ELEKTROBALT vs TRIOBET.COM & ETAPAS (55:90)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 24 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Eilinė "Elektrobalt" nesėkmė

2007 sausio 24 d., Trečiadienis, 23:25 val., peržiūros: 4205
Vėlyvą šio trečiadienio vakarą "Kauno energijos" sporto salėje "Aukso" lygos "C" pogrupio autsaideriai "Elektrobalt" antrosioms rungtynėms priėmė vienus iš lyderių "Triobet.com & Etapą" bei, kaip ir pirmajame susitikime (58:112), turėjo pripažinti jų triuškinantį pranašumą rezultatu 55:90. "Elektrobalt" ekipai atsilaikyti pavyko tik vieną kėlinį, o vėliau svečiai susikaupė ir pradėjo tolti nuo savo varžovų. Tai buvo jau 11 "Triobet.com & Etapo" pergalė, leidusi jiems užsitikrinti pirmąją vietą pogrupyje. Tuo tarpu "Elektrobalt" ir toliau niekaip nesugeba iškovoti pergalės bei, turėdami 13 pralaimėjimų, išlieka absoliučiais turnyro autsaideriais.

Rungtynių pradžioje kiek netikėtai priekyje buvo "Elektrobalt" krepšininkai (2:0, 4:2, 6:5), tačiau vėliau
"Triobet.com & Etapas" susikaupė ir spurtavę 10:0 ne tik persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau ir įgijo 9 taškų pranašumą. Šios atkarpos metu 6 taškus pelnė Andrius Kuokalas, neretai išnaudodavęs rezultatyvius komandos draugų perdavimus. Per likusį laiką šeimininkai, dėka neblogos kovos dėl kamuolio po varžovų krepšiu, apmažino skirtumą iki 5 taškų – 14:19.

Antrajame kėlinyje jau ėmė ryškėti svečių pranašumas – jie visur būdavo greitesni vienu žingsniu ir sėkmingai užbaiginėdavo savo atakas. Daugiausiai išnaudodami varžovų klaidas ir greitų atakų metu įmesdami iš po krepšio jie susikrovė jau dviženklį pranašumą. Dar vėliau ir dar labiau suaktyvinę savo gynybą
"Triobet.com & Etapas" krepšininkai laimėjo paskutinių 4 minučių atkarpą 13:0 ir ilsėtis išėjo turėdami jau 24 taškų pranašumą – 44:20.

Po pertraukos svečiai vėl šiek tiek atsipalaidavo, puolime ėmė daugiau improvizuoti, kas dažnai baigdavosi nesėkmingai, o tai buvo paranku "Elektrobalt" ekipai, kuri sugebėjo sulyginti žaidimą. Šis kėlinys vyko beveik taškas į tašką ir prieš lemiamą rungtynių atkarpą svečiai pirmavo 26 taškais (64:38), dėl ko ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas.

Paskutiniajame ketvirtyje "Triobet.com & Etapas" vėl šiek tiek susikaupė bei dar padidino ir taip nemažą savo persvarą, kuri leido švęsti gana nesunkią pergalę rezultatu 90:55.

Po rungtynių pakalbintas vienas iš nugalėtojų žaidėjų Valdemaras Vainauskas teigė, jog rungtynės buvo neblogos, ir pastebėjo, kad šį kartą "Elektrobalt" krepšininkams pavyko labiau pasipriešinti. "Šiaip matosi, jog varžovai yra mėgėjiška komanda, susirenkanti pažaisti savo malonumui" – pabrėžė jis. Teisėjų darbas buvo įvertintas 8 balais.

Tuo tarpu "Elektrobalt" trenerio pareigas šiose rungtynėse atlikęs Antanas Lukaševičius teisėjams skyrė tokį balų skaičių, koks yra pavaizduotas ant jo marškinėlių – tai yra 4.

"Triobet.com & Etapo" ekipoje net 5 žaidėjai pelnė po 10 ir daugiau taškų, tačiau naudingiausias iš jų buvo Marius Gužauskis, pelnęs 19 taškų, atkovojęs 15 kamuolių, blokavęs 4 varžovų metimus ir surinkęs 32 naudingumo balus. 20 taškų į komandos kraitį įnešė Andrius Kuokalas, dar 17 – Aivaras Rutkauskas (6 rezultatyvūs perdavimai). Tai pat neblogai sužaidė ir Mindaugas Velička, kuris nors ir pelnė tik 10 taškų, tačiau atliko net 9 rezultatyvius perdavimus.

Tarp pralaimėjusiųjų išsiskyrė Vytautas Vaškevičius, atlikęs dvigubą dublį – 16 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. 15 taškų Donato Šliogerio sąskaitoje, dar 10 – Laimio Pankevičiaus.
"Elektrobalt" patyrė eilinį pralaimėjimą (2007 sausio 03 d., trečiadienis, 22:36 val.)Netikėta "Atletas-2" pergalė (2007 sausio 26 d., penktadienis, 23:03 val.)Dar viena "Triobet.com & Etapas" pergalė (2007 vasario 23 d., penktadienis, 20:34 val.)"ARV-Auto" be didesnių problemų įveikė "Elektrobalt" (2006 lapkričio 22 d., trečiadienis, 22:52 val.)Ketvirtasis kėlinys lėmė "Triobet.com & Etapas" pergalę (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:49 val.)"Virusas" ir atsakomosiose rungtynėse negailėjo "Elektrobalt" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:41 val.)Įtikinama "Lietuvos Veterinarijos Pergalė" (2007 sausio 31 d., trečiadienis, 22:37 val.)"Triobet.com & Etapas" ekipa rungtynėse prieš "Elektrobalt" pasiekė du lygos rekordus (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Atleto-2" pergalei prieš "Elektrobalt" šį kartą pratęsimo neprireikė (2006 gruodžio 20 d., trečiadienis, 22:51 val.)Mūšis Jonavoje baigėsi "Triobet.com & Etapo" pergale (2007 kovo 23 d., penktadienis, 23:54 val.)