SABONIO KM - LIŪTUKAS vs NAFTELF & NOWACO (78:87)Laikinoji sostinė M » Draugiškos rungtynės
2007 liepos 20 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

"Naftelf & Nowaco" pergalė pareikalavo nemažai jėgų

Rezultatyviausias susitikimo krepšininkas Karolis Babkauskas pelnęs 31 tašką
2007 gegužės 09 d., Trečiadienis, 20:55 val., peržiūros: 6506

Šį vakarą A.Sabonio krepšinio mokykloje susitiko vietos "Sabonio KM – Liūtukas" ir "Naftelf & Nowaco" ekipos. Visų rungtynių metu šeimininkai demonstravo gerą žaidimą ir nė kiek nenusileido priešininkams. Tačiau ketvirtajame kėlinuke daugiau patirties turintys svečiai sugebėjo atitrūkti ir šventė pergalę rezultatu 87:78.

Rungtynių pradžioje abi ekipos demonstravo kietą žaidimą. Tiek šeimininkai, tiek svečiai greitai rinko asmenines pražangas. Nenuostabu, jog ir prie baudos metimų linijos buvo galima dažnai pamatyti tiek vienos, tiek kitos ekipos žaidėjus. Kėliniui įpusėjus niekam nebuvo pavykę įgyti ryškesnės persvaros. Tik jo pabaigoje svečiai sugebėjo šiek tiek atitrūkti – 21:14.

Antrajame kėlinyje „Naftelf & Nowaco“ laikė saugų atstumą nuo priešininkų, kurie kaip įmanydami stengėsi pasivyti varžovus. Jauniesiems „Sabonio KM – Liūtukas“ krepšininkams buvo pavykę sumažinti savo deficitą iki dviejų taškų – 28:30, tačiau vėl prastai sužaistas ketvirčio galas juos atitolino – 32:41.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė. Šeimininkai spurtavo 14:2 ir išsiveržė į priekį – 46:43. Viskas vėl prasidėjo iš naujo. Komandos rungtyniavo taškas į tašką. „Sabonio KM – Liūtukas“ komandą į priekį vedė Karolis Babkauskas, pataikęs tris tolimus metimus. Taip pat puikiai pasirodė Egidijus Zaremba, surinkęs 11 taškų. Pagrinde šių dviejų žaidėjų dėka, svečių persvarą prieš paskutinį kėlinį ištirpo iki dviejų taškų – 62:60.

Lemiamas kėlinukas prasidėjo taikliu Viliaus Adomaičio tolimų metimu, po kurio „Sabonio KM – Liūtukas“ vėl buvo priekyje 63:62. Deja, tačiau vėliau šeimininkai įkrito į duobę. Jų metimai nebuvo tokie taiklūs, pasipylė begalė klaidų. „Naftelf & Nowaco“ tuom pasinaudojo ir iškart ėmė tolti. Laimėję atkarpą 14:2 jie pirmavo 76:65. Iki rungtynių pabaigos jiems tereikėjo išlaikytį šį pranašumą, ką jie sėkmingai ir padarė. Galutinis dvikovos rezultatas – 87:78 svečių naudai.

Šeimininkų treneris teisėjams skyrė po 8 balus, o svečių – po 9.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 25 taškus pelnęs Artūras Lencevičius ( 25 naud.kfc.). Eligijus Abromavičius ir Aurimas Turskis atitinkamai surinko 17 ir 10 taškų.

Šeimininkų ekipoje išsiskyrė Karolis Babkauskas, įmetęs 31 tašką ( 25 naud.kfc.). Egidijus Zaremba ir Gediminias Ratkevičius atitinkamai pelnė 15 ir 10 taškų.

„Patirtis nugalėjo. Jautėsi, kad žaidžiame atsipalaidavę“, – po rungtynių trumpai reziumavo nugalėtojų treneris S. Kračkauskas.

"Eltecha" iškovojo nesunkią pergalę (2007 gegužės 17 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)Sunkesnė nei tikėtasi "Eltechos" pergalė (2007 gegužės 15 d., antradienis, 21:09 val.),,Spyglys" nesugebėjo atsilaikyti prieš ,,Naftelf-Nowaco" ekipą (2007 gegužės 20 d., sekmadienis, 21:51 val.) ,,Sabonio KM-Liūtukas" neatsilaikė prieš ,,Naftelf-Nowaco" ekipą (2007 gegužės 21 d., pirmadienis, 23:13 val.)"Kauno vandenis" iškopė į "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės ketvirtfinalį (2007 gegužės 31 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)Saboniukai pranoko vyresnius oponentus (2007 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)