KAUNO KM-89 vs BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA (51:80)"AUKSO+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 kovo 13 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Kauno KM - 89" nesugebėjo pasipriešinti "Bangos energetikai & Diremtai"

2008 kovo 13 d., Ketvirtadienis, 19:23 val., peržiūros: 6155
Šiandien, kovo 13 dieną, "Kauno KM – 89" savo aikštelėje priėmė "Bangos energetiką & Diremtą". Kur kas labiau patyrę svečiai nuo pat pradžių atitrūko ir įgijo solidų pranašumą. Tik trečiajame kėlinyje vyko atkaklesnė kova, tačiau šeimininkams nepavyko sumažinti pranašumo, o paskutiniame ketvirtyje "Bangos energetika & Diremta" galutinai palaužė varžovus ir laimėjo susitikimą rezultatu 51:80. "Aukso+ lygoje" šeimininkai yra iškovoję vos dvi pergalės ir šiandien patyrė dešimtąjį pralaimėjimą. "Bangos energetika & Diremta" iškovojo penktąją pergalę ir turi šešias nesėkmes.

Didžioji dalis pirmojo kėlinio vyko atkakliai ir nerezultatyviai, tačiau vėliau šeimininkai pateko į žaidimo krizę, o tuo pasinaudoję "Bangos energetikos & Diremtos" žaidėjai sugebėjo atirūkti ir baigė ketvirtį "sausais" 9 taškais, taip laimėdami pirmąjį kėlinį rezultatu 9:18.

Antrajame ketvirtyje vis labiau ryškėjo svečių pranšumas prieš jaunuosius priešininkus. Sužaidus daugiau nei pusę ketvirčio "Bangos energetika & Diremta" jau buvo nutolusi 19 taškų pranašumu, tačiau pabaigoje didesnio pranašumo įgyti nepavyko ir du kėliniai baigėsi rezultatu 21:38.

Trečiasis kėlinys buvo pats atkakliausias: skirtumas tai padidėdavo svečių naudai, tai "Kauno KM – 89" vėl sumažindavo deficitą, tačiau ryškesnė pokyčio po trijų kėlinių nebuvo ir šeimininkų padėtis išliko panaši kaip ir po dviejų ketvirčių, tačiau laikas nebuvo jų sąjungininkas. Trys ketvirčiai baigėsi rezultatu 38:57.

Paskutiniame ketvirtyje jaunieji "Kauno krepšinio mokyklos" auklėtiniai palūžo ir atidavė visišką žaidimo kontrolę svečiams, patys sublizgėdami tik tarpais. "Bangos energetika & Diremta" nesunkiai pribaigė savo priešininkus laimėdami rungtynes rezultatu 51:80.

Po susitikimo nugalėtojų treneris Šarūnas Liesis buvo geros nuotaikos. Jis kalbėjo, jog šiandien susirinko beveik visi komandos lyderiai ir komandos žaidime jautėsi jėga.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo A.Karbauskas, pelnęs 22 taškus, 15 taškų pridėjo M.Stropus, 14 įmetė L.Pečiukaitis, 13 taškų L. Lukoševičiaus sąskaitoje.

Šeimininkų komandoje išsiskyrė V.Venckevičius, įmetęs 15 taškų, 10 pridėjo M.Lileikis, 8 taškai – T. Abišalos indėlis.

Rungtynių arbitrų darbą abi komandos įvertino vienbalsiai – 8 balais.

Triuškinanti "Bangos energetika & Diremta" pergalė (2008 kovo 27 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)"BMS Megapolis" po itin sunkios kovos laimėjo prieš "Bangos Energetika - Diremta" (2008 kovo 30 d., sekmadienis, 21:25 val.)Rungtynių pabaigoje "Lietuvos dujos" išplėšė pergalę iš "Bangos energetika & Diremta" rankų (2008 kovo 16 d., sekmadienis, 13:06 val.)"Forto sienai" prireikė pratęsimo įrodyti pranašumą prieš "Bangos energetika - Diremta" ekipą (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 22:35 val.)"Bangos Energetika & Diremta" nušlavė savo varžovus (2007 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)"Bangos Energetika & Diremta" metus užbaigė gražia pergale (2007 gruodžio 27 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)"Bangos energetika & Diremta" neatsilaikė prieš "Top Sport" (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:30 val.)"Bangos energetika - Diremta" patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės (2008 kovo 07 d., penktadienis, 22:57 val.)"Bangos Energetika & Diremta", kiek netikėtai, nugalėjo "BMS" (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 19:58 val.)"Bangos Energetika & Diremta" dramatiškose rungtynėse išplėšė pergalę (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 20:56 val.)