Kauno oro uostas & KAMS vs Vilmista (87:82)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 02 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Vilmista nusileido Kauno oro uostas & KAMS

2015 gruodžio 03 d., Ketvirtadienis, 02:11 val., peržiūros: 966

Gruodžio 2 dieną, trečiadienį, Sabonio krepšinio centre vyko Įmonių lygos „RIND“ pirmenybės, kuriose susitiko C pogrupio komandos, trečioje vietoje esanti Kauno oro uosta & KAMS (5/1) ir grupės vidutiniokė „Vilmista“ (3/5). Abi komandos du kėlinius žaidė taškas į tašką. Trečiajame kėlinyje Kauno oro uostui & KAMS pavyko atsiplėšti dviženkliu skirtumu, tačiau „Vilmistai“ pavyko atkurti intrigą ir sugrįžti į varžybas, tačiau pakeisti rungtynių baigties nesugebėjo. Kauno oro uostas & KAMS šventė pergalę rezultatu – 87:82.

Rungtynės prasidėjo tritaškiu lietumi. Šeimininkai pataikė tris tritaškius iš eilės iš kurių P.Grikštas įmetė du. Įpusėjus kėliniui Kauno oro uostas & KAMS dominavo rungtynėse ir įgyjo net dvylikos taškų pranašumą, „Vilmista“ buvo lėtesni tiek puolime, tiek gynyboje. Tačiau atsitokėję svečiai pradėjo vytis savo varžovus ir ilgai netrukus skirtumus ištirpo iki penkių taškų. Paskutinei kėlinio minutei einant į pabaigą „Vilmista“ išlyginos rezultatą, tačiau kėliniui tašką dėjo P.Grikštas, kuris įsūdė dar vieną tritaškį. Kėlinys baigėsi rezultatu – 27:24.

Antrasis kėlinys prasidėjo gan rezultatyviai, komandos viena kita bombardavo taikliais tolimais šūviais bei agresyviais prasiveržimais. Nei vienai komandai nepavyko atsiplėšti vienai nuo kitos, tačiau vėl mini spurtą įvykdę Kauno oro uostas & KAMS susikrovė nedidelį šešių taškų pranašumą. Ilgai netrukus svečiai atstatė pusiausvyrą ir išlygino rezultatą. Tačiau po L. Alionio baudos metimų ir H. Butkaus dėjimo į krepšį Kauno oro uosto & KAMS komanda išeidami į rubinę turėjo penkių taškų persvarą – 48:43.

Trečiajį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 11:0. Persvara išaugo iki trylikos taškų. „Vilmista“ bandė atsakyti tolimais metimais, tačiau pastarieji skriejo pro šalį. Neatleidę gazo pedalo Kauno oro uostas & KAMS didino savo pranašumą ir po trisdešimties minučių žaidimo laiko pastarieji buvo priekyje rezultatu – 76:54

Paskutinįjį kėlinį „Vilmista“ išėjo nenuleisdami rankų. Pastarieji pradėjo staigiai tirpinti atsilikimą. Š. Petraičio bei M. Vilimo pastangomis skirtumas sumažėjo iki vienuolikos po to net iki keturių taškų. Likus trims minutėms intriga į varžybas grįžo. Po minutės pertraukėlės grįžę Kauno oro uostas & KAMS įmetė du taškus ir vėl padidino pranašumą iki šešių taškų. Š.Orlovas taip pat atsakė taikliu dvitaškiu. Likus minutei komandas skyrė keturi taškai. Tačiau tada Š. Petraičio dvitaškis skriejo pro šalį, po to sekė pražanga, L.Alionis pataikė baudą, ir „Vilmistai“ nebeužteko laiko ką nors pakeisti rungtynėse. Kauno oro uostas & KMS šventė pergalę rezultatu – 87:82.

Naudingiausi žaidėjai:

Kauno oro uostas & KAMS: Laimonas Alionis – 29 tšk. (7 išpr. praž.), Povilas Grikštas – 29 tšk., Darius Kuzmickas – 13 tšk., Henrikas Butkus – 11 tšk.

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 28 tšk. (5 išpr. praž.), Giedrius Džiaugys – 24 tšk., Mantas Vilimas – 12 tšk.

Užtikrintą pataikymą rodžiusi Kauno švara įveikė Kauno oro uostas & KAMS (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 03:34 val.)Kauno švara neapgynė savo tvirtovės nuo Kauno oro uostas & KAMS (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:55 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „Kauno oro uostas & KAMS“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:50 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ neturėjo vargo su „Lenora“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 02:45 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įtikinamai nugalėjo „Kauno oro uosto & KAMS“ ekipą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Legamos“ puolimo banga nušlavė negausiai susirinkusius „Kauno oro uostą ‒ KAMS“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:07 val.)Puikiai startavusi „Ryterna“ nesuteikė „Kauno Oro Uostui & KAMS“ iliuzijų apie pergalę (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:20 val.)Kauno oro uostas & KAMS iškovojo pirmąją pergalę pusfinalyje. (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ po gražios kovos žengė į finalą (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)T. Žiobos vedamas „Kauno oro uostas & KAMS“ įveikė „Ryterną“ ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:30 val.)