ALYTAUS RANDERS vs KLAIPĖDOS LEMMINKAINEN (70:101)Lietuvos krepšinio lygų "SUPER" Taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 19 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ Šiaulių arena, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai, LT-78162

Klaipėdos "Lemminkainen" nepaliko vietos intrigai rungtynėse su Alytumi

2012 gegužės 19 d., Šeštadienis, 17:27 val., peržiūros: 2591

Susitikimą kaip ir buvo galima tikėtis sėkmingiau pradėjo klaipėdiečiai, kurie jau pirmosiomis minutėmis nutolo (2:12). Skirtumas ir toliau augo, o uostamiesčio atstovai neketino sustoti (6:18). Vis tik, kėliniui baigiantis Alytaus komanda sugebėjo priartėti prie varžovų ir skirtumas po pirmųjų dešimties žaidimo minučių buvo tik 3 taškai (22:25).

Antrojo kėlinio metu Klaipėdos komandos žaidėjai ėmė įrodinėti, kad jie pagrįstai laikomi šios poros favoritais. Žaidimas daugiau ar mažiau vyko viena kryptimi, o alytiškiai atrodė palūžę ir leido varžovams smagintis puolime. Po pirmosios rungtynių pusės komandas skyrė jau dvidešimt taškų (35:55).

Didesnių pasikeitimų komandų žaidime nįvyko ir po ilgosios pertraukos. Klaipėda dominavo aikštėje, Alytus tik retkarčiais blykstelėdavo puolime. Šio ketvirčio metu itin aiškiai pasimatė komandų meistriškumo lygis, o Klaipėdos “Leminkainen” visus taškus ant “I” jau sudėliojo per pirmąsias trisdešimt minučių ir paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas (45:83).

Kaip ir buvo galima nujausti, uostamiesčio atstovai nepervargdami toliau kontroliavo padietį aikštėje, o alytiškiai galėjo nebent pakovoti dėl garbės, nes kam atiteks pergalė abejonių nekilo. Klaipėdiečiai šio ketvirčio metu pasiekė ir dar vieną simbolinę pergalę permesdami šimtą taškų (70:101).

Alytaus gretose išsiskyrė: Albertas Jakubauskas 29 taškai, Egidijus Revuckas 12 taškų, Eimantas Krukonis ir Ramūnas Beinoras po 11 taškų

Klaipėdą į pergalę vedė: Vytautas Paulauskas 17 taškų, Romualdas Arys 15 taškų, Rokas Danielius 13 taškų

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

SarunasL2012 gegužės 19 d., 17:52 val.

ne stipriausia Alytaus komanda zaide

Kaunas reabilitavosi už nesėkmę pirmose rungtynėse (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 19:48 val.)Dramatiškose rungtynėse Kauno atstovai turėjo pripažinti klaipėdiečių pranašumą (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 14:26 val.)Panevėžio "Bangenė - Aivera" antrą kartą tapo čempionais (2012 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:55 val.)Alytus įveikė Pasvalį ir iškovojo "Iššūkio" taurę (2012 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:33 val.)