PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs EKSKOMISARŲ BIURAS (72:41)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 28 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Puskarininkių mokykla" nesunkiai įveikė "Ekskomisarų biurą"

Krepšį atakuoja šeimininkų rezultatyviausias žaidėjas Mindaugas Juotkus
2007 kovo 28 d., Trečiadienis, 20:32 val., peržiūros: 4394
Šiandiena įvykusiose Mažosios Mero taurės varžybose susitiko "Puskarininkių mokykla" ir "Ekskomisarų biuras". Po gana nesunkios kovos aikštės šeimininkai įrodė savo pranašumą ir nugalėjo rezultatu 72:41 bei įsirašė pirmąją pergalę.

Rungtynes "Puskarininkių mokykla" pradėjo pelnydama 4 taškus iš eilės, tačiau tada svečių komanda spurtavo rezultatu 10:0 ir išsiveržė į priekį rezultatu 4:10. Po šio spurto komandos apsikeitė pora sėkmingų atakų, o nerezultatyvus pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 9:14.

Antrojo kėlinio metu vyko lygi ir atkakli kova. Nė viena iš komandų nesugebėjo susikrauti didesnio pranašumo. Kėlinuko viduryje aikštelės šeimininkai baudų metimais išlygino rezultatą 18:18. Baigiantis antrajam kėliniui Giedrius Paškevičius įsūdė du tritaškius iš eilės, į kuriuos dar spėjo atsakyti tolimu metimu ir "Ekskomisarų biuro" lyderis Modestas Gailiūnas. Kėlinys baigėsi rezultatu 28:25 šeimininkų naudai.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė. Iki tol vykusi lygi ir bekompromisė kova baigėsi, o "Puskarininkių mokykla" pradėjo dominuoti aikštelėje. Pastariesiems pradėjus aktyviai gintis, svečiai nesugebėjo rasti jokių kelių po varžovų krepšiu, tai puikiai atspindi jų per kėlinį pelnyti 6 taškai. Tuo tarpu "Puskarininkių mokyklos" vyrų atakos baigdavosi arba dviem taškais iš po krepšio arba baudų metimais. Trečiajam ketvirčiui pasibaigus švieslentėje degė rezultatas 57:31.

Po triuškinančio trečiojo kėlinio buvo sunku tikėtis, kad "Ekskomisarų biurui" pavyks atsitiesti ir sugrąžinti intrigą šios dienos varžybose. Ketvirčio pradžia vėl sėkmingiau susiklostė šeimininkų komandai, kuri laimėjo atkarpą 11:0 ir padidino savo pranašumą iki rekordinio 68:31. Rungtynių pabaigoje komandos apsikeitė keletu taiklių metimų, kurie nieko iš esmės nepakeitė šiose varžybose. Galutinis rezultatas 72:41 "Puskarininkų mokyklos" naudai.

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo Mindaugas Juotkus, kuris pelnė 22 taškus atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 7 varžovų pražangas.
"Eurokomisarų biuro" komandoje sėkmingiausiai pasirodė Modestas Gailiūnas, pelnęs 24 taškus ir atkovojęs 12 kamuolių.

Nugalėtojų treneris Romualdas Gečionis džiaugėsi pergale, ir pažymėjo, kad tokį rezultatą pasiekti padėjo darnus žaidimas ir puikiai sužaistas trečiasis kėlinys, kurio metu varžovams buvo leista įmesti tik 6 taškus. Teisėjų darbą treneris įvertino 10 balų.

"Ekskomisarų biuro" treneris, kalbintas po varžybų sakė, kad tokį prastą rezultatą lėmė nesusižaidimas ir tai, jog nebuvo keleto patyrusių žaidėjų. Jis teisėjų darbą įvertino 6 balais.
"Šilduva" triuškinamai užbaigė pogrupio varžybas (2007 balandžio 18 d., trečiadienis, 20:17 val.)Sėkmingas "Araušos & Juritanos" startas "Mažojoje" Mero taurėje (2007 kovo 21 d., trečiadienis, 20:50 val.)"Agavos" pergalė pareikalavo daug pastangų (2007 balandžio 25 d., trečiadienis, 23:01 val.)"Arauša & Juritana" pogrupio etapą baigė nesuklupusi (2007 balandžio 06 d., penktadienis, 23:20 val.)Gana lengva ,,Šilduvos" pergalė (2007 balandžio 06 d., penktadienis, 01:46 val.)