ROBOTUKŲ ARMIJA vs AKIS (82:57)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 spalio 27 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Tado Ivanausko vidurinė mokykla Vėtrungės g. 1, Kaunas LT- 48135

„Akis“ nepasipriešino „Robotukų armijai“

2010 spalio 27 d., Trečiadienis, 23:37 val., peržiūros: 7082

Trečiadienio vakarą Tado Ivanausko vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi C lygos ekipos, tai namų šeimininkai „Robotukų armija“ ir svečiai „Akis“ krepšininkai. Jau po galingai sužaisto pirmojo kėlinio šeimininkų krepšininkai smarkiai trinktelėjo „Akies“ krepšininkam ir susikrovė 21 taško persvara, o svečiai taip ir nesugebėjo atsitiesti po tokio nokdauno ir varžybose pašalinti šeimininkų susikrautos persvaros. Taigi „Robotukų armija“ iškovojo nesunkę pergalę rezultatu 82:57.

Pirmasis kėlinys prasidėjo apsikeitimu taikliomis atakoms, o pirmąsias kėlinio minutes vyko apylygė kova, sužaidus tris minutes rezultatu 9:8 pirmavo šeimininkų komanda. Tačiau tada šeimininkų ekipa visiškai uždengė „Akis“ krepšininkus, kurie tiesiog nesugebėjo nei užpulti, nei apsiginti ir pralaimėjo atkarpa 21:2. Taigi po pirmojo kėlinuko šeimininkai priekyje 33:12.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem šeimininkų taškais, tačiau tada svečių krepšininkai atsibudo ir sužaidė atkarpa 6:0 ir šiek tiek atsigavo po pirmojo kėlinio šoko. Bet visgi „Akis“ komandos krepšininkai sumažinti persvaros nesugebėjo, o šeimininkų ekipa prieš ilgąją pertrauka išsaugojo turėtą pranašumą 52:31.

Po ilgosios pertraukos „Robotukų armijos“ krepšininkai nebesistengė padidinti pranašumo ir žaidė šiek tiek atsipalaidavusi, tačiau svečių ekipa taip pat nerodė didelio atuzijazmo vytis varžovus. Šis kėlinys buvo pats nerezultatyviausias, abi komandos žaidė ramiai ir nesistengė daug įmesti, bet visgi šeimininkai sugebėjo šiek tiek padidinti pranašumą ir prieš paskutinį kėlinį buvo priekyje 65:41.

Paskutinis kėlinys atrodo liko tik formalumas, kurį šeimininkų krepšininkai sėkmingai įvykdė. Nors svečių krepšininkai paskutiniajame kėlinyje buvo aktyvesni, tačiau šiose rungtynėse nieko nebegalėjo pakeisti. Taigi „Robotukų armija“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 82:57.

„Robotukų armija“ ekipoje labiausiai išsiskyrė Karolis Meiliūnas 27 taškai, 9 rezultatyvus perdavimai, 7 atkovoti kamuoliai, 9 išprovokuotos pražangos, bei surinkti 41 naudingumo balai, jam gerai talkino Arūnas Eitutis įsūdęs 30 taškų, sugriebęs 9 atšokusius kamuolius, bei surinkęs 33 naudingumo balus.

„Akis“ ekipoje Julius Kairaitis pelnė 12 taškų, Artūras Zadorožnyj pridėjo 11 taškų, Vaidas Remeikis 10 taškų ir atkovojo 11 atšokusių kamuolių, Vaidotas Sedleckas 10 taškų.

Po varžybų nugalėtojų treneris sakė, kad: „Gerai sekėsi aikštelėje viskas, metimai krito, pirmos varžybos po vasaros, visi pasiilgę krepšinio, aišku neturėjom centrų po krepšiu šiandiena, bet ir varžovai neišnaudojo savo aukšto žmogaus, taip pat šiandiena puikiai sužaidė Eitutis ir „šalmas“.“

Pralaimėjusios ekipos treneris teigė, jog: „Na ką galiu pasakyti, pirmos sezono varžybos, visi pirmą kartą matomės, tai taip ir gavosi jog šiandiena rezultatas toksai koki matome.“

"Šakių splitas" sutriuškino "Robotukų armiją" (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 23:28 val.)SK "Neveronys" namuose užtikrintai laimėjo prieš "Robotukų Armiją" (2011 sausio 09 d., sekmadienis, 16:51 val.)"Vilniaus universitetas KHF" eliminavo "Robotukų armiją" iš tolimesnių kovų (2011 kovo 24 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)"BPG & Banga" nugalėjo "Robotukų armiją" (2010 lapkričio 06 d., šeštadienis, 16:59 val.)Prastesnė "Koluna" komandos pabaiga atnešė "Robutukų armijai" pergalę (2011 sausio 13 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)Atkakliose rungtynėse "Robotukų Armija" privertė pasiduoti "Bipą" (2011 sausio 19 d., trečiadienis, 22:21 val.)"BC Rykliai" be didesnio vargo įveikė "Robotukų Armija" ekipą (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 23:03 val.)„Sparta“ nukovė ”Akį“ (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 23:45 val.)“Akis” nesunkiai palaužė "SPR“ komandą (2011 sausio 09 d., sekmadienis, 23:05 val.)"KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" nušlavė "Robotukų armiją" (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 23:33 val.)