PROJEKTŲ GAMA vs ELTECHA (78:87)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 20 d., Antradienis, 19:00 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

"Eltecha" iškovojo trečiają pergalę iš eilės

Kol kiti komandos draugai aikštėje "Eltechos" centras Julius Okunevičius poilsiauja
2007 lapkričio 20 d., Antradienis, 20:46 val., peržiūros: 8597

Šį vakarą Panemunės pradinės mokyklos salėje susikovė Įmonių+ lygos komandos, "Eltecha" ir "Projektų gama". Trečiają pergalę iš eilės iškovojo "Eltecha".

Pirmajį kėlinį pradėjo svečiai, pataikę metimą iš vidutinio nuotolio, varžovai atsakė ataka pasibaigusia dviem netaikliais metimasi nuo baudų metimo linijos. Tuomet "Eltecha" spurtavo 13-0, bet tai nepalaužė namuose žaidusios komandos ir ji atsakė spurtu 16-2 ir išsiveržė į priekį. Po minutės pertraukėlės vėl sėkmingiau sužaidė svečiai ir pirmajį ketvirtį laimėjo 4 taškų persvara.

Antrajį kėlinį vyravo lygus žaidimas, abi komandos aršiai kovojo po krepšiais ir kibiai gynėsi, bet kartas nuo karto vis labiau sužibėdavo svečių komados lyderiai, taip ir neleisdami "Projektų gamai" išsiveržti į priekį. Kėlinio pabaigoje Š.Kryžius, "Eltechos" komandos lyderis, pataikė 2 tolimus metimus ir kėlinys baigėsi 47-46 svečių naudai.

Trečią ketvirtį aikštėje pradėjo dominuoti svečiai, leisdami varžovams įmesti tik 10 taškų, o patys tuo metu pelnė 26, taip susikraudami solidžią, 15 taškų persvarą. Rungtynių pabaigoje aikštės šeimininkai dar bandė perimti iniciatyvą ir taip pakeisti rungtynių tėkmę, bet priešininkai nenusileido ir nors jie pralaimėjo kėlinį pelnytais taškais 21-15, bet jų sukauptos taškų persvaros užteko iškovoti pergalei. Rungtynės pasibaigė rezultatu 78-87 "Eltechos" naudai.

Nugalėtojų treneris po varžybų buvo nekalbus ir tepasakė, kad šiandien jų komanda tiesiog sužadė geriau nei priešininkai, o "Projektų gamos" kapitonas negalejo rasti paaiškinimo kodėl jie pralaimėjo.

Rezultayviausias Svečių komandoje buvo I.Grigaravičius pelnęs 31 tašką ir atkovojęs 9 kamuolius, o "Projektų gamos" ekipoje daugiausiai taškų pelnė V.Grinis.

Abi komandos teisėjų darbą įverino teigiamai, "Eltecha" skyrė 10 balų, o "Projektų gama" 9.

Po dramatiškos kovos "Eltecha" iškovojo ketvirtają pergalę iš eilės (2007 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:12 val.)"Eltecha" namuose iškovojo lengvą pergalę prieš "Vėjų liniją" (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 21:20 val.)"Eltecha" ir toliau skina pergales (2008 sausio 06 d., sekmadienis, 19:25 val.)"Medžiotojų užeiga - LVA" iškovojo gražią pergalę prieš "Projektų gamą" (2008 sausio 09 d., trečiadienis, 21:05 val.)"Eltecha" užtikrintai nugalėjo "Kauno energiją" (2007 gruodžio 04 d., antradienis, 20:50 val.)Trečiajame kėlinyje nokautavusi savo varžovą "Eltecha" šventė pergalę (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 19:30 val.)Dramatiškojo kovoje pergalę iškovojo "Kauno vandenys & ONN" (2008 balandžio 11 d., penktadienis, 21:21 val.)"Projektų gama & Mobiringas" ekipai svečių sienos ne kliūtis (2007 lapkričio 27 d., antradienis, 22:12 val.)"Eltecha" nesunkiai įveikė "Kauno švara - KRG" ekipą (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 21:49 val.)Naujas lygos "assistų" rekordas, kurio autorius Nerijus Paulauskas (2007 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)