SERVISA-ICT vs AKS ANGARO PREKYBA & NEKTURTAS (87:80)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 balandžio 28 d., Antradienis, 21:00 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

"Sevisa - ICT" įveikė "AKS Angaro prekyba - Nekturtas" ekipą

2009 balandžio 28 d., Antradienis, 22:58 val., peržiūros: 5403

Šiandien (04.28) Šilduvos sporto salėje įvyko varžybos tarp "Servisa – ICT" (šeimininkai) ir "AKS Angaro prekyba – Nekturtas" (svečiai) komandų, kurios rungtyniauja "Respublikos" taurės turnyro C pogrupyje. Tai buvo pirmosios šių komandų rungtynės "Respublikos" taurės turnyre. Šį kartą pirmasis blynas mažiau prisvilo aikštelės šeimininkams, kurie po gana atkaklios kovos šventė pergalę rezultatu 87:80.

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį ir pelnius du taškus po greitos atakos. Svečiai nieko nelaukę atsakė tritaškiu ir prasidėjo žaidimas niekuo nenusileidžiantis tritaškių konkursui. Po tolimų metimų serijos, komandos ėmėsi aktyvesnių veiksmų baudos aikštelėse. Aikštelės šeimininkai nusileido oponentams ūgiu, tačiau jiems netrūko judrumo. Tai šiandienos rungtynėse buvo lemiamas faktorius. Po pirmojo kėlinio, rezultatu 22:18 pirmavo "Servisa – ICT".

Antrojo kėlinio metu "AKS Angaro prekyba – Nekturtas"staiga perėmė iniciatyvą į savo rankas ir surengę spurtą 3:13 atitrūko. Vis tik, svečiams lyderio pozicijos ilgam išlaikyti nepavyko ir aikštelės šeimininkai nesunkiai susigrąžino išbarstytą pranašumą (37:34). O pasibaigus pirmajai rungtynių pusei skirtumas tarp ekipų vėl kone išnyko – 39:40.

Po ilgosios pertraukos užvirė dar atkaklesnė kova nei iki tol. Aikštelės šeimininkų gretose vis dažniau komandos vairą į rankas perimdavo Gytis Sušinskas, kurio dėka pavojingais momentais "Sevisa – ICT" išlaikydavo pranašumą. Kėlinio pabaigoje svečius iš duobės sėkmingai traukė Giedrius Keršis, pelnęs 12-a taškų iš eilės. Po trečiojo kėlinio, rezultatu 63:61 vis dar, šiek tiek pirmavo aikštės šeimininkai.

Rungtynių pabaiga žadėjo atkaklią kovą iki pat paskutinių susitikimo minučių. Vis tik, šeimininkai dominuodami baudos aikštelėse visą laiką pirmavo bent vienu žingsneliu ir šiek tiek padidinę žaidimo tempą, gana saugų atstumą nuo varžovų išlaikė iki pat paskutinio teisėjų švilpuko. Galų gale, pasibaigus susitikimo laikui, rezultatu 87:80 pergalę šventė "Servisa – ICT" komanda.

Po rungtynių "Servisa – ICT" krepšininkai, kartu sus savo ištikimaisiais sirgaliais, tradiciškai sustoję ratu sušuko komandos pavadinimą ir taip pažymėjo eilinę šio sezono pergalę.

"Servisa – ICT" ekipoje daugiausiai pasižymėjo Gytis Sušinskas – 35 taškai ir 13 atkovotų kamuolių bei Ignas Plečkaitis – 22 taškai ir 13 atkovotų kamuolių.

"AKS Angaro prekyba – Nekturtas" gretose nesulaikomas buvo Egidijus Vaitkevičius – 39 taškai ir 8 atkovoti kamuoliai.

"AKS Angaro prekyba & Nekturtas" lengva pergalė prieš "Ragus" (2009 gegužės 10 d., sekmadienis, 22:09 val.)"AKS Angaro prekyba - Nekturtas" nesugebėjo pasipriešinti "Dumblo" ekipai (2009 gegužės 28 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)"Servisa - ICT" pergalė 32 taškų skirtumu prieš "Omega" (2009 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)"AKS Angaro prekyba & Nekturtas" iškovojo antrą pergalę iš eilės Respublikos taurėje (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 23:29 val.)"Servisa-ICT" iškovojo sudėtingą pergalę (2009 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Servisa-ICT“ šventė pergalę (2009 gegužės 05 d., antradienis, 23:20 val.)"Vairados" pergalė prieš "Servisa - ICT" nulėmė antrasis geriau sužaistas kėlinys (2009 gegužės 24 d., sekmadienis, 19:14 val.)Energijos Sistemų Servisas VP iškovojo sunkią pergalę (2009 gegužės 08 d., penktadienis, 23:48 val.)Stabilus žaidimas visą susitikimą leido "Bangos energetikai & Diremtai" iškovoti lengvą pergalę (2009 gegužės 12 d., antradienis, 22:42 val.)"Bangos Energetika & Diremta" nepasigailėjo savo varžovų (2009 gegužės 15 d., penktadienis, 21:52 val.)