BERO & TERMOIZOLA vs KAMESTA - KK/PDDF (80:101)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 24 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas LT-49246

"Kamesta - KK/PDDF" nesunkiai susidorojo su "Bero & Termoizola"

2010 lapkričio 24 d., Trečiadienis, 22:46 val., peržiūros: 4934

Trečiadienį (11.24) Pilėnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybės, kuriose susitiko "Bero & Termoizola" (šeimininkai) ir "Kamesta – KK/PDDF" (svečiai). Pirmasis kėlinukas buvo kiek banguotas, tačiau nei viena ekipa neišsikyrė ir 3 taškais stipresni buvo svečiai. Antrasis ketvirtis ir vėl sėkmingai klostėsi "Kamesta – KK/PDDF" žaidėjams ir šį kartą šie padidino savo pranašumą dar 13 taškų. Trečiajame kėlinyje ir toliau pirmavo svečiai ir dar pridėjo keletą taškų prie savojo pranašumo. Paskutiniajame kėlinyje žaidimas buvo labai atkaklus ir šį kėlinį minimaliu skirtumu laimėjo šeimininkai, bet to toli gražu iki pergalės nepakako (80:101).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų spurtu (9:3), po kurio šie išsiveržė į priekį, o kiek vėliau į tai neblogai atsakė svečiai, kurie po truputį prisivijo savo varžovus, o kėlinio pabaigoje sugebėjo juos aplenkti ir laimėti kėlinį 3 taškais (20:23).

Antrasis ketvirtis buvo tragiškas šeimininkų ekipai, kuri visiškai nesugebėjo pasispriešinti "Kamesta – KK/PDDF", jau nuo pirmųjų minučių svečiai puikiai gynėsi, bei puolė, ir nesunkiai sugebėjo primesti savo žaidimą, bei lengvai laimėjo šį kėlinį ir papildė savo taškų kraitį dar 13 taškų (32:48).

Trečiasis kėlinys pradžioje klostėsi labai apylygiai, ekipos žaidė atkakliai ir nei viena nesugebėjo pabėgti ar priartėti, tačiau pabaigoje "Kamesta – KK/PDDF" surengė spurtą (10:0) ir dar padidino savo pranašumą, kuris po 30 minučių siekė jau 22 taškus (53:75).

Ketvirtasis kėlinukas buvo panašus į trečiąjį, nes ekipos ir vėl žaidė susikaupusios, bei virė dramatiška kova, nes ekipos stengėsi rezultatyviai atsakyti savo varžovui, vis tik rungtynių nugalėtojas buvo nulemtas jau anksčiau, nors stipresni buvo šeimininkai, bet to tikrai nepakako ir "Kamesta – KK/PDDF" pasiekė nesunkią prgalę (80:101).

"Bero & Termoizola" ekipoje pasižymėjo Audrius Linkus pelnęs 29 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius, taip pat Rokas Pumputis surinkęs 21 tašką ir 5 rezultatyvius perdavimus.

"Kamesta – KK/PDDF" komandoje sužibėjo Martynas Karpičius įmetęs 32 taškus ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų, bei dvigubą dublį, prie pergalės taip pat nemažai prisidėjo Rytis Kybartas pridėjęs 20 taškų ir 7 atkovotus kamuolius.

Po rungtynių pralaimėjusiųjų treneris teigė: "Nieko neapsigynėm, neįmtėm iš po krepšio, labai nesisekė šiandien, ir priešininkai stipresni buvo". Laimėjusiųjų treneris kalbėjo: "Išėjo treneris sutvarkė viską, žaidėm mažai susirinkė ir galbūt varžovai pavargo".

"ESS VP & Santermita ĮSP" nesunkiai įveikė "Bero & Termoizola" komandą (2010 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:36 val.)"AKS Projektai & Argensta" penkiese įtikinamai nugalėjo "Bero & Termoizola" (2011 kovo 09 d., trečiadienis, 23:57 val.)"AKS Projektai & Argensta" nusileido "Bero & Termoizola" ekipai" (2011 vasario 04 d., penktadienis, 23:00 val.)"GB United" nukovė "Bero & Termoizola" (2010 gruodžio 20 d., pirmadienis, 21:36 val.)"Kamesta - KK/PDDF" iškovojo pirmąją pergalę (2010 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Kamesta - KK/PDDF" turėjo gerokai pavargti rungtynėse su "Helvina" (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 22:42 val.)"Sweco Hidroprojektas" įveikė "Bero & Termoizola" (2011 kovo 02 d., trečiadienis, 22:29 val.)"Kamesta KK/PDDF" lengvai įveikė "Mikrovisatą" (2011 sausio 27 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)"Kamesta - KK/PDDF" palaužė "Mikrovisatos" pasipriešinimą (2011 kovo 07 d., pirmadienis, 22:50 val.)"Kamesta - KK/PDDF" namuose įveikė "Statybų vizija & LVA" krepšininkus (2010 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:33 val.)