Coca Cola vs Lietuvos geležinkeliai (60:73)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 26 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Lietuvos Geležinkeliai“ išvargo pergalę prieš „Coca Cola“

2015 spalio 26 d., Pirmadienis, 21:58 val., peržiūros: 1317

Spalio 26-ąją dieną, pirmadienį, „Kauno Švaros“ salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių D pogrupio mūšis tarp namuose žaidusių „Coca Cola“ krepšininkų ir svečių teisėmis atvykusios „Lietuvos Geležinkelių“ ekipos.

Dvikova prasidėjo permainingu žaidimu, rezultatas svyravo tai vienos, tai kitos ekipos naudai ir šiame ketvirtyje abi komandos pabuvo priekyje. Po V.Rancovo dvitaškio rezultatas tapo lygus (7:7), o netrukus jo komandos draugas R.Šaluga įsūdė tritaškį ir susitikimo svarstyklės nusviro „Coca Cola“ pusėn (10:7). Tiesa D.Šilansko ir D.Grušausko sėkmingos atakos greitai pakreipė viską „Lietuvos Geležinkeliams“ naudinga linkme (10:11) ir tokia permaininga kova tęsėsi iki pat kėlinio pabaigos. Po A.Vilimo dvitaškio 2 taškų vėl džiaugėsi aikštės šeimininkai (15:12), bet ketvirčio tiesiojoje „Lietuvos Geležinkelių“ priekinės linijos žaidėjai surinko 5 taškus be atsako ir pirmąsias 10 minučių svečiai laimėjo 3 taškų skirtumu – 15:18.

Abi komandos neketino nusileisti viena kitai ir antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis. Kurį laiką „Lietuvos Geležinkeliai“ išliko priekyje, tačiau netrukus „Coca Cola“ panaikino trapų deficitą ir pirmaujanti ekipa pasikeitė jau devintą kartą šiame mače (23:22). Tiesa tai dar nebuvo riba ir jau po poros atakų pranašumas jau buvo priešingoje barikadų pusėje (23:24). Po šio epizodo „Coca Cola“ daugiau nesugebėjo persverti rezultato ir nors kurį laiką aikštelės šeimininkai dar alsavo varžovams į nugarą (28:29), tačiau antroje ketvirčio pusėje jų žaidimas subyrėjo ir tuo netruko pasinaudoti „Lietuvos Geležinkeliai“. Įsismaginę svečiai surengė spurtą 0:14 ir, likus žaisti šiek tiek daugiau, nei minutę, „Coca Cola“ atsidūrė nokdaune (28:43). Visgi paskutinėmis kėlinio sekundėmis „Coca Cola“ šiek tiek atsigriebė ir įpusėjus susitikimui paliko „Lietuvos Geležinkeliams“ 12 taškų bagažą – 33:45.

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkų komanda sukruto ir startavo spurtu 5:0, po kurio „Coca Cola“ atsilikimas ištirpo iki 7 taškų (38:45). Tiesa netrukus prabilo ir „Lietuvos Geležinkeliai“, kurie atsakė keliomis tiksliomis atakomis ir susigrąžino dviženklį pranašumą (41:51). V.Stočkaus ir R.Šalugos tikslūs metimais braukė skirtumą iki 6 taškų (45:51), o už 1,5 minutės baudos metimą pridėjo A.Vilimas ir svečių atotrūkis sumažėjo iki 5 taškų (45:51). Vis dėlto ketvirčio tiesiojoje „Lietuvos Geležinkeliai“ nebeledo atstumui dar labiau ištirpti, šiek tiek atsigriebė tai, kas buvo prarasta, ir prieš lemiamą rungtynių dalį džiaugėsi 8 taškų persvara – 48:56.

Ketvirtojo kėlinio starte komandos porą kartų apsikeitė taikliais metimais, bet vėliau „Coca Cola“ ėmėsi ryžtingų veiksmų, pelnė 4 taškus iš eilės ir nukirpo deficitą perpus (56:60). Tiesa, pajautę, jog iniciatyva po truputį slysta iš rankų, „Lietuvos Geležinkeliai“ susiėmė į rankas, iniciavo spurtą 2:8 ir vėl nutolo dviženkliu skirtumu (58:68). Dvikovos finiše „Coca Cola“ neišsaugojo tiek jėgų, kad galėtų atsitiesti, o paskutinėmis sekundėmis „Lietuvos Geležinkelių“ pergalę įtvirtino A.Grabausko ir D.Grušausko tandemas. Galutinis rungtynių rezultatas – 60:73.

Andrius Grabauskas („Lietuvos Geležinkeliai“):

Šiandien lengva nebuvo, bet pasiekti pergalę pavyko. Kas leido tą padaryti?

„Buvo keista, kad buvo tokios pirmos rungtynės. Kaip pirmą susitikimą šį sezoną, tai sužaidėm labai gerai. Komandą papildė keli nauji žaidėjai. Vienas naujas žaidėjas užpildė spragą įžaidėjo pozicijoje ir pakankamai neblogai sustygavo komandos žaidimą. Šiandien manau, kad mums pakrito tritaškiai, neblogai gynėmės ir šiaip žaidėm komandiškai. Tas manau ir lėmė mūsų pergalę, kad žaidėm ne individualiai, o komandinį krepšinį.“

Kęstutis Čičinskas („Coca Cola“):

Šiose rungtynėse kabinotės į pergalę ir vyko atkakli kova, bet kažko pritrūko. Ko?

„Gynybos ir treniruočių. Visi kartu dar nedalyvavom nė vienoj treniruotėj. Dar trūksta susižaidimo. Nieko tokio... Kitą kartą laimėsim.“

„Lietuvos Geležinkelių“ gretose pirmaisiais smuikais griežė D.Grušauskas (16 tšk., 7 atk. k.), A.Grabauskas (15 tšk., 10 atk. k.), M.Visockis (12 tšk.), D.Šilanskas (11 tšk.) ir T.Žvirblis (10 tšk., 6 rez. p.).

„Coca Cola“ komandoje išsiskyrė V.Stočkus (15 tšk., 9 atk. k.), V.Rancovas (12 tšk., 6 rez. p., 2 bl., 5 išpr. pr.), A.Vilimas (12 tšk., 7 išpr. pr.) ir I.Grigūla (7 tšk.).

„Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse „Lietuvos Geležinkeliams“ tai buvo pirmojo dvikova šį sezoną (1-0). „Coca Cola“ sąskaitoje dvi nesėkmės (0-2).

„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 20:26 val.)Blankiai startavę „Lietuvos Geležinkeliai“ laimėjo trilerį prieš „Dentist Team“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Acme“ ekipos (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 20:54 val.)Įspūdingas „Lietuvos geležinkelių“ spurtas ketvirtajame kėlinyje leido išsaugoti pergalę prieš „Best 4 You“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Baubilo & Verslo pasaulio“ pranašumą (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nepasipriešino grupės lyderiams (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 23:18 val.)Atkakli kova baigėsi „Lietuvos Geležinkelių“ pergale (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:19 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė pranašumą prieš „Coca Colą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:09 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai susitvarkė su „Coca Cola“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:03 val.)