KORYS vs KK STABDŽIAI (106:51)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 19:40 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas LT-51126

"Korys" tiesiog sumindė KK "Stabdžiai"

2007 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 22:19 val., peržiūros: 8614

Šiandien 19.40 Kauno mechanikos mokykloje susitiko "aukso" lygos komandos "Korys" ir KK "Stabdžiai". Susitikimą triuškinamu skirtumu (106:51) laimėjo šeimininkų "Korio" krepšininkai.

Nuo pat rungtynių pradžios tarsi pateisindami savo komandos vardą KK "Stabdys" pradėjo "stabdyti", ir kol jie tarsi sustoję kažko laukė, "Korio" krepšinikai metė vieną po kito taiklius metimus į svečių krepšį. Pirmasis kėlinukas baigėsi 25:14.

Deja KK "Stabdys" ir antrająji kelinuką pradėjo nesusikaupę ir vaizdas aikštėje nesikeitė. Prarasti kamuoliai ir netaiklūs metimai sekė beveik kiekvieną svečių ataką. Tuo puikiai naudojosi "Korio" krepšininkai, T.Kliukas atakavo užtikrintai, visas varžovų klaidas versdamas taškais po savo prasiveržimų, beja šiose varžybose jis prametė tik 1 dvitaškį (9/8). Pasibaigus 2 kėliniams rezultatas buvo 52:24.

Antroji rungtynių pusė nežadėjo intrigos, todėl krepšininkai žaidė atsipalaidavę. Aikštėje pasirodė ir spėjo pasižymėti beveik visi "Korio" žaidėjai.

Svečiams nepadėjo net atvykę keli sirgaliai, kurie bandė užvesti komandą mušdami didelį būgną. Rungtynės baigėsi net 55 taškų skirtumu, t.y. varžovus "Korys" aplenkė daugiau nei dvigubai.

Teisėjavimą KK "Stabžiai" vertino 8 balais, o "Korys" susilaikė nuo vertinimų, bet priekaištų teisėjam neturėjo.

Nugalėtojų treneris pergalės priežastimi įvardino namų aikštelės privalumą, bei komandų lygių skirtumą.

"Korys": T.Kliukas 27 (6/5, 9/8, 3/3) ir 9 atkovoti kamuoliai. L.Zvėgas 15 taškų ir 11 atkovotų kamuolių, bei N.Gricius atitinkamai 12 ir 14.

KK "Stabdžiai": I.Plečkaitis 20 taškų.

"Korys" tiesiog sutriuškino "Statybų viziją-LVA" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)"Korys" be vargo sitriuškino "BC Tas kiemas" (2007 gruodžio 23 d., sekmadienis, 21:47 val.)"Korys" nepasigailėjo "Kauno technikos kolegijos" (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 19:25 val.)"Kauno SRC" triuškinamu rezultatu įveikė "KK Stabdžius" (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 21:20 val.)"KTU hidraulinės sistemos" sutriuškino "KK stabdžiai" (2007 lapkričio 09 d., penktadienis, 20:53 val.)"Korys" įveikė "KTU hidraulinės sistemos" ekipą (2007 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:48 val.)Dar viena "Statybų Vizijos & LVA" pergalė (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 20:49 val.)"BC Spurtas" vėl turėjo vargo su "KK Stabdžiais" (2008 kovo 03 d., pirmadienis, 21:10 val.)"Piliuona" nesunkiai įveikė "KK Stabdžiai" ekipą (2008 vasario 15 d., penktadienis, 20:42 val.)Sunki "Autozoom" pergalė tik po pratęsimo (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 23:41 val.)