Krepsiniofanai.lt vs KKL NGST (104:122)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 26 d., Trečiadienis, 21:20 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Krepsiniofanai.lt“ nesileido triuškinami „KKL NGST“ ekipos

2024 birželio 26 d., Trečiadienis, 22:39 val., peržiūros: 234

Birželio 26 d., trečiadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Vasaros lygos rungtynės tarp „Krepsiniofanai.lt“ (0-7) ir „KKL NGST“ (7-1) ekipų.

Susitikimo pradžioje „KKL NGST“ iškart ėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir po trečio D. Grunkio tritaškio tolo iki 8:23. Vėliau ekipos keitėsi taikliais metimais ir greitomis atakomis, o po M. Našlėno tritaškio paskutinę kėlinio sekundę rezultatas buvo 26:39.

Antrasis kėlinys prasidėjo aštuoniais „Krepsiniofanai.lt“ ekipos taškais be atsako, po kurių šeimininkai artėjo iki 34:39. Bet vėl savo puolimą užkūrę „KKL NGST“ atstatė dviženklį pranašumą ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 49:62.

Trečiajame kėlinuke ir toliau aikštėje vyravo bėk ir mesk žaidimas, o kėlinio pabaigą geriau sužaidę „Krepsiniofanai.lt“ krepšininkai kiek priartėjo. Po trijų kėlinių 81:91.

Lemiamame kėlinyje D.Grunkis vedė svečių komandą, kuri užtrikrintai užbaigė rungtynes ir iškovojo eilinę pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 104:122 (26:39, 23:23, 32:29, 23:31).

16 taškų

„Vasaros“ lygos čempionais tapo „KKL NGST“ krepšininkai (2024 liepos 04 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)76 Dominyko Grunkio taškai leido lengvai laimėti „KKL NGST“ komandai (2024 birželio 24 d., pirmadienis, 21:30 val.)Vasaros lygą „Krepsiniofanai.lt“ pradėjo pralaimėjimu. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Potencialas“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 04 d., antradienis, 21:50 val.)„Plastena“ pratęsė „Krepsiniofanai.lt“ ekipos pralaimėjimų seriją (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)Vasaros lygoje ‒ sėkmingas „KKL NGST“ startas. (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Kaunas Mayhem“ užtikrintai nugalėjo „Krepsiniofanai.lt“ ekipą (2024 birželio 25 d., antradienis, 21:06 val.)Vasaros lygoje į finalinį ketvertą pateko „KKL NGST“ (2024 liepos 01 d., pirmadienis, 21:13 val.)Visas rungtynes pirmavę „Rimo & Patikima linija“ nugalėjo „Krepsiniofanai.lt“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)„Batniavos seniūnija“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Krepsiniofanai.lt“ (2024 birželio 18 d., antradienis, 22:11 val.)