DINAMO vs AUTROLIS (108:102)Laikinoji sostinė M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gegužės 20 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D.Poškos g. 22, Kaunas LT-44293

Namų sienos padėjo "Dinamo"

Fantastiškas rungtynes sužaidė Aivaras Grigaliūnas pelnęs net 45 taškus tačiau pegalei to neužteko
2007 gegužės 20 d., Sekmadienis, 21:09 val., peržiūros: 4641
Pirmoji šiandienos dvikova "Laikinosios sostinės" turnyre vyko tarp "Dinamo" ir "Autrolio" ekipų. Įtemptos kovos pabaigoje pergalę 108:102 šventė aikštelės šeimininkai.

Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo "Autrolis" išsiverždamas į priekį 7:0, šeimininkai neliko skolingi ir atsakė tritaškių kruša – iš viso 8 tolimi metimais per kėlinį. Atitinkamai 4 ir 3 pataikė Darius Petkus ir Gintaras Daugėla, o dar vieną pridėjo Klaudijus Beinoravičius. Svečiai nesugebėjo atsilaikyti ir jau po pirmojo kėlinio turėjo 7 taškų deficitą (28:21).

Prasidėjus antrajam ketvirčiui Andrius Reipas padidino savo komandos persvarą iki 11 taškų (32:21), tačiau varžovai nepasidavė ir netruko sumažinti skirtumą iki 5 (36:31). Klaudijui Beinoravičiui dar pavyko grąžinti savo komandai turėtą pranašumą, tačiau vėl jį sumažinę "Autrolio" krepšininkai varžovų nebepaleido ir skirtumas nuolat svyravo tarp 4-6 taškų, o ir rungtynėms įpusėjus buvo toks pat – 56:52.

Po didžiosios pertraukos 5 iš eilės pelnyti Aivaro Grigaliūno taškai, pirmą kartą išvedė "Autrolį" į priekį (56:57) ir tuomet žaidimas vyko taškas į tašką: 61:61, 65:65 ir tt. "Dinamo" ir vėl gelbėjosi tolimais metimais ir greičiausiai tai jiems leido išsaugoti nedidelę persvarą, iki rungtynių pabaigos likus vos vienam kėliniui (78:75).

Prasidėjus lemiamam kėliniui aikštelėje užvirė kova. Svečiai persvėrė rezultatą ir nuo tada jis buvo lyg ant svarstyklių – tai vienos, tai kitos komandos naudai. Galiausiai, prieš tai atsilikinėję 3 taškais, šeimininkai spurtavo 9:0 ir įgijo 6 taškų pranašumą 96:90. "Dinamo" jau nepaleido iniciatyvos ir į kiekvieną svečių bandymą priešintis, atsakydavo tokiu pat taikliu metimu, kol paskutinis teisėjo švilpukas paskelbė rungtynių pabaigą.

Gintaras Daugėla pripažino, kad namų salė turėjo įtakos pergalei: "Tiek aš, tiek mano auklėtinis Darius šitoj salėj esam labai daug žaidę ir jau pripratom, o šiandien dar pakankamai gerai pataikėm".

Nugalėtojams 38 taškus pelnė 10 tritaškių pataikęs Darius Petkus, kurio sąskaitoje 33 naudingumo balai. 26 taškus pridėjo žaidžiantis treneris Gintaras Daugėla, o po 19 pelnė Aurimas Daraškevičius ir Klaudijus Beinoravičius.

"Autrolio" ekipoje net 45(!) taškus įmetė Aivaras Grigaliūnas (32 naud.balai). 26 taškai Andriaus Kulvičiaus sąskaitoje, 18 pelnė Audrius Vaivada.

Netikėta "Autrolio" pergalė (2007 gegužės 19 d., šeštadienis, 16:57 val.)"Kauno Energijos" krepšininkai pergalingai pradėjo "Laikinosios Sostinės" mažosios taurės turnyrą (2007 gegužės 13 d., sekmadienis, 18:43 val.)"Baltijos baldų grupė" pateko tarp 16-kos stipriausiu ekipų (2007 gegužės 23 d., trečiadienis, 00:07 val.)Pirmoji "Baltijos Baldų Grupės" pergalė "Laikinosios Sostinės Mažojoje Taurėje" (2007 gegužės 08 d., antradienis, 22:41 val.)