OBELIŲ GIMNAZIJA vs KUPIŠKIO L.STUOKOS-GUCEVIČIAUS GIMNAZIJA (67:108)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 kovo 19 d., Penktadienis, 16:00 val. @ Obelių gimnazijos sporto salė, Mokyklos g. 6, Obeliai, Rokiškio raj.

Pirmoji Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus pergalė išvykoje Obeliuose

2010 kovo 19 d., Penktadienis, 23:09 val., peržiūros: 4657
„Krepšinis.net“ turnyre, Aukštaitijos pogrupyje, rungtynėmis tarp Obelių bei Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistų prasidėjo antrasis ratas. Išvykoje rungtyniavę kupiškėnai rezultatu 67:108 (14:29; 24:28; 16:21; 13:30) įveikė Obelių gimnazijos krepšininkus.

Rungtynėse tarp praėjusių metų „Krepšinis.net“ turnyro vicečempionų ir turnyro naujokų intriga išnyko jau po pirmojo kėlinuko, svečiai nuo pat dvikovos pradžios šovė į priekį ir nepaliko jokių vilčių namuose rungtyniavusiems Obelių gimnazistams. Po pirmojo kėlinuko švieslentėje degė rezultatas (14:29) Kupiškio naudai.

Antrajame kėlinuke žaidimas šiek tiek išsilygino ir rezultatas po truputėlį tirpo, tačiau kėlinio pabaigą ir vėl sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie Edvino Mikėno dviejų taiklių tritaškių metimų dėka dar labiau padidino persvarą ir į pertrauką ilsėtis išėjo pirmaudami rezultatu (38:57).

Antroje rungtynių dalyje Kupiškio ekipos treneriai leido savo lyderiams atsipūsti ir davė progą pasireikšti mažiau rungtyniaujantiems krepšininkams. Panašios strategijos laikėsi ir Obelių ekipos treneris Žilvinas Misiūnas, varijavęs sudėtimi. Kėlinuko pabaigoje ir vėl išryškėjo kupiškėnų persvara, trečiąjį kėlinį svečiai laimėjo rezultatu (16:21) ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo jau 24 taškų pranašumą.

Paskutinis ketvirtis nieko nebelėmė, tačiau suprasdami, jog vėliau taškų santykis gali turėti didelę reikšmę svečiai dar labiau padidino persvarą ir rungtynes baigė turėdami 41 taško persvarą.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistas Lukas Augustinas. 204 centimetrų ūgio vidurio puolėjas pelnė 21 tašką (7/12 dvitaškių, 7/9 baudos metimų), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, blokavo du varžovų metimus bei iš viso surinko 22 naudingumo balus.

Pralaimėtojų gretose rezultatyvumu išsiskyrė Laurynas Tarvydavčius pelnęs 28 taškus ir atkovojęs 5 atšokusius kamuolius.
„Obelių gimnazija“: L.Tarvydavičius 28, K.Kniazys bei T.Mekšėnas pridėjo po 13 taškų, Š.Kulys – 7, A.Seckis 4, o M.Streikus 2 taškus.

„Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus“ gimnazija: L.Augustinas 21 (6 atk. kam.), E.Mikėnas 14, K.Miciūnas 13, J.Mikšys 12, D.Grigėnas pridėjo 10 taškų.

Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija sutriuškino Obelių gimanziją (2010 kovo 29 d., pirmadienis, 16:00 val.)Stakliškių vidurinei mokyklai sezonas baigtas - Kupiškio "L. Stuokos - Gucevičiaus" gimnazija keliauja į ketvirtfinalį (2010 balandžio 26 d., pirmadienis, 19:50 val.)Eilinė triuškinanti Pasvaliečių pergalė (2010 balandžio 10 d., šeštadienis, 23:58 val.)Pasvalys nugalėjo Kupiškį (2010 kovo 18 d., ketvirtadienis, 13:45 val.)Pasvalyje susitiko "Krepšinis.net" debiutantės (2010 kovo 25 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)Pasvalyje susitiko Aukštaitijos pogrupio lyderiai ir kaimynai iš Kupiškio (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)Pasvaliečiai tvirtai įžengė į "Krepšinis.net" pusfinalį (2010 gegužės 07 d., penktadienis, 10:57 val.)Obelių gimnazija namuose nusileido Utenos "Saulės" gimanzijai (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 20:52 val.)Startavo "Krepšinis.net" Aukštaitijos pogrupis (2010 kovo 17 d., trečiadienis, 13:16 val.)