22 d., antradienis, 22:29 val.)Rezultatyviose rungtynėse "Sporto manija & FSM apskaita" sutriuškino "Kauno rami" ekipą (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 21:38 val.)Po labai permainingos kovos "Sporto manija - FSM Apskaita" nugalėjo "Ragai" ekipą. (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 21:15 val.)''Kauno Rami'' buvo per plauką nuo revančio "Remza & Irmco " ekipai (2013 vasario 19 d., antradienis, 23:41 val.)"Sporto Manija - FSM Apskaita" patyrę nesėkmę prieš "Trobą" (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 00:14 val.)Nervingose rungtynėse "Akademija" iškovojo užtikrintą pergalę (2012 lapkričio 09 d., penktadienis, 00:07 val.)"Sporto manija - FSM apskaita" iškovojo pergalę (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 21:20 val.)SK "Neveronys" išplėšė pergalę rungtynėse su "Sporto Manija - FSM Apskaita" (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 22:55 val.)Tik po 50 minučių "Sporto manija- FSM apskaita" iškovojo pergalę. (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 21:38 val.)"Sporto Manija - FSM Apskaita" nukovė "Trobos" šešetuką (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 23:46 val.)