OMEGA vs IT-TAŠKAS.LT (86:44)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 spalio 26 d., Penktadienis, 17:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ namuose be didesnio vargo įveikė „IT-taškas.lt“ ekipą

2012 spalio 26 d., Penktadienis, 20:28 val., peržiūros: 2040

Penktadienį (10.26), Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio Įmonių lygos „Sporto fėja“ rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ (šeimininkai) ir „IT-taškas.lt“ (svečiai) ekipos. „Omega“ komandos žaidėjai nuo pat rungtynių pradžios griebė iniciatyvą į savo rankas ir po pirmųjų 10 minučių turėjo 8 taškų persvarą (18:10). Šeimininkai nemažino apsukų ir antrajame kėlinyje bei įspusėjus rungtynėms turėjo jau 31 taško pranašumą (48:17). Antroji rungtynių dalis tebuvo formalumas ir „Omega“ ekipa iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 86:44.

Rungtynės prasidėjo taikliu „Omega“ komandos lyderio Henriko Šliogerio metimu, į kurį sėkmingu tolimu metimu atsakė „It-taškas.lt“ komandos žaidėjas Egidijus Girčys (2:3). Tuomet „Omega“ ekipa laimėjo atkarpą rezultatu 10:0 ir įgijo 9 taškų pranašumą (12:3). Besibaigiant pirmajam kėliniui, po trijų iš eilės Henriko Šliogerio taiklių tolimų metimų ir septynių svečių komandos taškų „Omegos“ komandos pranašumas siekė 8 taškus (18:10).

Antrajame kėlinyje „Omega“ komandos žaidėjai įjungė dar aukštesnę pavarą ir dar sparčiau pradėjo didinti savo pranašumą, kuris įpusėjus antrajam ketvirčiui siekė jau 22 taškus (34:12). Įpusėjus rungtynėms „Omega“ ekipos pranašumas siekė jau 31 tašką (48:17).

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir antroje rungtynių dalyje. „Omega“ ekipos žaidėjai ir toliau bombardavo svečius taikliais tolimais metimais bei prie ketvirtąjį kėlinuką susikrovė 42 taškų pranašumą (74:32).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir „Omega“ ekipa nesunkiai įveikė savo varžovus rezultatu 86:44.

Po pralaimėtų rungtynių „IT-taškas.lt“ komandos treneris kalbėjo: „Pirmosios rungtynės susiklostė ne taip gerai kaip tikėjomės, bet stengsimės pasitaisyti ir labiau pasipriešinti varžovams. Šiam sezonui keliame sau uždavinį būti maždaug per vidurį tarp visų komandų. Kadangi tai mūsų pirmasis sezonas, todėl grandizinių tikslų neturime“.

„Omega“ komandos treneris rungtynių nekomentavo.

„Omega“: Henrikas Šliogeris (31 tšk., 18 atk. kam., 42 naud. bal.), Edgaras Matusevičius (18 tšk., 8 atk. kam., 6 išpr. praž., 25 naud. bal.), Gediminas Naikauskas (13 tšk.), Donatas Šliogeris (11 tšk.).

„IT-taškas.lt“: Egidijus Girčys (12 tšk.), Egidijus Kumža (9 tšk.), Tautvydas Buzas (8 tšk., 8 atk. kam.).

„Omega“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Detas H & Freolitus - Doremus“ ekipą (2012 lapkričio 09 d., penktadienis, 22:06 val.)"Lietuvos Dujos" neturėjo vargo su "IT-taškas.lt" ekipa (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:14 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Kauno energija" sutriuškino "IT-taškas.lt" ekipą (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 16:54 val.)Itin nervingose rungtynėse „Omega“ iškovojo pergalę prieš „Rapalos“ ekipą (2012 gruodžio 21 d., penktadienis, 00:04 val.)"Detas H & Freolitus - Doremus" palaužė "IT - Taškas.lt" pasipriešinimą (2012 gruodžio 04 d., antradienis, 00:21 val.)"Omega" tik po atkaklios kovos įveikė "Autotoją & Ekodorą" (2012 lapkričio 16 d., penktadienis, 22:05 val.)Saldi "IT-Taškas.lt" pergalė (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 21:52 val.)"Rapala" po atkaklios kovos palaužė "IT-Taškas.lt" (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)Sunkiai įsibėgėję "Sabonio KC Admin" įveikė "Omegos" ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 23:32 val.)Tik antroje rungtynių pusėje"IT-taškas.lt" įveikė "Lietuvos geležinkelius" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 23:01 val.)