ELEKTROMONTUOTOJAS vs BEST 4 YOU (70:50)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 09 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Elektromontuotojas" įveikė "Best 4 You" komandą

2013 balandžio 09 d., Antradienis, 18:36 val., peržiūros: 1289

Kauno technikos kolegijos sporto salėje Pavasario "Sportturas" taurėje startavo dar dvi komandos. Vietos "Elektromontuotojas" priėmė svečius "Best 4 You" ekipą, kurią gana lengvai įveikė 20- ties taškų skirtumu rezultatu 70:50 (22:8, 14:9, 21:15, 13:18).

Rungtynės prasidėjo aštuoniais be atsako Elektromontuotojo taškais, kai keturiais atsakė Best 4 You. Dar aštuonis pridėjo šeimininkai ir rezultatas jau – 16:4. Du taškus pelnė Karolis Klimas, o tuomet dar šešis pridėjo Elektromontuotojas – 22:6. Paskutinius taškus šiame kėlinyje pelnė R.Šimanskas ir po pirmo kėlinio – 22:8.

Antrasis kėlinys prasidėjo to paties R. Šimansko taškais, kai dar aštuonis be atsako surinko šeimininkai ir rezultatas – 30:10. Dar ir tritaškį pridėjo R.Šimanskas, o vienu baudos metimu iš dvijų atsakė M.Nenartavičius. Keturis taškus pelnė svečiai, o kėlinį penkiais taškais užbaigė šeimininkai ir po dviejų kėlinių – 36:17.

Trečiasis kėlinys prasidėjo penkiais svečių taškais, o tuomet dvylika be atsako surinko Elektromontuotojas ir rezultatas – 48:22. Penkis taškus surinko Best 4 You, o dvitaškiu atsakė M.Nenartavičius ir rezultatas – 50:27. Du taškus pelnė R.Kulikauskas, keturiais atsakė šeimininkai ir dar labiau padidino skirtumą. Iki ketvirčio pabaigos komandos apsikeitė po tris taškus ir po trijų kėlinių – 57:32.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų dvitaškiais, o tuomet dar tritaškį pridėjo V.Lincevičius ir rezultatas – 59:37. Atkarpą 5:3 laimėjo šeimininkai ir vėl kiek padidino skirtumą – 64:40. Tritaškį pataikė D.Jagminas, o tuomet dar po keturis taškus apsikeitė komandos ir rezultatas – 68:47. Du taškus pelnė A.Gilius, o rungtynes trimis taškais pabaigė R.Šimanskas ir galutinis rungtynių rezultatas – 70:50.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė – Tikėjomės lengvų rungtynių, jas ir gavom.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Marius Ivaškevičius (19, 28 naud. bal.), Marius Nenartavičius (16, 23 naud. bal., 11 atk. kam.), Tadas Ignatavičius (9, 13 naud. bal., 5 per. kam.) taškai.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Ramunas Šimanskas (13, 19 naud. bal.), Darijus Jagminas (10), Karolis Klimas (9, 10 naud. bal., 5 per. kam.) taškai.

"Elektromontuotojas" nepasigailėjo KK "Duobės" (2013 balandžio 16 d., antradienis, 20:37 val.)"Elektromontuotojas" išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis (2013 balandžio 23 d., antradienis, 22:24 val.)"Kauno technikos kolegija" kolegija palaužė "Best 4 You" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 20:40 val.)"Best 4 You" ekipa sutriuškino savo varžovus (2013 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:07 val.)"Ice" krepšininkai antrojoje rungtynių pusėje palaužė "Elektromontuotojus" (2013 gegužės 08 d., trečiadienis, 01:30 val.)Best 4 You lengvai susidorojo su BC Kolegomis (2013 gegužės 12 d., sekmadienis, 20:03 val.)Antroje rungtynių pusėje "Abstinentai" atsitiesė ir prasiskynė kelią į pusfinalį (2013 gegužės 15 d., trečiadienis, 23:24 val.)