LIBORA vs KAUNO PREKYBOS IR VERSLO MOKYKLA & RAMI (67:66)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 09 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

Visą rungtynių laikę vijasi varžovus ir tik paskutinę minutę pelnytais taškais išsiveržę į priekį nugalėjo "Libora"

2011 kovo 09 d., Trečiadienis, 23:13 val., peržiūros: 4738

Kovo 9 dieną, 20.15 val., "Garliavos Jonučių mokyklos" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybių komandos "Libora" ir "Kauno prekybos ir verslo mokykla & RAMI". Nuo pat rungtynių pradžios turėję visą rungtynių laiką vytis varžovus tik paskutiniąją sekundę pelnytais dviemis taškais iš po krepšio Paulius Petruškevičius išplėšė savo komandai pergalę. Taigi po dramatiškai pasibaigusių varžybų minimaliu skirtumu nugalėjo "Libora" krepšininkai rezultatu [67:66].

Pirmąjį kamuolį atkovojo šeimininkai, "Libora" krepšininkai, kurie užbaigė pirmąją savo ataką taikliu dvitaškiu metimu. Svečiai, "Kauno prekybos ir verslo mokykla & RAMI" krepšininkai, nesnaudė, todėl tuojau pat jiems atsakė taip pat pelnydami du taškus. Visas kėlinukas ėjo taškas į tašką, tačiau du kartus mažiau suklydę ir sėkmingiau sužaidę kėlinuko pabaigą laimėjo svečiai. Tiesa, šeimininkai paskutinę sekundę išmetę kamuolį ir pataiklę tolimą metimą nuo pusės aikštės sugebėjo sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų. Ir visgi atrajame kėlinuke pirmasias dvi taiklias taškais pasibaigusias atakas pirmieji surengė svečiai, kurie ir vėl atitrūko nuo varžovų. Svečiai žaidė daugiau komandinį žaidimą, kas jiems leido viduryje kėlinuko susirinkti jau dviženklę persvarą prieš varžovus. Tačiau šeimininkai buvo labai atkaklūs ir visą laiką kovojo, tad iki kėlinuko pabaigos jiems pavyko šiek tiek sušvelninti rezultatą savo naudai. Kėlinukas baigėsi rezultatu [27:35].

Po ilgosios pertraukos kova aikštelėje tęsėsi. Šeimininkams teko sunki užduotis vytis varžovus, kurie žaidė tiksliau, suklysdami tik pora kartų, kai šeimininkai padarė tris kartus daugiau klaidų. Tačiau šeimininkai tiksliau atakavo ir geriau gynėsi, todėl abi komandos trečiąjį kėlinuką sužaidė lygiosiomis. Skirtumas išliko tas pats aštuoni taškai, kuriais pirmavo svečiai. Viskas sprendėsi paskutiniosiomis rungtynių minutėmis. Svečių komandos žaidėjai atsipalaidavo, nebeliko komandinio žaidimo, kiekvienas norėjo imtis iniciatyvos ir ėmėsi, tačiau nevisada tai pasiteisino. Svečiai darė daug klaidų, kuriomis naudojosi varžovai. Jie viduryje kėlinuko sugebėjo ne tik priartėti, tačiau net ir pirmą kartą šios dienos rungtynėse persverti rezultatą savo naudai ir išsiveržti į priekį trimis taškais. Deje, labai trumpam, svečiai iškart atsakė tolimu taikliu metimu taip vėl išlygindami rezultatą. Abi komandos pasikeitė taikliais dvitaškiais metimais ir likus žaisti vos kelioliką sekundžiu ir esant lygiam rezultatui baudas stovo mesti svečių komandos krepšininkas Andrius Reipas, kuris pataikė tik vieną baudą iš dviejų, todėl jo komanda buvo priekyje tik minimaliu vieno taško skirtumu. To nepakako jiems šiandien nugalėti, kadangi šeimininkai sugebėjo surengti taiklią ataką ir paskutinę sekundę išmetęs kamuolį Gediminas Lenartas persverė rezultatą savo komandos naudai. Taigi dramatiškai pasibaigusiose varžybose pergalę šventė "Libora" krepšininkai [67:66].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog mes visi labai džiaugiames pergale.

"Libora": Marius Šumlinskas 19 (11 atk. kamuolių), Paulius Petruškevičius 11, Antanas Mickevičius 9.

"Kauno prekybos ir verslo mokykla & RAMI": Andrius Reipas 18 (5 rezult. perdavimai, 5 perimti kamuoliai, 5 išpr. pražangos), Kęstutis Aliukevičius 15 (5 perimti kamuoliai, 5 išpr. pražangos), Kęstutis Aliukevičius 15, Andrius Beržininkaitis 9.

"Akis" po atkaklios ir permainingos kovos įveikė "Liborą" (2011 kovo 20 d., sekmadienis, 23:05 val.)Visas rungtynes pirmavę "KK Persvaros" krepšininkai iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2011 sausio 14 d., penktadienis, 22:08 val.)Paskutinėje atkarpoje "Dice" išplėšė pergalę prieš "Libora" vyrukus (2011 sausio 22 d., šeštadienis, 22:19 val.)Paskutinę akimirką pasiekta "Liboros" pergalė (2011 vasario 18 d., penktadienis, 22:42 val.)Po sunkių rungtynių "Akis" žengė į ketvirtfinalį (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 23:53 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę išplėšė KK "Snaiperiai" (2010 gruodžio 29 d., trečiadienis, 23:05 val.)Pirmajame kėlinuke įgiję dviženklią persvarą ir visą laiką pirmavę nugalėjo "Libora" krepšininkai (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 22:43 val.)Nors rungtynės baigėsi taikiu rezultatu, į kitą etapą žengia "BC Rykliai" (pasiektas rekordas) (2011 kovo 24 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė "Libora" (2010 lapkričio 02 d., antradienis, 23:01 val.)BC "Rykliai" atkrintamąsias varžybas pradėjo sunkia pergale (2011 kovo 21 d., pirmadienis, 23:21 val.)