SPORTO FĖJA vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (98:93)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 18 d., Pirmadienis, 22:00 val. @ A.Stulginskio vidurinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas LT-50330

Atsipalaidavusi "Sporto Fėja" vos neprisižaidė

Gražvydo Davidavičiaus ir Modesto Gailiūno mikrodvikova
2008 vasario 19 d., Antradienis, 00:06 val., peržiūros: 7216
Paskutinėse pirmadienio rungtynėse "Įmonių+" lygos D pogrupyje "Sporto Fėja" savoje aikštėje priėmė "Energijos Sistemų Serviso" komandą. Du su puse kėlinio žaidimą kontroliavo šeimininkai ir buvo įgiję 24-ių taškų pranašumą, bet toks solidus skirtumas, regis, užmigdė "Sporto Fėją" ir tuo naudodamiesi svečiai ėmė tirpdyti taškų deficitą. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje dar buvo atgimusi intriga, kai likus 50 sekundžių komandas skyrė tik penki taškai, bet šeimininkai sugebėjo atsilaikyti ir iškovojo septintąją pergalę antrajame etape rezultatu 98:93.

Dvikovos pradžioje aikštėje vyravo lygi, atkakli kova. Pirmajam kėlinukui įpusėjus "Sporto Fėja" įsibėgėjo ir pelniusi aštuonis taškus be atsako išsiveržė į priekį. Aistros vis kaito ir techninę pražangą užsidirbo "ESS" puolėjas Donatas Pugžlys. Šeimininkai puikiai išnaudojo šią varžovų dovanėlę ir dar labiau nutolo. Visgi, pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai sugebėjo aptirpdyt savo taškų deficitą ir po paskutinę sekundę pataikyto Modesto Gailiūno tritaškio komandas skyrė septyni taškais – 29:22.

Antrajame kėlinuke vyravo apylygas ir kiek padrikas žaidimas. "Sporto Fėja" dar kiek padidino savo atotrūkį ir pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 55:42.

Po pertraukos šeimininkai nusprendė sudėti galutinius taškus ant i ir nebepalikti klausimo dėl rungtynių laimėtojo. "Sporto Fėja" suaktyvino žaidimą, pelnė 14 taškų iš eilės ir skirtumas jau tapo triuškinamu. Svečiai, regis, jau patikėjo pergale ir atsipalaidavo. "ESS" tuo netruko pasinaudot ir vėl priartėjo. Prieš lemiamą ketvirtį "Sporto Fėja" turėjo 17-os taškų persvarą – 81:64.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai jau laukė finalinio teisėjo švilpuko, o svečiai nenuleido rankų ir vedini Karolio Meiliūno bei Karolio Tarvydo toliau mažino atsilikimą. Rungtynių pabaigoje dar buvo atgimusi intriga, kai likus 50 sekundžių komandas skyrė tik penki taškai, bet "Sporto Fėja" sugebėjo atsilaikyt ir paskutinę sekundę pataikytas Esmiraldo Sliežausko tritaškis jau nieko nebelėmė. Galutinis dvikovos rezultatas buvo 98:93.

Po susitikimo visa nugalėtojų komanda vieningai klausė: "Ąžuolai, kur tu?"

"Sporto Fėjos" gretose 26 taškus pelnė
Tomas Rekstys, po 17 Mantas Kleiza ir Liudas Čekavičius, 13 – Tadas Vasiliauskas, 10 – Robertas Trepočka (10 atk. k.).

"ESS" ekipoje nesustabdomas buvo Karolis Meiliūnas įmetęs net 40 taškų. 20 surinko Karolis Tarvydas (8 atk. k.), 13 – Donatas Pugžlys (8 atk. k.), 10 – Modestas Gailiūnas.

Abi komandos rungtynių teisėjams skyrė po 8 balus.
Įtikinama "Sporto Fėjos" pergalė (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Sporto fėja" įveikė "ESS" (2008 sausio 27 d., sekmadienis, 22:22 val.)"Kauno Autobusai" atsirevanšavo "Sporto Fėjai" (2008 vasario 25 d., pirmadienis, 23:25 val.)"Eltecha" neatsilaikė prieš "Sporto fėja" (2008 vasario 22 d., penktadienis, 22:11 val.)"Sporto fėja" po įtemptos kovos įveikė "Vaidotėno" ekipą (2008 vasario 12 d., antradienis, 23:14 val.)"Sporto fėja" naujus metus pradėjo pergale (2008 sausio 04 d., penktadienis, 21:38 val.)"Kauno vandenys", atsipalaidavę rungtynių pabaigoje, vos negavo skaudžios pamokos (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 21:21 val.)"Sporto fėja" sutriuškino "Kauno energiją" (2007 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:12 val.)"Sporto Fėja" įrodė savo pranašumą prieš "Baltijos Baldų Grupę" (2008 vasario 06 d., trečiadienis, 21:34 val.)"Sporto fėja" sutriuškino "Vėjų liniją" (2007 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:13 val.)