LIETUVOS DUJOS vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (113:91)"AUKSO+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 vasario 24 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ LKKA sporto salė, Sporto g. 6, Kaunas LT-44221

"Energijos sistemų servisas" nepajėgė pasipriešinti "Lietuvos dujoms"

Giedrius Pečiulionis po "LKL" žvaigždžių dienos toliau demonstravo puikų pataikymą iš toli
2008 vasario 24 d., Sekmadienis, 22:50 val., peržiūros: 7183
Šį vakarą LKKA salėje susitiko Aukso+ lygos ekipos: "Lietuvos dujos" ir "ESS". Galingai pradėję rungtynes svečiai neišlaikė iniciatyvos ir turėjo pripažinti "Lietuvos dujų" pranašumą rezultatu 113:91.

Pirmieji mače taškų sąskaitą atidarė “ESS” krepšininkai, tačiau “Lietuvos dujos”
po penkių G.Pečiulionio taškų išsiveržė į priekį 5:2 or užtikrintai laikė iniciatyvą savo rankose. Visą kėlinuko laiką šeimininkai pirmavo, tačiau “ESS” nuolat lipo varžovams ant kulnų, o kėlinuko pabaigoje, paskutinę sekundę pataikytas S.Skužinsko tritaškis išvedė svečius į priekį 21:23.

Antrasis kėlinys prasidėjo septyniais “Lietuvos dujų” taškais be atsako. “ESS” kėlinio pradžioje niekaip nesurado savo žaidimo, o jų atsilikimas pasiekė septynis taškus (32:25). Antrojoje kėlinuko pusėje svečiai vis dėl to “pramušė” “dujininkų” gynybą ir spurtavo 9:0, vėl išsiverždami į priekį 36:38, tačiau šeimininkai nubaudė “ESS” dešimties taškų serija ir susigrąžino turėtą persvarą. Kėlinys baigėsi “Lietuvos dujoms” pirmaujant 48:40.

Po ilgosios pertraukos aikštėje tęsėsi atkakli, graži kova. Vyko greitas, puolimu paremtas krepšinis. Pradžioje kėlinio abi komandos kovėsi taškas į tašką, kol “Lietuvos dujoms” septyniais iš eilės taškais pavyko padidinti savo persvarą iki trylikos (63:50). Į tai “ESS” atsakė serija 14:2 ir sumažino skirtumą iki minimalaus – 65:64, bet kėlinio pabaiga vėl buvo sėkmingesnė šeimininkams ir po trijų kėlinių rezultatas 80:68 “Lietuvos dujų” naudai.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo A.Šaulio ir S.Skužinsko (“ESS”) tritaškiais, sumažinusiais svečių atsilikimą iki 6 taškų, bet šeimininkai pelnė 10 “sausų” taškų ir dar labiau sukomplikavo situaciją savo varžovams (90:74). Svečiams po šio smūgio atsitiesti nebepavyko, o “Lietuvos dujos” taikliais tritaškiais vis labiau tolo. Rungtynės baigėsi rezultatu 113:91. “Lietuvos dujos” iškovojo šeštąją pergalę Aukso+ lygoje ir su tiek pat pralaimėjimų užima antrąją vietą, o “ESS” tik kartą patyrę pergalės džiaugsmą lieka paskutiniai grupėje.

Geriausiai nugalėtojų gretose sužaidė G.Pečiulionis, pelnęs 27 taškus (8 tritaškiai iš 12), 23 pelnė N.Urbanavičius, 22- R.Mačiulaitis.

Svečių ekipai S.Skužinskas pelnė, 21 – A.Šaulys.

"Mus nužudė varžovų tritaškiai" – teigė “ESS” treneris E.Sliežauskas. Teisėjams “Lietuvos dujos” skyrė 10, o “ESS” po 9 balus.

"Energijos sistemų servisas" neatsilaikė prieš Pravieniškių "Fortūną" (2008 vasario 03 d., sekmadienis, 19:22 val.)"Forto Siena" "Energijos Sistemų Servisui" pasirodė per aukšta (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 21:15 val.)"KK Snaiperiai & VDU-2" nesulaukė pasipriešinimo iš "ESS" (2008 kovo 07 d., penktadienis, 19:41 val.)"Energijos Sistemų Servisas" nesugebėjo sustabdyti "BMS" puolimo mašinos (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:46 val.)"Aukso+" lygos finalą po įspūdingos kovos pasiekė "Lietuvos dujos" (2008 gegužės 19 d., pirmadienis, 23:13 val.)"Topsport" kelyje pasitaikę "Energijos sistemų servisas" neišvengė pralaimėjimo (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:59 val.)Pirmoji "Energijos sistemų serviso" pergalė "Aukso+" lygoje (2008 sausio 24 d., ketvirtadienis, 19:41 val.)"Forto siena" lengvai įveikė "Energijos sistemų servisą" (2007 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:56 val.)"Praveniškių fortūna" neturėjo vargo su "ESS" (2008 kovo 10 d., pirmadienis, 14:26 val.)Apšaudę priešininkus tolimais metimais pergalę iškovojo "Lietuvos Dujų" komanda (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 14:11 val.)