KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs KM TORNADO - AKS PROJEKTAI (54:57)"LAIKINOJI SOSTINĖ" TAURĖ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gegužės 03 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"KM Tornado - AKS projektai" iššvaistė turėtą persvarą, tačiau iškovojo pergalę

2010 gegužės 03 d., Pirmadienis, 18:57 val., peržiūros: 6019
Pirmadienį, „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje, įvyko „Laikinosios sostinės“ taurės D grupės rungtynės tarp „Kauno technikos kolegija“ (šeimininkai) ir „KM Tornado – AKS projektai“ (svečiai) komandų. Neseniai startavusioje taurėje tai buvo pirmosios rungtynės abiem komandoms. Rungtynes penkiais iš eilės taškais pradėjo šeimininkų komanda, tačiau netrukus svečiai perėmė visišką iniciatyvą į savo rankas ir ėmė dominuoti aikštėje. Antrojo kėlinio viduryje „KM Tornado – AKS projektai“ komanda turėjo net septyniolikos taškų persvarą, tačiau jų žaidimas šiek tiek išsiderino ir šeimininkai ėmė artėti. Rungtynių pabaigoje "Kauno technikos kolegijos" komanda sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau sugebėjo prasižengti likus tik keturioms sekundėms iki rungtynių pabaigos. Svečiai pataikė tik pirmą baudos metimą, o šeimininkai rezultatyvios atakos surengti jau nebespėjo. Rungtynės baigėsi rezultatu 54:57 „KM Tornado – AKS projektai“ naudai. Tai buvo pirmoji jų pergalė iš tiek pat galimų "Laikinosios sostinės" taurėje.

Rungtynes penkiais taškais pradėjo šeimininkai, kurie po to tarsi sustojo ir visi jų metimai ėmė skrieti pro šalį. Tuo puikiai pasinaudojo svečiai, kurie rinko kamuolius po netaiklių varžovų metimų, o puolime žaidė šiek tiek užtikrinčiau nei jų priešininkai. „KM Tornado – AKS projektai“ komanda įmetė keturiolika taškų iš eilės, po kurių varžovai dar pelnė vieną tašką baudos metimu ir kėlinys baigėsi rezultatu 6:14 svečių naudai.

Antrasis ketvirtis prasidėjo šešiais svečių taškais iš eilės, o "Kauno technikos kolegija" toliau metė pro šalį. Pagaliau taškus pelnyti pavyko M. Ignatavičiui, tačiau svečiai jau turėjo dvylikos taškų pranašumą, kuris netrukus šoktelėjo iki septyniolikos taškų. Vis dėl to šeimininkų komanda sugebėjo atsitiesti antroje kėlinio pusėje, kai suaktyvinę gynybą neleido varžovams pelnyti nė taško, o patys kėlinį užbaigė atkarpa 10:0 ir skirtumas ištirpo iki septynių taškų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 21:28 vis dar svečių naudai.

Po ilgosios pertraukos "Kauno technikos kolegijos" krepšininkai bandė mažinti atsilikimą, tačiau jaunieji "KM Tornado" auklėtiniai nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir skirtumas po trečiojo kėlinio liko tas pats. Abi komandos šiame kėlinyje nepataikė nei vieno mesto tritaškio, o dvitaškių taiklumas šiek tiek geresnis buvo šeimininkų. Tačiau svečiai pataikė visus mestus baudos metimus ir tai lėmė, kad kėlinys baigėsi lygiu rezultatu 12:12, o bendras rungtynių rezultatas buvo 33:40 „KM Tornado – AKS projektai“ naudai.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo abiejų komandų apsikeitimu taikliomis atakomis ir skirtumas tai sumažėdavo, tai vėl būdavo tie patys septyni taškai. Svečių komandoje puikiai žaidė J.Furmanavičius, kuris sumetė visus penkis mestus dvitaškius šiame kėlinyje ir neleido varžovams visiškai perimti iniciatyvos, kurie kėlinio pabaigoje sumažino skirtumą iki dviejų taškų, tačiau rungtynių pabaiga sėkmingiau susiklostė svečiams, kurie šventė pergalę rezultatu 54:57.

"Kauno technikos kolegija": Aurimas Simaitis (18 taškų ir 17 atkovotų kamuolių), Dovydas Znutas (17 taškų), Karolis Simokaitis (8 taškai).

„KM Tornado – AKS projektai“: Justas Furmanavičius (20 taškų ir 15 atkovotų kamuolių), Mantas Lauraitis (13 taškų), Justas Valčiukas (10 taškų, 9 atkovoti kamuoliai ir 7 rez. perdavimai).

Šeimininkų komandos trenerė po rungtynių sakė: Gaila aišku, kad pralošėme. Visada norisi laimėti, bet nekovojome kamuolių ir šiaip žaidėme šiandiena prastai. Neturėjome pagrindinių žaidėjų, nes prasidėjo sesija ir daugelis žaidėjų išėję į praktiką ir tai iš dalies lėmė pralaimėjimą.

Svečių komandos treneris teigė: Vaikinai labai kovingai žaidė ir norėjo įrodyti, kad jie niekuo neprastesni už vyresnius varžovus. Visi stengėsi, nors ir buvo žaidybinių klaidų, tačiau negaliu dėl to priekaištauti. Šiaip geros rungtynės mums, o varžovai turbūt mūsų neįvertino ir koją jiems pakišo trumpas atsarginių žaidėjų suolelis.

"Tornado - AKS Projektai" varžovams priešinosi du kėlinius (2010 gegužės 15 d., šeštadienis, 18:24 val.)Visas rungtynes užtikrintai pirmavę "ISM" neleido jauniesiems " KM Tornado - AKS projektų" krepšininkams nė pasvajoti apie pergalę (2010 gegužės 14 d., penktadienis, 19:03 val.)"Topo Centras" nepaliko vilčių jauniesiems "Tornado - AKS Projektai" krepšininkams (2010 gegužės 07 d., penktadienis, 20:18 val.)Fiziškai stipresni Šakių "KK Splito" krepšininkai nepagailėjo jaunųjų "KM Tornado - AKS projektai" žaidėjų (2010 gegužės 21 d., penktadienis, 19:44 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių pusė atnešė pergalę "Topo centras" komandai (2010 gegužės 17 d., pirmadienis, 19:03 val.)Penki "Kauno technikos kolegijos" krepšininkai neatsilaikė prieš dvigubai gausesnę "ISM" komandos sudėtį (2010 gegužės 12 d., trečiadienis, 22:01 val.)"Kauno technikos kolegija" palaužė "Kaunas" ekipos pasipriešinimą (2010 gegužės 05 d., trečiadienis, 19:28 val.)