STOKKER vs ELEKTROS DARBAI (41:63)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 26 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, Kaunas LT-49294

Įtikinama "Elektros darbų" pergalė

Robertas Gabševičius verčia varžovus "iš koto"
2007 kovo 26 d., Pirmadienis, 20:59 val., peržiūros: 3933

Net ir rungtyniaudami savo aikštelėje "Stokker" krepšininkai neatsilaikė prieš "Elektros darbų" ekipą. Nerezultatyviose rungtynėse nesunkią pergalę rezultatu 63:41 iškovojo svečiai. Tai buvo pirmoji "Elektros darbų" pergalė "Mažojoje" Mero taurėje. Tuo tarpu "Stokker" komandos sąskaitoje dvi pergalės ir vienas pralaimėjimas.

Rungtynės nepasižymėjo dideliu rezultatyvumu. Nuo pat pirmųjų minučių abiems ekipoms geriau sekėsi gintis nei pulti. Svečiai buvo atitrūkę 7-iais taškais, tačiau Mindaugas Jakutis ( „Stokker“) neleido varžovams dar labiau atitolti. Jis vienas pelnė 8 iš 10 komandos taškų ir po pirmųjų 10 minučių paliko svečiams tik 3-jų taškų persvarą.

Vistik, antrajame kėlinuke „Elektros darbų“ krepšininkai dar labiau suaktyvino gynybą ir uždarė visus praėjimus link savo krepšio. Šeimininkai padrikai žaisdami darė vaikiškas klaidas, kas taipogi neleido rezultatyviai užbaigti atakas. Svečių aukštaūgiai ryškiai pranoko priešininkus, nusiimdami vieną kamuolį po kito tiek po savo, tiek po varžovų krepšiu. Po dviejų ketvirčių šeimininkų deficitas jau buvo pasiekęs 18 taškų.

Po pertraukos vaizdas nė kiek nepaskeitė. „Stokker“ žaidėjai skubėdami metė neparuoštus metimus, kurie, kaip dažniausiai būna, nepasiekė tikslo. Tuo tarpų svečiai pamažu vis didino ir didino savo atotrūkį, kuris prieš lemiamą dvikovos dalį buvo 24 taškai.

Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas. Svečiai jau buvo pajutę pergalės skonį ir žaidė atsipalaidavę, laukdami rungtynių pabaigos. Jie netgi leido šeimininkams laimėti šį ketvirtį dviem taškais, tačiau tai galutiniam rezultatui neturėjo didelės įtakos. Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui buvo užfiksuotas rezultatas 63:41 „Elektros darbų“ naudai.

Abiejų ekipų strategai arbitrų darbą įvertino 9-iais balais.

Naudingiausiai nugalėtojų ekipoje žaidė Vytautas Vaškevičius, pelnęs 22 taškus ir tiek pat kartų atkovojęs kamuolį ( 32 naud.kfc.). Robertas Gabševičius ir Vygintas Vaičenonis atitinkamai pelnė 14 ir 11 kamuolių.

„Stokker“ gretose išsiskyrė V.Stundys ( 14 taškų, 9 atk.kam., 15 naud.kfc.) ir Mindaugas Jakutis ( 12 taškų, 13 atk.kam., 7 naud.kfc.).

Po rungtynių nugalėtojų treneres Darius Levickis teigė: „Tikėjomės tikrai sunkesnės kovos, tačiau pas varžovus ne visi lyderiai susirinko. Mums nekrito iš toli, bet viską atpirko ūgio persvarą po krepšiais“.

"Elektros darbai" be vargo įveikė "Autrolį" (2007 balandžio 13 d., penktadienis, 21:23 val.)"Elektros darbai" įveikė jaunuosius "saboniukus" (2007 balandžio 20 d., penktadienis, 08:37 val.)"Stokker" mero taurę pradėjo pergale (2007 kovo 22 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)"Elektros Darbai" nesunkiai pateko į "Mažosios Mero Taurės" ketvirtfinalį (2007 gegužės 11 d., penktadienis, 23:17 val.),,Eurolexis" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti ,,Elektros darbams" (2007 gegužės 16 d., trečiadienis, 23:44 val.)"Stokker" antrąją pergalę išplėšė tik po pratęsimo (2007 kovo 24 d., šeštadienis, 17:02 val.)"Kauno SRC" parklupdė ir "STOKKER" (2007 balandžio 18 d., trečiadienis, 23:56 val.)Mažosios Mero taurės bronza atiteko "Kauno SRC" ekipai (2007 birželio 02 d., šeštadienis, 20:24 val.)Pergalingas "Kauno SRC" debiutas "Mažojoje" Mero taurėje (2007 kovo 23 d., penktadienis, 20:29 val.)"Caravelle team" be didesnio vargo pateko į "Mažosios Mero taurės" finalą (2007 gegužės 25 d., penktadienis, 20:25 val.)