KAMESTA & FREOLITUS-DOREMUS vs MECHEL NEMUNAS (104:53)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 19:55 val. @ Garliavos Jonučių vid. mokykla, Vasario 16-osios g. 8 Garliava,Kauno raj.

„Kamesta & Freolitus“ sutriuškino "Mechel Nemunas"

2011 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 22:26 val., peržiūros: 2589

Pirmadienį(12.05), Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko dvi A pogrupio komandos, „Kamesta & Freolitus“ (šeimininkai) ir „Mechel Nemunas“ (svečiai) ekipos. Intriga šiose varžybose buvo tik pirmajame kėlinuke, o vėliau šeimininkai įrodė esą gerokai vertesni šios pergalės. Varžybų rezultatas – 104:53(16:15, 31:13, 25:14, 32:11).

Prasidėjus varžybos kova pakankamai arši, sužaidus pusę kėlinio priekyje buvo svečių ekipa(5:9), tačiau kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai susiėmė, pasivijo savo varžovus ir persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po kėliuko – 16:15.

Antrajame ketvirtyje komandos žaidė labiau atakuojantį krepšinį, nesuteikdamos didelės reikšmės gynybai, tačiau šeimininkams tai buvo naudinga, nes jie kur kas geriau pataikė bei išnaudodavo varžovų prarastus kamuolius užpuldami greitai. Svečiams nors ir pavykdavo atsilaisvinti metimams, tačiau dauguma jų skriejo pro šalį. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 47:28.

Trečiajame kėlinuke nebuvo nieko naujo. Šeimininkai ir vėl sėkmingai atakavo krepšį, o svečiai ir toliau labai daug klydo. Rezultatas po ketvirčio – 72:42.

Ketvirtasis kėlinys buvo dar sėkmingesnis aikštelės šeimininkams, o jų varžovams dar liūdnesnis, tikriausiai jie jau jautė nuovargį. Šeimininkai atakas užbaiginėjo staigiais ir aštriais perdavimas per visą aikštę, o svečiai ir toliau gausiai lepino savo varžovus klaidomis bei netaikliais metimais. Taigi rezultatas po varžybų – 104:53.

Po varžybų " Kamesta & Freolitus " komandos žaidėjas, Mindaugas Rutkauskas sakė: "Šiandien mūsų tikslas buvo, kad visi pasižaistų, tai mums tai ir pavyko įgyvendinti. Varžovai nebuvo silpni, nes tokių apskritai nėra, tačiau labai daug klydo. Mes taip pat galėjome sužaisti geriau.".

„Mechel Nemunas“ komandos treneris, Ovidijus Mašanauskas sakė: „ Neesame labai nuliūdę, vis dėl to, tai nebuvo mūsų pajėgumo komanda, jie pralošę tik 1 kartą. Tai tik pirmas mūsų sezonas lygoje, tai nėra viskas taip blogai.“

Rezultatyviausi žaidėjai: „Kamesta & Freolitus“ – Martynas Karpičius 36 tšk., (10 rezultatyvių perdavimų), Rytis Kybartas 33 tšk. ( 16 atkovotų kamuolių),

"Mechel Nemunas" - Tautvydas Motiejūnas 18 tšk., Edgaras Beržinskas 17 tšk. ( 10 atkovotų kamuolių)

"Lietuvos geležinkeliai" sutriuškino "Mechel nemunas" (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 00:01 val.)"Kamesta & Freolitus" įtikinamai įveikė "Celsį" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 00:36 val.)„Kamesta & Freolitus - Doremus“ šventė užtikrintą pergalę (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 22:22 val.)"Omega" nesunkiai nugalėjo "Mechel Nemuną" (2012 vasario 17 d., penktadienis, 22:12 val.)"Kamesta & Freolitus" neturėjo vargo su "Viči Banzai" (2011 lapkričio 02 d., trečiadienis, 22:36 val.)"Kamesta & Freolitus" nesunkiai įveikė "Dentist team & World Couture" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:48 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" palaužė "Kauno švarą" (2012 sausio 31 d., antradienis, 23:35 val.)„Kamesta & Freolitus-Doremus“ įveikė ir "Sweco Hidroprojektą“ (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:12 val.)"Kauno energija" nušlavė "Mechel Nemuną" (2011 spalio 21 d., penktadienis, 22:52 val.)"Kamesta & Freolitus" įveikė namie žaidusius "Omega" krepšininkus (2011 lapkričio 18 d., penktadienis, 20:05 val.)