Old Galera vs VU Kauno fakultetas (88:82)„Sportturas“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 gegužės 17 d., Penktadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Sportturas“ mažojoje taurėje į pusfinalį žengė „Old Galera“.

2024 gegužės 17 d., Penktadienis, 20:24 val., peržiūros: 100

Penktadienį, gegužės 17 dieną, TPMC vyko „Sportturas“ taurėje 2024 susitikimas tarp „Old Galera“ ir „VU Kauno fakultetas“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje V.Černius dominavo aikštėje, bet jo komanda pralaiminėjo. Po pirmojo kėlinio 23:21 pirmavo „Old Galera“. Antrajame savo šou surengė M.Našlėnas, kurio vedami studentai išsiveržė į priekį. Tuo tarpu „Old Galera“ strigo zoninėje gynyboje ir po dviejų kėlinių pirmavo „VU Kauno fakultetas“ rezultatu 46:39.

Antroje pusėje penkiese susirinkę studentai užsivedę bandė išlaikyti savo pranašumą ir sulaukti šanso pakovoti pusfinalyje ir prieš paskutinį kėlinį pirmavo 2 taškais. Paskutiniame kėlinyje patirtis pradėjo veržtis į priekį ir studentams prireikė minutės pertraukėlės. 6 taiklūs tritaškiai per kėlinį nužudė „VU Kauno fakultetą“ ir į taurės pusfinalį žengė „Old Galera“ rezultatu 88:82.

„Sportturas“ taurėje pergalę iškovojo „VU Kauno fakultetas“. (2024 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:50 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Old Galera“ (2024 gegužės 03 d., penktadienis, 22:27 val.)Permainingose rungtynėse „C Basket“ palaužė G. Kurtinaičio vedamą „Old Galera“ ekipą (2024 gegužės 12 d., sekmadienis, 19:07 val.)„VU Kauno fakultetas“ užtikrintai įveikė aštuntfinalį (2024 gegužės 13 d., pirmadienis, 22:15 val.)„OLD Galera“ po pratęsimo čiupo „Sportturas“ Mažosios taurės bronzą (2024 gegužės 28 d., antradienis, 21:09 val.)R. Malecko tritaškis paskutinę sekundę atnešė „Rimo & Patikima linija“ ekipai kelialapį į finalą (2024 gegužės 26 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Old Galera“ nesunkiai palaužė VšĮ „Gatvės vaikus“ (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Neįtikėtiną atkaklumą pademonstravę „Žalgirio KA ‒ 3“ krepšininkai palaužė „VU Kauno fakultetą“ (2024 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„OLD Galera“ po atkaklios kovos susitvarkė su „ICE“ (2024 balandžio 17 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Old Galera“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 20:16 val.)