Plastena vs Šauktiniai (79:82)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 06 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Šauktiniai“ paskutinėmis rungtynių minutėmis įveikė beveik visą laiką pirmavusią „Plastena“ ekipą

2024 birželio 06 d., Ketvirtadienis, 20:01 val., peržiūros: 102

Birželio 6 d., Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Vasaros lygos rungtynės tarp „Plastena“ (1-1) ir „Šauktiniai“ (2-0) ekipų.

Rungtynių pradžioje „Plastena“ dėka 12-os L. Matulaičio taškų bei kelių tritaškių po pirmo kėlinio buvo priekyje 23:21.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai surengė spurtą 11:0, po kurio tolo dviženkliu pranašumu 34:21. Visgi, S. Šliogerio rezultatyvus žaidimas leido „Šauktiniai“ ekipai kiek priartėti. Įpusėjus susitikimui 49:40.

Trečiajame kėlinuke po R. Lukoševičiaus dvitaškio svečiai priartėjo iki 53:48. Vėliau po L. Vilimo metimų rezultatas tapo lygus, bet kėlinio pabaigą kiek geriau sužaidė „Plastena“, vėl kiek nutolusi. Po trijų kėlinių 64:61.

Ketvirtojo kėlinio viduryje komandas skyrė vos vienas taškas – 71:70. Tada „Plastena“ iškart šešiais taškais tolo iki 77:70, bet „Šauktiniai“ į tai atsakė spurtu 2:12, kas ir leido iškovoti pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 79:82 (23:21, 26:19, 15:21, 15:21).

Rokas Valančius

„Batniavos seniūnija“ iššvaistė 24 taškų pranašumą ir nusileido „Plastena“ ekipai (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Rimo & Patikima linija“ netikėtai lengvai įveikė „Plasteną“ (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 20:46 val.)„Šauktiniai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)Vasaros lygoje į finalinį ketvertą prasibrovė „Plastena“. (2024 liepos 02 d., antradienis, 22:17 val.)Vasaros lygos starte „Šauktinių“ pergalė prieš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipą (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 18:26 val.)G. Užpalio dvitaškis išplėšė pergalę „Plastenai“ (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„KKL NGST“ atlaikė „Plastenos“ pasipriešinimą ir keliauja į finalą (2024 liepos 03 d., trečiadienis, 23:10 val.)„Potencialas“ užtikrintai žengė į finalą (2024 liepos 03 d., trečiadienis, 20:18 val.)Vasaros lygoje paaiškėjo paskutinis pusfinalių dalyvis. (2024 liepos 02 d., antradienis, 23:43 val.)Vasaros lygoje „Plastena“ nepasigailėjo „RIO ‒ RTZ Motors“ krepšininkų. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 19:58 val.)