SERVISAS vs MAŽMENA - 2 (34:37)"Eoltas" 2012m. taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 sausio 24 d., Antradienis, 20:45 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

"Mažmena – 2" vos nepaleido pergalės iš savo rankų

2012 sausio 25 d., Trečiadienis, 01:53 val., peržiūros: 2740

Antradienį (01.24) Vydūno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Eolto" 2012 taurės rungtynės, kuriose susitiko "Servisas" (šeimininkai) ir „Mažmena – 2“ (svečiai). Pirmasis kėlinys prasidėjo gal panašia kova (4:5), likusią kėlinio dalį sėkmingiau sužaidė svečiai ir laimėjo ketvirtį 6 taškais. Antrajame kėlinyje analogiška situacija, buvo pirmajam kėliniui, antroje kėlinio pusėje „Mažmena – 2“ truputį sėkmingiau sužaidė ir laimėjo dar vieną kėlinuką. Trečiajame kėlinyje komandos demonstravo panašaus lygio krepšinį ir neišsiskyrė nei viena, kas ir lėmė, jog ekipos sužaidė lygiosiomis, o skirtumas išliko 11 taškų. Paskutiniajame kėlinyje savo persvarą pradėjo demonstruoti aikštelės šeimininkai, šie sugebėjo atkirpti 8 taškus ir taip sumažinti atsilikimą, vis tik to iki pergalės nepakako ir „Mažmena – 2“ išsaugojo pergalę rezultatu (34:37).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo kiek sėkmingiau svečiams šie (5:0) išsiveržė į priekį, vis tik neilgai trukus varžovai atsakė ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Kėlinio eigoje "Mažmena – 2" dar atstatė turėtą persvarą ir nesunkiai laimėjo šį kėlinuką (5:11). Antrajame ketvirtyje komandos žaidė labai panašiai per keletą minučių skirtumas pakito vos 1 tašku, tačiau svečiai dar kartelį parodė esantys pajėgesni ir dar padidino turėtą pranašumą (12:23).

Antroje rungtynių pusėje ekipos pradėjo vėlgi pakankamai lygia kova ir ekipos varžėsi tikrai rimtai. Nors po kiekvienos atkarpos skirtumas vis pasikeisdavo, tačiau nežymiai. Kėlinio reziume, komandos sužaidė lygiosiomis, o skirtumas išliko tie patys 11 taškų (23:34). Paskutiniajame kėlinyje ekipos žaidė lėtą ir kupiną pražangų žaidimą, kuris buvo parankesnis "Serviso" žaidėjams ir šie per visą kėlinį priartėjo iki 3 taškų, tačiau "Mažmena – 2" vis tik sugebėjo išsaugoti pergalę (34:37).

"Mažmena – 2" ekipoje rezultatyviausi buvo Andrius Girdauskas (14 tšk. 15 atk.kam.dvigubas dublis) Darius Sakalauskas (8 tšk. 5 atk.kam) Renatas Gudavičius (7 tšk. 11 atk.kam)

"Servisas" komandoje išsiskyrė Arūnas Gervė (27 tšk. 11 išpr.praž. dvigubas dublis) Redas Bankauskas (5 tšk. 8 atk.kam) Gintaras Kundrotas (2 tšk. 5 atk.kam)

Po rungtynių pralaimėjusiųjų treneris teigė: "Šiandien labai prastai puolėme, nebuvo kam kamuolio atiduoti visi uždengti buvo, ir manę patį labai spaudė, tai neturėjau kam atiduoti. Gynyboje neblogai, tik aišku galėjo būti geriau, praradome nemažai kamuolių, dar tik antros rungtynės trūksta susižaidimo".

Laimėjusiųjų treneris kalbėjo: "Žaidėme ramiai atsipalaidavę, be nervų. Tiesiog draugiškai pasižaidėme".

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 sausio 25 d., 13:28 val.

Tai kai rezultatas :)

Antroje rungtynių dalyje "Mažmena-1" įrodė savo pranašumą (2012 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)„Mažmena-2“ antrą kartą nusileido „Didmenos“ ekipai (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 09:09 val.)"Vadyba" pasiekė įtikinamą pergalę prieš "Servisą" (2012 vasario 21 d., antradienis, 22:37 val.)"Eolto" taurės turnyro bronzos medalius iškovojo Mažmena - 1 komanda (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:29 val.)"Vadyba" nesunkiai nugalėjo "Mažmena-2" (2012 kovo 06 d., antradienis, 22:19 val.)"Didmena" be didesnių sunkumų įveikė "Mažmeną - 2" (2012 sausio 17 d., antradienis, 22:27 val.)"Eolto" taurės atidarymo rungtynėse nesunkią pergalę šventė "Mažmena-1" (2012 sausio 10 d., antradienis, 22:18 val.)