ŠILDUVA vs VILNIAUS ŽVĖRYNAS - charazay.com (108:56)Kauno Mero taurė 2008 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 rugsėjo 19 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

"Šilduva" sezoną pradėjo triuškinančia pergale prieš "Vilniaus Žvėryną"

2008 rugsėjo 19 d., Penktadienis, 20:26 val., peržiūros: 6140

Šiandien, "Šilduvos" sporto salėje susitiko dvi "Kauno Mero Lygos" A grupėje žaidžiančios komandos – "Šilduva", bei "Vilniaus Žvėrynas – charazay.com". Jau nuo pirmų minučių iniciatyvą laikę savose rankose "Šilduva iškovojo nesunkią pergalę sutriuškindami priešininkus rezultatu 108:56.

Rungtynės prasidėjo lengvu šeimininkų spurtu 7-0. Priešininkai jiems atsakė 4 taškais, tačiau po minutės skirtumas ir vėl buvo 7 taškai. Po sekančios rezultatyvio "Vilniaus Žvėryno" komandos atakos, šeimininkai sugebėjo surengti net 3 iš eilės rezultatyvias atakas pelnydami taškus tolimais metimais. Nors svečiai bandė atsakyti tuo pačiu, įmetę 3 taškus jie praleido į savo krepšį net 12. Jau po pirmojo kėlinio salės šeimininkai susikrovė solidžią 25 taškų persvarą.

Antrajame kėlinuke šeimininkai išleido visiškai kitą penketą. Nors tai nebuvo pagrindiniai žaidėjai, jie puikiai žaidė prieš vilniečius. Visą kėlinuką vyko apylygis žaidimas, tačiau "Šilduvos" komanda sugebėjo padidinti savo persvarą dar 4 taškais (56:27).

Per likusius du kėlinukus svečiai nieko nebesugebėjo pakeisti. Gražus A. Žėko dėjimas ir puikus komandos taiklumas sparčiai didino persvarą. Per paskutiniuosius du kėlinukus šeimininkai padidino savo persvarą beveik dvigubai ir šventė pergalę rezultatu 108:56.

Po rungtynių pakalbintas "Vilniaus Žvėryno" komandos kapitonas teigė, kad žaisti jiems buvo sunku dėl per mažai patyrusių žaidėjų. "Mūsų komandoje vien jaunimas, tad mum trūko susižaidimo, ko negalima pasakyti apie varžovus – jų komanda susižaidusi, tad parodė geresnį žaidimą" teigė J.Staniulis.

Nugalėtojams prie pergalės labiausiai prisidėjo L.Bazaras ( 20 taškų, 3 išprovokuotos pražangos), bei A.Žėkas atlikęs dvigubą dublį ( 15 taškų, 11 atk. kamuolių).

"Vilniaus Žvėrynas – charazay.com" ekipoje išsiskyrė J.Staniulis ( 13 taškų ), bei E.Katovičius (8 taškai, 7 atk. kamuoliai).

"Šilduva" iškovojo antra triuškinama pergalę (2008 rugsėjo 23 d., antradienis, 21:52 val.)"ESS" tik ketvirtajame kėlinyje palaužė "Vilniaus Žvėryną" (2008 spalio 05 d., sekmadienis, 23:05 val.)"ISM" nugalėjo "Vilniaus žvėrynas - charazay.com" ekipą (2008 spalio 03 d., penktadienis, 21:20 val.)"Šilduva" po atkaklios kovos pateko į finalą (2008 spalio 31 d., penktadienis, 20:16 val.)"Šilduva" - Kauno Mero Didžiosios taurės 2008 turnyro nugalėtojai! (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:58 val.)"Ekodora & MC Trans" atsilaikė prieš "Šilduvą" tik du kėlinius (2008 rugsėjo 29 d., pirmadienis, 22:08 val.)Įtemptoje kovoje "Šilduva" įveikė "Statybų Viziją & LVA" (2008 spalio 16 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)Po sudėtingų varžybų "Ekodora & Mc Trans" iškovojo pirmą pergalę (2008 rugsėjo 26 d., penktadienis, 21:45 val.)"ESS" nepajėgė nugalėti "Šilduvą" (2008 rugsėjo 30 d., antradienis, 21:15 val.)