VARAIDA vs ARV (100:103)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 spalio 26 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Intriguojanti ARV komandos pergalė

2008 spalio 26 d., Sekmadienis, 20:21 val., peržiūros: 4688

Šiandien 17:30val., Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko daug nervų kainuojantis mačas tarp "ARV" ir "VARAIDA" komandų.

Kovoje tikrai netrūko gražiu epizodu ir taiklių metimų, komandos buvo gana apylygės, bet ARV komandai geriau sužaidus paskutines minutes pavyko išplėšti pergalę

Tiek "ARV" tiek "VARAIDA" komandos žaidė gražų, bei emocinga krepšinį. "ARV" komandai sužaidus puikiai pirmą kėlinį 28:19 pavyko išsiveržti į priekį ir išlaikyti savo pranašumą iki rungtynių pabaigos.

Pirma rungtynių pusę komandos žaide paprastą tvarkinga krepšinį, "ARV" komandai neblogai sekėsi pataikyti ištoli, tuo tarpu "VARAIDA" atakavo iš po krepšio.

Prasidėjus antrajam ketvirčiui viskas pasikeitė, "ARV" išlaikė pastovų žaidimą kaip ir rungtynių pradžioje, tuo tarpu "VARAIDA" komanda pradėjo vytis "ARV" krepšininkus ir ketvirtame kėlinyje buvo išlyginę rezultatą, bet komanda "ARV" nenuleido rankų ir atsakė į priešininkų metimus taip pat taikliais metimais iš po krepšio.

"VARAIDA" komanda turėjo keletą progų išlyginti ar netgi persverti rezultatą savo naudai, bet padarė neatleistinų klaidų puolime kas ir lėmė jiems pralaimėjimą.

Laimėtojų komandos treneris teigė, priešininkai buvo gana stiprūs, bet mes buvome taiklesni iš toli, bei geriau sužaidėme rungtynių pabaigą, taipogi treneris paminėjo jog teisėjai pasidavė žaidėju spaudimui ir klydo tam tikrose situacijose.

Priešininkų komandos treneris buvo nusivylęs pralaimėjimu ir varžybų nekomentavo.

Laimėtojų ekipoje labiausiai rezultatyvumu pasižymėjo 11Nr. V.Kasperaitis pelnęs net 29 taškus savo komandai, bet ne ką prastesni buvo komandos draugai T.Ališauskas 26 taškai, bei V.Slapšinskas 25 taškai.

Pralaimėjusios komandos ekipai rezultatyviausi buvo S.Skužinskas 24 taškai, bei T.Beržinskas 21 taškas.

Nesunkiai pasiekta "Varaida" komandos pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:23 val.)Eilinė "ARV" ekipos pergalė (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 22:30 val.)Įtikinama "ARV" pergalė (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:35 val.)"Autofanai" vos nepaleido pergalės iš rankų (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 22:40 val.)"Varaida" iškovojo sunkią pergalę (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 19:13 val.)"Hidraulinės sistemos" nugalėjo "ARV" komandą (2009 vasario 28 d., šeštadienis, 16:54 val.)"Arv" išsaugojo pergalę savo rankose (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 20:39 val.)"VARAIDA" iškovojo nesunkią pergalę (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 20:04 val.)Įtikinama "Varaidos" pergalė prieš 'BC Spurtą" (2009 vasario 20 d., penktadienis, 21:53 val.)Sunki "ARV" pergalė prieš varžovus iš Vilkijos (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:31 val.)