Vandžiogalos vidurinė mokykla vs Vilkijos gimnazija - Ecowood (63:76)"Basketnews.lt Lietuva" taurė 2012m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 kovo 28 d., Trečiadienis, 15:00 val. @ Vandžiogalos vidurinė mokykla, Kėdainių g. 30, Vandžiogala, Kauno raj., LT-54386

"Vilkijos gimnazija-Ecowood" nugalėjo "Vandžiogalos vidurinę mokyklą"

2012 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 00:20 val., peržiūros: 3681

Trečiadienį, kovo 28 dieną, Vandžiogalos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Švyturio – Kauno Krepšinio lygos" 10-12 klasių "Basketnews.lt Lietuva" taurės rungtynės tarp "Vandžiogalos vidurinės mokyklos" (šeimininkai) ir "Vilkijos gimnazija-Ecowood" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko lygiavertė kova, tačiau po truputį pradėj ryškėti svečių pranašumas ir po dviejų kėlinukų turėjo 19 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai dar bandė pasivyti varžovus, tačiau svečiai išlaikė saugų pranašumą ir šventė pergalę, rezultatu – 63:76.

Rungtynių pradžią sėkmingiau pradėjo svečiai , laimėdami 6:0, tačiau šeimininkai įpusėjus kėlinukui sušvelnino rezultatą iki dviejų taškų ( 8:10). Likus žaisti porai minučių abiem komandom krepšiai buvo lyg užrišti. Dauguma metimų skriejo pro šalį. Svečiams pavyko pelnyti tik tris taškus ir padidino savo pranašumą iki 5 taškų. Rezultatas po pirmo ketvirčio – 8:13.

Antrajame ketvirtyje svečiai baudų metimais padidino pranašumą iki 11 taškų ir toliau šeimininkams sunkiai sekėsi pelnyti taškus, metimai skriedavo pro šalį, o svečiai ir toliau didino pranašumą. Likus žaisti 4 minutes komandas skyrė 14 taškų ( 17:29). Toliau žaidimo eigoje svečiai greitomis atakomis spurtavo 9:0 ir pranašumas išaugo iki 21 taško. Per likusį laiką šeimininkams pavyko sušvelninti dviems taškais skirtumą. Rezultatas – 20:39.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai sumažino skirtumą iki 15 taškų, tačiau svečiai iškart atstatė turėtą pranašumą ( 27:45). Pirmuosius tolimus metimus pataikę svečiai padidino pranašumą iki 22 taškų. Toliau žaidimo eigoje abi komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis. Likus žaisti vieną minutę šeimininkai pelnė tris taškus be atsako ir sumažino skirtumą iki 20 taškų. Rezultatas – 39:59.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai pradėjo pataikyti, suaktyvino gynybą ir po tolimo R.Vaznio tritaškio metimo komandas skyrė 16 taškų. ( 51:67). Svečiai atsakė grietu dvitaškiu, tačiau vėl prabilo R.Vaznys jo pelnyti 5 taškai be atsako sušvelnino skirtumą iki 13 taškų. ( 56:69). Po minutės pertraukėlės svečiai susiemė į rankas ir laimėjo mini atkarpą 5:0 ir atstatė turėtą pranašumą. Šeimininkai dar spurtavo 7:0 atkarpa, tačiau jau buvo per vėlu ir pergalę šventė "Vilkijos gimnazija – Ecowood" ekipa, rezultatu – 63:76.

Po laimėtų runtynių "Vilkijos gimnazijos – Ecowood" ekipos treneris kalbėjo"Atvažiavom , pamatėm salę – mažoka salė, bet, manau, jeigu geras esi krepšinyje, tai tokioje salėje privalai laimėti. Kitas dalykas, ketvirtame kėlinyje atsileidome. Išėjom atsipalaidavę, gynyboje neapsigynėme ir jie pataikė savo tolimus metimus."

Po pralaimėtų rungtynių "Vandžiogalos vidurinės mokyklos" treneris teigė:" Antroje rungtynių pusėje pradėjo pataikyti ir pagerinom savo gynybą. Mūsų du pagrindiniai centrai susirinko po tris pražangas jau pirmame kėlinukyje, manau, tas ir lėmė mūsų pralaimėjimą, bet komandas žaidimas gerėja."

"Vandžiogalos vidurinė mokykla": R.Vaznys ( 33tšk. 12 atk.kam. 8 išpr.praž.), A.Kondrotas ( 10tšk. 5 rez.perd.), E.Navickas ( 6tšk.)

"Vilkijos gimnazijos – Ecowood": G.Vyšniauskas ( 14tšk. 5 išpr.praž.), J.Zumaras ir K.Budzeika pridėjo po 8 taškus.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Emilis1232012 balandžio 08 d., 11:29 val.

Gera ta sale...!

supersainis992012 kovo 29 d., 17:11 val.

jau tokioj akstelej zaist tai jau geriau i lauka eit ten didesne:DDDDDDDDDDD

"Vilkijos gimnazija - Ecowood" nušlavė "Vandžiogalos vidurinę mokyklą" (2012 gegužės 02 d., trečiadienis, 20:19 val.)"Šiluvos vidurinė mokykla" nesunkiai nugalėjo "Vandžiogalos vidurinę mokyklą" (2012 kovo 22 d., ketvirtadienis, 01:03 val.)Vilkijos gimnazija – "Ekowood" paskutinėmis sekundėmis atėmė pergalę iš Utenos "Saulės" gimnazijos (2012 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 19:50 val.)Šiluvos vdurinė mokykla nusileido Vilkijos gimnazijai - Ecowood (2012 balandžio 13 d., penktadienis, 13:47 val.)Kauno "Julijanavos" katalikiška vidurinė mokykla "nušlavė" Vilkijos gimnaziją - Ecowood ir keliaują finalą (2012 gegužės 09 d., trečiadienis, 18:37 val.)"Kaišiadorių A.Brazausko gimnazija" iškovojo bronzos medalius "Basketnews.lt Lietuva" taurėje (2012 gegužės 15 d., antradienis, 22:02 val.)