GZP vs Lietuvos sporto universitetas 2 (136:89)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 17 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Kartu su triuškinama „GZP“ pergale krito ir visų laikų tritaškių rekordas

2024 sausio 17 d., Trečiadienis, 22:35 val., peržiūros: 252

Sausio 17 dieną, 20:40 val., Kauno technologijų mokymo centre, susitiko "I" lygos komandos "GZP" (šeimininkai) ir "Lietuvos sporto universitetas 2" (svečiai). "GZP" šį vakarą nesulaukė pasipriešinimo iš varžovų, o patys puikiai mesdami tritaškius nusitaikė ir įveikė vieną seniausių kkl rekordų. 25, tiek iki šiol daugiausiai buvo pataikytų tritaškių per rungtynes, tad šį vakarą rekordas buvo pamuštas. Nuo šiol geriausias rezultatas priklauso "GZP" – net 27 tikslūs tritaškiai per rungtynes. O visa taip paženklinta ir užtikrinta šeimininkų pergale 136:89 (40:20, 33:18, 29:22, 34:29).

Jau susitikimo pradžioje "GZP" varžovus užklupo uraganiniu puolimu ir dar pirmame kėlinuke skirtumas išaugo iki 20 taškų. Buvo akivaizdu, kad šiandien laukia labai rezultatyvios rungtynes ir jose tikrai nebus intrigos. Iki ilgosios pertraukos skirtumas dar labiau padidėjo ir "GZP" jau triuškino varžovus 73:38.

Po ilgosios pertraukos "Lietuvos sporto universitetas 2" gavo daugiau laisvės puolime, tad ir jų rezultatyvumas išaugo. Galiausiai komandos visiškai nustojo dirbti gynyboje ir žaidėjai tiesiog smaginosi puldami. "GZP" suprato, kad puikus pataikymas iš toli gali padėti pasiekti tritaškių rekordą, tad rungtynių pabaigoje komanda tik tą ir akcentavo. Rekordą pavyko pagerinti metant tikrai super aukštu taiklumu, net 45% iš toli. O susitikimas baigėsi rezultatu 136:89.

20 taškų

„Kautech“ sutriuškino „GZP“ ekipą ir keliauja į finalą (2024 balandžio 12 d., penktadienis, 22:26 val.)I lygoje: Triuškinanti Reunion pergalė prieš Lietuvos sporto universitetas 2 (2024 vasario 27 d., antradienis, 22:23 val.)Trigubą dublį surinkusio J. Mačiulio vedama „Reunion“ išvargo pergalę prieš LSU studentus. (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 23:18 val.)„GZP“ per keturias minutes atlošė 17 taškų deficitą ir paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kautech“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Reunion“ ištraukė pratęsimą, kuriame T. Tamošiūno tritaškis atnešė pergalę (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:45 val.)„GZP“ palaužė jaunuosius KM „Žalgiris“ 2 žaidėjus (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 22:54 val.)„GZP“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos sporto universitetą“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:56 val.)Dramatiškose ir rezultatyviose rungtynėse pergalę šventė „GZP“ prieš „Kauno švarą“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 23:42 val.)„Kauno švara“ įrodė savo pranašumą prieš „GZP“ (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)Negausiai susirinkę „Reunion“ rungtynių pabaigoje įveikė „GZP“ ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:29 val.)