VIENAS PASAULIS vs FORTO SIENA & ONYX (75:90)"Laikinoji sostinė 2011" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gegužės 18 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

„Forto Siena & Onyx“ laimėjo prieš „Vienas Pasaulis“

2011 gegužės 18 d., Trečiadienis, 22:36 val., peržiūros: 4893

Trečiadienį, gegužės 18 dieną, 20:00 val., “Kauno Technikos Kolegijos” sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Laikinosios sostinės 2011" mažosios taurės rungtynės. “Vienas Pasaulis” susitiko su “Forto Siena & Onyx“ ekipa. Visos rungtynės, išskyrus 3-iąjį kėlinį vyko apyligiu komandų pajėgumu. Tačiau 3-ias kėlinys, kuriame „Forto Siena & Onyx“ dviguba taškų persvara palaužė varžovus, labiausiai ir nulėmė rungtynių baigtį. „Forto Siena & Onyx“ laimėjo prieš „Vienas Pasaulis“ rezultatu 90:75.

Rungtynės prasidėjo apyligiu komandų žaidimu. Rungtynių pradžią simboliškai paženklino pirmasis taiklus E.Zaidelio dvitaškis. Po jo sekė dar pora taiklių jo komandos draugų dvitaškių. Į juos buvo atsakyta taikliu varžovo V.Nemeikšos tritaškiu (3:6). 4-ią kėlinio minutę prasidėjo komandos “Forto Siena & Onyx” kapitono T.Pilecko dvitaškių serija. Įpusėjus ketvirčiui, po 4 taiklių dvitaškių, T.Pileckas sumažino taškų skirtumą iki minimumo ir komandas pradėjo skirti vos 1 taškas (11:12). Toliau žaidimas tęsėsi apyligėmis jėgomis. Iki pat kėlinio pabaigos taškas atsakė į tašką ir po taiklaus D.Balkaus dvitaškio, pirmasis kėlinys pasibaigė rezultatu 20:19, minimalia “Forto Siena & Onyx” ekipos persvara.

Antrasis kėlinys prasidėjo P.Valentukonio išprovokuota pražanga ir taikliu baudos metimu. Po jo sekė taiklus priešininko J.Okunevičiaus tritaškis, padidinęs taškų skirtumą iki 3 (23:20). Iki kėlinio vidurio žaidimas buvo apyligis ir taškų skirtumas ženkliai nekito. 5-ąją antrojo ketvirčio minutę po taiklaus S.Skruodžio tritaškio metimo, komandas skyrė 2 taškai (30:28). Iki kėlinio pabaigos spėjo pasižymėti Š.Labenskas. Įmetęs 3 taiklius dvitaškius, Š.Labenskas sumažino priešininkų taškų persvarą iki minimumo ir užbaigė antrąjį kėlinį rezultatu – 38:37, “Forto Siena & Onyx” naudai.

Po ilgosios pertraukos žaidimą pradėjo Š.Labenskas, tačiau po jo taiklaus dvitaškio pasipylė taiklių varžovų metimų serija. Po komandos kapitono T.Pilecko ir Š.Kenstavičiaus taiklių metimų, taškų skirtumas ženkliai padidėjo ir po T.Pilecko baudos metimo pasiekė minimalų dviženklį skaičių (49:39). “Vienas Pasaulis” nepasidavė ir iki pat 5-os minutės iš visų jėgų stengėsi apginti savo krepšį. Deja varžovų taškų persvara vis didėjo. Kėlinį užbaigė taiklus R.Mickevičiaus dvitaškis metimas, kuris lėmė rezultatą 66:51.

