ASU vs Lapės (87:74)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 19 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„ASU“ iškovojo antrąją pergalę

2015 lapkričio 19 d., Ketvirtadienis, 20:42 val., peržiūros: 1161

Ketvirtadienio vakarą ASU sporto salėje įvyko C lygos „ALTreklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „ASU“ (šeimininkai) ir „Lapės“ (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, tačiau „ASU“ sužaidė keletą sėkmingų atkarpų , kur įgijo dviženklį pranašumą ir išsaugojo iki rungtynių pabaigos. „ASU“ šventė pergalę, rezultatu – 87:74.

Rugtynėms prasidėjus tarp ekipų užvirė taškas į tašką kova, tačiau pirmieji spurtą surengė aikštelės šeimininkai, kurie įgijo 5 taškų pranašumą ( 14:9). Toliau „Lapės“ atrado savąjį žaidimą ir pradėjo švelninti skirtumą, kol galiausiai komandas skyrė du taškai ( 17:15). Kėlinuko pabaigoje svečiams nepavyko sustabdyti E.Surkio, kurio pastangomis „ASU“ įgijo 6 taškų pranašumą – 21:15.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus „Lapės“ pradėjo jį greitomis atakomis, kur leido svečiams išlyginti rezultatą ( 26:26). „ASU“ toliau nesisekė įveikti varžovų gynybos, o svečiai pirmą kartą šios dienos rungtynėse įgijo trijų taškų pranašumą ( 28:31). Komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, tačiau likus žaisti apie dvi minutes „ASU“ surengė spurtą 8:0, kur prieš antrą ketvirtį susikrovė 7 taškų pranašumą – 42:35.

Trečiam kėlinukui prasidėjus svečių gynybą ir puolimas toliau buksavo, o po dviejų taiklių G.Šiušės tritaškių metimų pranašumas išaugo iki 16 taškų ( 56:40). Po minutės pertraukėlės „Lapėms| pavyko atsigauti po šalto dušo ir atako po atakos pradėjo mažinti skirtumą. Prieš lemiamą kėlinuką „ASU“ išsaugojo dviženklį pranašumą – 63:53.

Ketvirtas kėlinukas prasidėjo „ASU“ „sausa“ atkarpa 11:0 ir pranašumas išaugo iki 21 taško ( 74:53). Toliau komandoms nepavykdavo pelnyti taškų, tačiau pirmieji ledus pramušė „Lapių“ ekipa, kuri surengė spurtą 7:0 ir skirtumas sumažėjo iki 17 taškų ( 80:63). Likus žaisti apie tris minutes svečiai pasinaudojo „ASU“ ekipos atsipalaidavimu ir pradėjo grėsmingai artėti prie varžovų ( 85:74), tačiau laiko prirtrūko svečiams ir pergalę šventė „ASU“ ekipa, rezultatu – 87:74.

Po laimėtų rungtynių „ASU“ ekipos trenerė, R.Liaugminienė, teigė:“ Džiaugiamės pergalė iškovota. Šiandien pergalę lėmė mūsų nusiteikimas rungtynėms. Manau, kad šiandien buvome stipresni už varžovus.“

ASU: Gytis Šiušė – 20 tšk. (10 rezult. perd.), Giedrius Šreiberis – 17 tšk., Skirmantas Kadziauskas – 15 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Evaldas Vaitkus – 15 tšk., Augustas Miliauskas – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Lapės: Aivaras Datas – 21 tšk., Donatas Stašaitis – 17 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Antanas Žvirblis – 12 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mindaugas Alekna – 12 tšk.

Baltijos „Mirtini pingvinai“ iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Lapės“ į savo sąskaitą įsirašė pirmą pergalę (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)„ASU“ pasiekė revanšą prieš „Lituanicą“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Asu“ po permainingos kovos nugalėjo „Randerį“ (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:14 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Ragus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)„ASU“ antrą kartą susidorojo su „Baltic Transline“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)G. Šreiberio metimas padovanojo pergalę „ASU“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)Tritaškių lenktynėse pergalę pasiekė „Laipsniai“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 18:56 val.)„OnRoll“ šventė lengvą pergalę prieš penkiese susirinkusius „Lapės“ krepšininkus (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Compensa“ užtikrintai įveikė „Lapes“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:54 val.)