AG GROUP vs KAUNO AUTOBUSAI (78:87)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 06 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas LT-51309

Atkaklioje dvikovoje "Kauno autobusai" palaužė "AG Group"

Eitvydo Juškevičiaus įspudingas blokas varžovui
2007 gruodžio 06 d., Ketvirtadienis, 21:18 val., peržiūros: 6117

Pirmosiose šio ketvirtadienio rungtynėse, belaukiant „Žalgirio“ dvikovos, „Varpo“ gimnazijoje susitiko dvi „Įmonių+“ lygos „B“ pogrupio komandos, kovojančios dėl vietos antrajame etape – šeimininkai „AG Group“ bei svečiai „Kauno autobusai“. Gražioje ir atkaklioje kovoje pergalę rezultatu 87:78 iškovojo „Kauno autobusai“, kurie savo pranašumą įrodyti sugebėjo tik ketvirtajame kėlinuke. Ši pergalė jiems buvo jau ketvirtoji ir ji beveik garantavo vietą pirmajame ketverte. Tuo tarpu „AG Group“ su 2 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais žengia 5-ojoje pozicijoje ir dėl vietos kitame etape turės dar pakovoti.

Jau pačioje susitikimo pradžioje ekipos ėmė žaisti be jokios žvalgybos ir neretai regzdavo greitas, rezultatyvias atakas. Pirmosios minutės vyko taškas į tašką, tačiau po to „AG Group“ pradėjo išnaudoti savo priekinės linijos žaidėją Valmantą Šešką, kuris ne tik sėkmingai kovojo dėl kamuolių, bet ir rinko taškus. Šeimininkai spurtavo 5:0 ir įgijo šiek tiek įtikinamesnę 4 taškų persvarą. Per likusias minutes komandos grįžo prie savojo žaidimo (taškas į tašką) ir po pirmųjų 10 minučių „AG Group“ pirmavo 19:16.

Antrajame ketvirtyje žaidimo braižas nesikeitė – sėkmingas atakas keitė kitos komandos taiklūs metimai, klaidas – klaidos. Nė vienai ekipai nesisekė surengti didesnio spurto ir skirtumas tarp jų laikėsi panašus. Aikštelėje vyko įnirtinga kova dėl kiekvieno aikštės centimetro, kurioje geriau sektis pradėjo šeimininkams – jie atitrūko 6 taškais. Vis dėlto, paskutinę minutę „Kauno autobusai“ pelnė 5 taškus be atsako ir ilsėtis patraukė turėdami jau tik 1 taško deficitą – 40:39.

Iš karto po pertraukos „AG Group“ „įsūdė“ porą tritaškių ir vėl atitolo 7 taškais. Deja, ir šį sykį pranašumo jiems išlaikyti ilgėliau nepavyko. Keli netaiklūs metimai, kelios klaidos puolime bei greitos varžovų atakos su lengvais taškais ir „Kauno autobusai“ jau priekyje minimalią persvarą. Sėkmingai šios atkarpos metu sužaidė Aidas Vilpišauskas (perėmė 2 kamuolius ir pelnė 6 taškus). Kaip tapo įprasta, kėlinį vėl geriau užbaigė svečiai, kurie šį kartą įmetė 6 taškus iš eilės. Prieš lemiamą atkarpą „Kauno autobusai“ priekyje 63:57. Beje, šiame kėlinuke vėžėjai turėjo žaisti be savo pagrindinio centro Aurimo Daraškevičiaus, kuris sėkmingai sėdėjo ant suoliuko su 4 asmeninėm pražangom.

Paskutiniajame ketvirtyje šeimininkai vis bandė vytis savo varžovus, tačiau pastarieji, lyg ir pajutę žaidimo skonį, neprisileido „AG Group“ nė per nago juodymą. Įpusėjus kėliniui „AG Group“ padarė kelias nedovanotinas klaidas, kurios virto taškais į jų krepšį. Svečiai vėl spurtavo 9:2 ir pirmą kartą įgijo jau dviženklę 11 taškų persvarą. Lemiamam šturmui šeimininkai jėgų jau nebeturėjo ir „Kauno autobusai“ šventė nelengvą bei svarbią pergalę rezultatu 87:78. Pažymėtina tai, jog „Kauno autobusai“ per susitikimą nepataikė nė vieno tritaškio ir ryškiai pralaimėjo kovą dėl atšokusio kamuolio (29:45), tačiau jie suklydo tik 8 kartus ir dvitaškius metė 60 procentų taiklumu.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris Audrius Juodelis teigė, jog rungtynės iš tikrųjų buvo labai geros, atkaklios bei įdomios. „Varžovai šiandien rungtyniavo šauniai, be to juos šauniai palaikė ir sirgaliai, o mums truputį trūko jėgos po krepšiu, nes nežaidė keletas žaidėjų. Džiaugiamės, jog žengėme tvirtą žingsnį antrojo etapo link“ – dėstė strategas. Jis teisėjų darbą įvertino devynetas.

Tuo tarpu „AG Group“ žaidžiantysis treneris Aurimas Drevinskas arbitrams nebuvo toks dosnus ir balus paskirstė taip: vyriausiajam teisėjui – 8, o kitam – 5.

Šeimininkų gretose šiandien nesulaikomas buvo Valmantas Šeškas, per 39 minutes pelnęs 26 taškus, atkovojęs 13 kamuolių ir surinkęs 23 naudingumo balus. Neblogai jam talkino Vaidas Butrimas (38 minutės, 15 taškų, 8 atkovoti, 4 rezultatyvūs perdavimai) bei Paulius Daunys, kurio sąskaitoje per 20 minučių atliktas dvigubas dublis (12 taškų ir 11 atkovotų kamuolių).

Tarp „Kauno autobusų“ pasižymėjo Aurimas Daraškevičius, kuris per 31 minutę įmetė 22 taškus ir atkovojo 6 kamuolius, bei Eitvydas Juškevičius, per 28 minutes pelnęs 20 taškų, sugriebęs 9 kamuolius ir išprovokavęs 10 pražangų. Jiems kamuolius neblogai skirstė Linas Drulia (7 rezultatyvūs perdavimai).

"Kauno autobusai" parklupdė "Elektromontuotoją" (2007 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Kauno Autobusai" pervažiavo "Infoface & KaVeikti.lt" (2007 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:26 val.)Sunki pirmoji "Kauno autobusų"pergalė (2007 lapkričio 05 d., pirmadienis, 16:30 val.)"Kauno Autobusai" įtikinamai įveikė "Medžiotojų Užeigą - LVA" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 00:04 val.)"Vijoklė" po įtemptos kovos įveikė "AG Group" (2008 sausio 08 d., antradienis, 22:53 val.)Po įtemptos kovos pergalę šventė "Kauno autobusai" (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 22:56 val.)"Kauno autobusai" nugalėjo paskutinėmis sekundėmis! (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Energijos sistemų servisas" apvertė "Kauno autobusų" karavaną (2007 gruodžio 23 d., sekmadienis, 18:48 val.)Antroji iš eilės "Kauno vandenų" pergalė (2007 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Po intriguojančios rungtynių pabaigos pergalę šventė "AG Group" (2008 sausio 22 d., antradienis, 20:50 val.)