Paskutinysis kėlinys prasidėjo dviem taikliais D.Balkaus baudos metimais, po kurio sekė varžovo D.Pugžlio taiklus dvitaškis. Kėlinyje itin pasižymėjo Š.Labenskas įmetęs net 7 taiklius dvitaškius ir 1 tritaškį metimą. Š.Labenskas paskutiniajame kėlinyje pelnė net 17 taškų ir smarkiai tempė savo komandą. Deja jo vieno pastangų neužteko, todėl priešinininkai lengvai tęsė savo persvaros didinimą. T.Pileckas taip pat nesėdėjo rankų sudėjęs. Pelnęs 9 taškus, jis neleido varžovam prisivyti ir taškų persvarą išlaikė (87:71). Kėlinio bei rungtynių pabaigą simboliškai paženklino taiklus Š.Labensko tritaškis, kuris dar šiek tiek sumažino varžovų persvarą ir lėmė rezultatą – 90:74, “Forto Siena & Onyx” naudai.

Nugalėtojų treneris sakė:
“Bandėm skirtingas taktikas ir penketus, gavos tolygus žaidimas – taškas į tašką. Aktyviai gynėmės, tačiau į pabaigą žaidėjai buvo truputi pavargę, todėl gynyba gavosi nebe bėgimas, o ėjimas. Pergalę norim skirti Aurimui Narbutui, jo 32-o gimtadienio proga.”

Rezultatyviausi žaidėjai:
"Vienas Pasaulis" – Šarūnas Labenskas (31), Donatas Budginas (12), Donatas Pugžlys (11), Paulius Valentukonis (10)

"Forto Siena & Onyx" – Tomas Pileckas (23), Šarūnas Kenstavičius (16), Julius Okunevičius (11), Gediminas Vasiliauskas (11), Saulius Morkūnas (11)

Paskutiniai komentarai (3 iš 20)

Danielius2011 gegužės 20 d., 11:16 val.

Tu pasiskaityk ką rašau. Prie ko čia tas lapas? Visi, tiek taiklūs, tiek mesti, tritaškiai mano lape buvo surašyti. Kalbėjau apie internetinę statistiką. Ir ties kuria vieta aš tau nusišneku ir teisinuos? Man atrodo aiškiai prisiemiau sau kaltę, ištaisiau visas klaidas, padėkojau už pastebėjimus ir net atsiprašiau. O blokus, kiek aš ir sekretorė pastebėjom, surašiau visus. Ir išvis nerašinėk nesąmonių neperskaitęs visų komentarų.

Anonimas2011 gegužės 20 d., 10:58 val.

Statiste, kaip gali dingti kaip i vandeni tritaskiai metimai jei tu juos rasai lape??? Ka tu cia kliedi apie dingima i vandeni, tu arba juos surasai arba ju nesuraisai. o jei suvedei juos i statistika ir ju nesimato tada gali pakartoti vedima o nerasineti nesamoniu ir teisintis. Kaip tu glai nepastebeti tokiu bloku kurie buvo padaryti rungtyniu metu? Jei aklas ir nematai pasiklausk sekretores kuri sedi ji gal tau pasakys kas atsitiko aiksteleje.

Ed2011 gegužės 19 d., 16:00 val.

viskas cia gerai rakinam tema :D

"Forto Siena & Onyx" iškovojo triuškinamą pergalę (2011 gegužės 25 d., trečiadienis, 23:07 val.)"Forto Siena & Onyx" be didesnių pastangų nušlavė KK "Akademiją" (2011 gegužės 15 d., sekmadienis, 16:49 val.)"Sporto Manija & Ekodora" užtikrintai įžengė į pusfinalį (2011 birželio 01 d., trečiadienis, 22:51 val.)KK "Akademija" per pratęsimą palaužė "Vieną pasaulį" (2011 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:52 val.)Dėl vietos pusfinalyje "SK Dainava" turėjo gerokai pavargti (2011 birželio 08 d., trečiadienis, 22:13 val.)"Best 4 You" puolimas atrodė bėjėgis prieš "Forto Sienos & Onyx" gynybą (2011 gegužės 20 d., penktadienis, 22:03 val.)"Vienas Pasaulis" neturėjo vargo su "Dice" ekipa (2011 birželio 01 d., trečiadienis, 23:16 val.)Antrame kėlinyje "Vienas pasaulis" liko keturiese, bet tai nesutrugdė jiem įveikti "Best 4 you" komandos (2011 gegužės 06 d., penktadienis, 23:17 val.)