AG GROUP vs TRYS MEDŽIAI (70:74)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 18 d., Antradienis, 18:50 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas LT-51309

Kovoje iki paskutinių sekundžių - "Trijų Medžių" pergalė

Rungtynėse netrūko kietos kovos
2007 gruodžio 18 d., Antradienis, 20:41 val., peržiūros: 6020
Šį vakarą "Įmonių+" lygoje susitiko "AG Group" ir "Trys Medžiai". Nervingoje kovoje geriau varžybų pabaigą sužaidę "Trys medžiai" išplėšė pergalę rezultatu 70:74.

Pirmą kėlinį pradėjo svečių komanda spurtu 0:13. Bet
"AG Group" komanda vedama A.Čaponkos neleido pabėgti varžovams į priekį. Rezultatas buvo (11:20).

Antras kėlinys pasižymėjo greitu žaidimu ir nervingais reagavimais į teisėjų švilpukus. Labai gerai pataikydami iš vidutinio nuotolio (iš 17 pataikė 13)šeimininkai prisivijo savo priešininkus ir išlygino rezultatą. Iki ilgosios pertraukos likus mažiau nei minutei svečių žaidėjas R.Rakutis buvo nubaustas technine pražanga už ginčą su teisėju. Pražanga labai sunervino minėtą žaidėją ir jis rankose turėtą kamuolį metė teisėjui į kojas. Dėl šio poelgio buvo skirta diskvalifikacinė pražanga, todėl jam teko palikti aikštelę. Likęs laikas praėjo ramiai. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo lygus 42:42 (31:22).

Trečias kėlinys buvo gražaus ir drausmingo žaidimo pavyzdys. Svečiai nepalūžo net praradę vieną savo žaidėjų ir toliau žaidė laikydami persvarą. Kėlinys pasibaigė 18:19 (60:61).

Paskutinis ketvirtis prasidėjo abiejų komandų taikliomis atakomis. Bet lemtingą atkarpą kėlinio gale laimėjo svečiai 0:5, taip persverdami rezultatą savo naudai.
"AG Group" bandė gelbėtis greitomis atakomis,tačiau metimai skriejo pro šalį. Galutinis rezultatas buvo 70:74.

Komandose labiausiai pasižymėjo Valmantas Šeškas 18 taškų (
"AG Group"), o svečių komandoje Šarūnas Kenstavičius 32 taškai ir 8 išprovokuotos pražangos.

Teisėjų darbą nugalėtojai įvertino 8 ir 9 balais, pralaimėjusieji 9.
""""
"Vėjų linija" nepalaužė "Trijų medžių" (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 21:59 val.)Antroji iš eilės "Kauno vandenų" pergalė (2007 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Sunki pirmoji "Kauno autobusų"pergalė (2007 lapkričio 05 d., pirmadienis, 16:30 val.)Sunki "Ag Group" pergalė (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 19:56 val.)Krepšinio drama "Eigulių" vidurinėje mokykloje (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 22:23 val.)"Kauno energija" įveikė "Trys medžiai" ekipą (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 23:05 val.)Įtemptose rungtynėse pergalę šventė "Medžiotojų užeiga & LVA" nugalėję "Tris medžius" (2007 gruodžio 03 d., pirmadienis, 22:12 val.)"Kauno Švara & KRG" paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš "AG Group" rankų (2008 sausio 29 d., antradienis, 20:55 val.)Pirmoji "AG Goup" pergalė tik po itin sunkios kovos (2007 lapkričio 06 d., antradienis, 20:54 val.)"Trys medžiai" nugalėjo "Infoface & Kaveikti.lt" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:00 val.)